متن تولدت مبارک دخترم کوتاه، جدید و زیبا از طرف پدر و مادر

متن تولدت مبارک دخترم

اگر به دنبال بهترین متن تولدت مبارک دخترم هستید، برای اینکه به دخترتان احساس شگفت انگیزی بدهید، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

متن تولدت مبارک دخترم

بزرگ کردن یک دختر جوان سخت ترین کار دنیا به نظر می رسید. زمان‌هایی بود که فکر می‌کردم هرگز نمی‌توانم بر آن غلبه کنم، اما لحظات اضطراب ارزشش را داشتند زیرا تو در همه چیز بهترین بودی. دختر عزیزم تولدت مبارک!

////////////

 کنجکاوی تو به من انگیزه می دهد، جسارت تو به من جسارت می بخشد، و عشق تو مرا گرم می کند. تولد یک دختر واقعا عالی مبارک. امیدوارم که تولدت پر از همه چیزهای خوب جهان باشد.

////////////

تو از آن دسته افرادی هستید که مهربانی و گرمی را ساطع می کنید. تو دنیای اطرافت را روشن می کنی و مدام با عشقت مرا خیره می کنی. تولدت مبارک عزیزم.

////////////

متن تولدت مبارک دخترم جدید

دختر، تو دقیقاً مثل یک فیلم دیزنی هستید: زندگی من را با جادو، شگفتی و لذت پر می کنید. امیدوارم هیچوقت از آرزو و رویاپردازی دست نکشی چون لایق هر خوشبختی در زندگی هستی. تولد پرنسس کوچولوی من مبارک! تبریک تولد دخترم

////////////

هر لحظه ای که با شما سپری شده یک شادی مطلق بوده است. روزهایم را پر از خنده و افکارم را با عشق. امیدوارم که تولدت نیز مانند لبخندت فراموش نشدنی باشد.

////////////

تولدت مبارک فرشته کوچولوی ما! 🎂آرزوی ما این است که تو زندگی را دوست داشته باشی و هرگز از رویاپردازی دست نکشی.

////////////

همچنین بخوانید: متن تبریک تولد پدر رسمی و خودمونی

متن تولدت مبارک دخترم زیبا

متن تولدت مبارک دخترم زیبا

دختر زیبای من امروز به دنیا آمد. تولدت مبارک پرنسس من برایت در سال جدید بهترین ها را در زندگی آرزو می کنم. خیلی دوستت دارم تولدت مبارک دخترم

////////////

از بین تمام هدایایی که در طول عمرم به من داده شده، تو زیباترین هدیه ای بودی که تا به حال دریافت کردم. حضور تو در زندگی من چیزی جز ارزش و شادی به آن اضافه نکرده است.

////////////

هر زمان که در زندگی احساس ناراحتی می کنم، فقط به تو فکر می کنم، زیرا لبخند شما زندگی من را روشن می کند. تولد دختر شادابم مبارک!

////////////

 روزی که تو به دنیا آمدی بزرگترین لحظه زندگی من بود. من بسیار سپاسگزارم که دختری به اندازه شما صادق، زیبا و باهوش دارم. تولد دختر زیبایم مبارک!

////////////

متن تولدت مبارک دخترم از طرف مادر

دختر، تو سرشار از شیرینی هستی و زندگی من را پر از عشق کردی.

////////////

تنها دختر مادرت، از زمانی که به دنیا آمدی، همیشه بخشی از قلب من بودی. رویاهایم را با تو محقق کردم. امیدوارم تو نیز همیشه بتوانی به راحتی رویاهای خود را در زندگی خود به واقعیت تبدیل کنی. تولدت مبارک دخترم.

////////////

زیباترین موسیقی دنیا صدای توست دختر عزیزم و زیباترین چهره دنیا لبخند توست. تو همیشه توانستی با صدایت، چهره و لبخندت به ما شادی بدهی. باشد که لبخندها هرگز از زندگی شما کم نشود. تولدت مبارک.

////////////

این یک افتخار است که مادر یک دختر باشی. مرسی عزیزم که این حس رو بهم دادی تولدت مبارک.

////////////

متن تولدت مبارک دخترم از طرف پدر

با وجود اینکه روزی که به دنیا آمدی به نظر می رسد دیروز باشد، اما اکنون دختر بزرگی هستی. اما تو همیشه بچه کوچولوی من خواهی بود. خیلی دوستت دارم و تولدت مبارک.

////////////

شاهزاده خانم کوچولو در حال تبدیل شدن به یک شاهزاده خانم بزرگ است. حتی بعد از سالها همیشه شاهزاده ی قلب من خواهی ماند دختر عزیزم تولدت را تبریک می گویم.

////////////

بزرگترین عشق من در زندگی فقط برای تو بود دختر عزیزم. من می توانم در زندگی برای خوشبختی شما هر کاری انجام دهم و می خواهم همیشه لبخند بزنید، شاد باشید، احساس خوبی داشته باشید. تولدت مبارک و شاد!

////////////

همچنین بخوانید: متن و جملات تبریک تولد پسر از طرف پدر و مادر

متن تولدت مبارک دخترم به انگلیسی

متن تولدت مبارک دخترم به انگلیسی

Dear daughter, have incredible and wonderful birthday! We love you more than we could ever express.

////////////

Your birthday is really the most wonderful and special day of the year, simply because it’s the day you came into our lives.

////////////

Happy birthday, darling girl! You’ve brought our hearts more sunshine, joy, and beauty than we ever could’ve imagined.

////////////

Hey, my angel! Having you as my daughter is my greatest achievement and I didn’t even do a thing. You did it all. Happy birthday, angel!

////////////

متن تولدت مبارک دخترم کوتاه

تولدت مبارک به دختری که بیش از هر کس دیگری به من درباره دنیا و خودم آموخت.

////////////

حضورت تصویر شادی بود. تو به زندگی من معنا دادی تولدت مبارک.

////////////

عشقت خیلی خاصه این حس شبیه هیچ چیز دیگری نیست. تولدت مبارک عزیزم.

////////////

تو بزرگترین الهام بخش منی تولدت مبارک عزیزم!

////////////

تو درخشان ترین جواهر خانواده ما هستی تولد دختر عزیزم مبارک!

////////////

همچنین بخوانید: متن زیبا و احساسی تبریک تولد خواهر

متن تولدت مبارک دخترم برای اینستاگرام

متن تولدت مبارک دخترم برای اینستاگرام

حضور تو بزرگترین هدیه به من دختر عزیزم است. تو به اندازه نفسی که می کشم ضروری و به اندازه ضربان قلب من در سمت چپم ارزشمندی. تولدت مبارک دختر زیبای من.

////////////

تولدت مبارک دختر! دنیا جای بهتری است چون شما در آن هستید!

////////////

هیچ چیز بیشتر از تو دنیای من را روشن نمی کند! با آرزوی شادترین تولد برای شما.

////////////

من باید کسی باشم که امروز هدیه می گیرد. بالاخره من کسی هستم که تو را به دنیا آوردم! تولدت مبارک!

////////////

روزی که به چشمان درخشانت خیره شدم قلبم را ربودی. من از روز اول عاشقت شدم و این هرگز تغییر نخواهد کرد. دوستت دارم. تولدت مبارک دختر عزیزم.

////////////

متن تولدت مبارک دخترم برای واتساپ

تو بیشتر از هر ستاره ای در آسمان می درخشی. دیدن اوج گرفتن شما لذت بخش است. دخترم تولدت مبارک!

////////////

تو از لحظه ای که وارد زندگی من شدی قلبم را ربودی. عشق من به تو بی قید و شرط است و همیشه در کنارت خواهم بود. تولدت مبارک!

////////////

تماشای بزرگ شدن شما و تبدیل شدن به یک خانم جوان عالی بود. یک میلیون بار ممنون که هر روز باعث افتخار ما هستی. من یک تولد بسیار شاد برایت آرزو می کنم!

////////////

تو نور خورشید را به روزهای غم انگیز من می آوری و با قلب مهربانت و لبخندت زندگی ما روشن می کنی. مبارک ترین تولد را برایت آرزو دارم!

////////////

همچنین بخوانید: متن فوق العاده برای تولد مادر 

سخن آخر

داشتن یک دختر شیرین و دوست داشتنی یکی از بزرگترین خوشبختی هایی است که می توانید در زندگی داشته باشید. اما گاهی آرزو کردن برای تولد او دشوار می شود. ما در این مطلب مجموعه زیباترین متن تولدت مبارک دخترم و جدیدترین تبریک تولد برای دختر را گردآوری کردیم. امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.اس ام اس تبریک تولد انگلیسی

جملات کوتاه انگلیسی با معنی فارسی


اس ام اس جدید