متن پیامک تبریک روز مادر جدید و زیبا برای مادر، خواهر و دوستان و …

متن تبریک روز مادر برای استوری

پیامک تبریک روز مادر

روز مادر فرا می‌رسد و چه خوب است که احساسات خود را به بهترین نحو به مادرتان و دیگر مادرانی که در اطراف خود دارید بیان کنید و برای او آرزوی خوشبختی زیادی در این روز داشته باشید. ما هم به همین مناسبت مجموعه‌ زیبا و جدید پیامک تبریک روز مادر را برای شما آورده ایم که سرشار از آرزوهای خوب و عشق فراوان است.

پیامک تبریک روز مادر به دوستان

فرزندان شما یک مادر بی‌نظیر دارند، من شاهد تمام کارهایی هستم که برای آنها انجام می‌دهید، و بدون شک شما بهترین هستید. روز مادر مبارک، دوست من!

/////////////

دوست عزیزم، روز مادر مبارک! من به شما افتخار می کنم، شما یک زن دوست داشتنی، شجاع و مبارز هستید، شما هر کاری می کنید تا عزیزان خود را خوشحال کنید.

/////////////

من منتظر این روز بودم تا به شما بگویم که شما بهترین مادری هستید که می شناسم، و همچنین یک دوست واقعی که همیشه مراقب من است. روز مادر مبارک دوست خوبم.

/////////////

من شما را بسیار تحسین می کنم، شما به چیزهای زیادی دست یافته اید و نه تنها یک دوست عالی بلکه یک مادر فداکار هستید. روز مادر مبارک!

/////////////

من تا به حال کسی را ندیدم که به اندازه شما فداکار خانواده اش باشید، شما 24 ساعت شبانه روز مراقب فرزندان خود هستید، هیچ وقت خسته نمی شوید. روز مادر مبارک دوست عزیز.

همچنین بخوانید: روز مادر سال 1400 چه روزی است؟

پیامک تبریک روز مادر

پیامک تبریک روز مادر به خواهر

زمان چقدر زود می گذرد، انگار دیروز وقتی بچه بودی مامان بازی می‌کردیم، امروز برای اولین بار روز مادر را جشن می گیری. تبریک می گویم!”

/////////////

خداوند لذت مامان بودن را به شما داده است و به همین دلیل از شما می خواهم که از این مرحله نهایت استفاده را ببرید. اولین سال مادر شدنت را تبریک می گویم خواهر عزیز من!

/////////////

خواهر عزیز، من شما را بسیار تحسین می‌کنم، زیرا وقتی کوچک بودم شما مانند یک فرزند از من مراقبت می‌کردید. به همین دلیل است که احساس می‌کنم اولین فرزند شما هستم که با او مادر شدن را تمرین کرده اید. امروز فرزندان خود را دارید. روز مادر را به شما تبریک می گویم، خواهر، خوش بگذرانید. امیدوارم مثل همیشه متحد باشیم و آینده برنامه‌های زیبایی برای هر دو داشته باشد. روز مادر مبارک.

/////////////

خواهر عزیزم، روز مادر را به شما تبریک می‌گویم. من می خواهم برای شما آرزو کنم که همیشه زیباترین، دوست داشتنی‌ترین، دلسوزترین، صمیمی ترین، عزیزترین، مهربان ترین، شیرین‌ترین، محبوب‌ترین و شادترین مادر دنیا باشید. باشد که خانواده شما قوی و شاد باشند و در خانه تفاهم و عشق حاکم شود.

/////////////

خیلی چیزها می توانستم به تو بگویم، اما حدس می زنم کلمات برای بیان میزان عشق من به تو کافی نیستند! من به موفقیت شما اعتقاد زیادی دارم، می دانم که شما در حال پیشرفت هستید و من اینجا خواهم ایستاد تا شما را تشویق کنم. من تو را می پرستم، خواهرم! روز مادر مبارک!

همچنین بخوانید: گلچین عکس نوشته مخصوص روز مادر

پیامک تبریک روز مادر به خواهر

متن تبریک روز مادر برای استوری

احساس می کنم خیلی خوش شانس هستم که تو را به عنوان مادرم دارم. ممنون که همیشه به من ایمان داشتید و هر روز کارهای زیادی برای من انجام می دهید. روز مادر مبارک، شما شایسته بهترین ها هستید!

/////////////

مامان، ممنون که لنگر من در این دریای طوفانی زندگی هستی. دوستت دارم و نمیدانم بدون تو کجا خواهم بود. روز مادر مبارک.

/////////////

روز مادر را به ابرقهرمان خودم و حلال مشکل شماره 1 زندگی من تبریک می گویم. امیدوارم روز خوبی داشته باشی!

/////////////

روز مادر مبارک مامان! اگرچه ما از هم دوریم، تو همیشه در قلب من هستی. دوستت دارم و دلم برایت تنگ شده بیش از آنچه که کلمات بتوانند بگویند.

/////////////

از شما سپاسگزاریم که هر روز منبع قدرت، راهنمایی، شادی و الهام برای خانواده ما هستید. دنیای ما با شما در آن مکان روشن تری است! روز مادر مبارک، عشق من!

/////////////

شعر برای پیامک تبریک روز مادر

مادرم‌ای بهتر از فصل بهار

مادرم روشن‌تر از هر چشمه سار

مادرم‌ای عطر ناب زندگی

مادرم‌ای شعله‌ی بخشندگی

روزت مبارک مادر

/////////////

سایه لطف خدایی مادر

معنی عشق و وفایی مادر
شعر من درخور تفسیرت نیست
اوج مهری و صفایی مادر

روزت مبارک مادر

/////////////

ای مادر مقدس و ای مهربان من

ای روشنی قلب من و دیده گان من

عشق و صفا و مهر و محبت نشان توست

ای پرتو امید دل ناتوان من

روزت مبارک مادر عزیزم

/////////////

لبخند مهربان تو جان در تنم دمید
فریاد حاجتم چو برون آمد از گلو
دست نوازش تو به فریاد من رسید…
مامان مهربونم فرشته قشنگم روزت مبارک

همچنین بخوانید: دوبیتی در وصف مادر ویژه تبریک روز زن

متن تبریک روز مادر برای استوری

پیامک تبریک روز مادر به استاد

این روز مادر را صمیمانه به شما تبریک می گویم، شما برای فرزندانتان همه چیز هستید و هر دو نقش را در زندگی آنها بازی می کنید. خدا می داند چگونه به شما پاداش دهد، من شما را تحسین می کنم. روز مادر مبارک استاد.

/////////////

شما مرا در سخت ترین روزگار رهنمون کردی و راهم را با روشنایی معرفت روشن کردی… برای همه چیز متشکرم و بهترین آرزوها را در روز مادر دارم.

/////////////

به مناسبت روز مادر، می خواهم از صمیم قلب برای شما آرزو کنم زیرا شما نه تنها معلم من هستید، بلکه به اندازه یک مادر خاص هستید.

/////////////

داشتن استادی مثل شما نعمت زیبایی است زیرا به من کمک کردید رشد کنم و در زندگی پیشرفت کنم و موفق باشم. برای همه چیز ممنونم. روز مادر مبارک و برای شما بهترین ها را آرزو می کنم.

/////////////

من خیلی خوش شانس هستم که استادی مثل شما دارم زیرا شما همیشه در تمام جنبه‌های زندگی ما چیزی به ما یاد داده‌اید….. آرزو می‌کنم مثل شما باشم…. یک معلم خوب و یک مادر فوق العاده…. روز مادر را به شما و فرزندانتان تبریک می‌گویم.

همچنین بخوانید: متن دلتنگی و دوری غمگین و کوتاه برای مادر و پدر، عشق و همسر

اس ام اس تبریک روز مادر جدید

اس ام اس تبریک روز مادر جدید

گل رز قرمز است، بنفشه آبی، شکر شیرین است و شما هم همینطور! روز مادر را به شیرین ترین مادر جهان تبریک می گویم، دوستت دارم!

/////////////

تو همیشه برای من یک فرشته بودی، حتی زمانی که من برای تو شیطان کوچکی بودم. روز مامان مبارک!

/////////////

خداوند نمی تواند همه جا باشد و از این رو مادران را آفریده است.

روزت مبارک مادر قهرمانم

/////////////

اونی که بهم آرامش میده اونی که در انجام وظایفم کمکم میکنه اونی که منو در آغوش میکشه… بدون تو من هیچم بدون تو نیستم برای تو قلبم پر از عشقه دوستت داشتم دوستت دارم و من همیشه دوستت خواهم داشت.

روزت مبارک مادر

/////////////

مادر، تو ستاره زندگی من هستی که باعث می‌شود تاریک‌ترین روزهایم بدرخشد، وقتی هوا سرد است قلبم را گرم می‌کنی. تو پاک ترین عشقی!

روزت مبارک

/////////////

مادرها دست فرزندانشان را برای مدت کوتاهی می گیرند، اما قلبشان را برای همیشه.
روزت مبارک مادر مهربانم

/////////////

سخن آخر

در این مطلب از آلامتو مجموعه‌ای از زیباترین پیامک تبریک روز مادر، متن تبریک روز مادر برای استوری، تبریک روز مادر به استاد، اس ام اسم تبریک روز مادر جدید و … را برای شما گلچین کردیم. امیدوارم با ارسال این پیام‌ها به عزیزان خود بتوانید از آنها قدردانی کنید و بخشی از عشق خود را ابراز نمایید.اس ام اس تبریک تولد انگلیسی

جملات کوتاه انگلیسی با معنی فارسی


اس ام اس جدید