متن پیام تبریک تولد غمگین به عزیز از دست رفته یا کسی که از او جدا شدیم

تبریک تولد غمگین جدایی

پیام تبریک تولد غمگین به عزیز از دست رفته یا کسی که از او جدا شدیم

عشق شگفت انگیز است با این حال، جدایی پایان داستان نیست. در اینجا چند پیام تبریک تولد غمگین به عزیز از دست رفته یا کسی که از او جدا شدیم ارائه شده تا انتقال دهنده احساس قلبی ما باشد.

پیام تبریک تولد غمگین به کسی که از او جدا شدیم

در این روز خاص، فقط می خواهم به شما بگویم که اگر بتوانم زمان را به عقب برگردانم، از دست دادن چنین فرد شگفت انگیزی مانند شما اجتناب می کنم.

////////////

اتفاق قشنگی بین ما افتاد. مایه تاسف است که نتوانستیم آن را نگه داریم. در روز خاص شما، من فقط می خواهم برای شما برکات خداوند را در زندگی شما آرزو کنم.

////////////

با وجود اینکه صفحات داستان عشق ما بسته شده است، من هنوز تو را به عنوان یکی از بهترین اتفاقاتی که تا به حال برای من افتاده می دانم. تولد فوق العاده ای داشته باشی.

////////////

من از جدایی ما چیزهای زیادی یاد گرفتم. ممنون که از من آدم بهتری ساختی. تولدت مبارک.

////////////

متاسفم که آن مردی نبودم که می خواستی باشم. امیدوارم کسی را پیدا کنید که با شما مانند ملکه ای که هستید رفتار کند. تولدت مبارک.

////////////

برایم سخت بود که تصمیم بگیرم برایت پیام تولد بفرستم، اما از آنجایی که دوستت داشتم، از قلبم پیروی کردم.

////////////

این قلب من ممکن است به دلیل خروج تکان دهنده شما از زندگی من به طور کامل التیام نیافته باشد، اما با این وجود شما را می بخشد. تولدت مبارک.

////////////

من نمی توانم خودم را مجبور کنم در این روز خاص به تو فکر نکنم. امیدوارم زندگی کنی تا بفهمی عشقی که بهت داشتم واقعی بوده. تولدت مبارک.

همچنین بخوانید: متن تبریک تولد برادر رسمی، دوستانه و لاتی به انگلیسی و کردی

تبریک تولد غمگین جدایی

دوستم داشته باش یا از من متنفر باش، من همچنان برای تو جایگاه ویژه ای در قلبم خواهم داشت. تولدت عالی باشه عزیزم.

////////////

فراموش کردن شما در این سال‌های گذشته سخت بوده است، فراموش کردن روز تولدتان به همان اندازه کار آسانی نبوده است. تولدت مبارک.

////////////

هر روز دعا می‌کردم که پیوندی که داشتیم، که بالاتر از بهترین الماس‌ها بود، پاره نشود. اما افسوس که شکست، و من را در هم شکست! من ممکن است امروز شکسته باشم، اما برای شما آرزوی زندگی شاد دارم. تولدت مبارک.

////////////

تولدت مبارک. هر وقت خواستم به بهشت ​​بروم کافی بود به چشمان زیبای تو نگاه کنم و به آنجا منتقل شدم. من باور داشتم که برای همیشه به هم تعلق داریم. اما چقدر اشتباه کردم!

////////////

بودن با تو باعث شد زندگی من ارزش زیستن داشته باشد. امروز خیلی احساس پوچی میکنم کاش هیچوقت نمیذاشتم بری. تولدت مبارک.

////////////

فکر می‌کردم عشق ما آنقدر قوی است که بتوانیم بر همه چالش‌هایی که برایمان پیش می‌آمد غلبه کنیم، اما ظاهراً به اندازه کافی قوی نبود. شاید امروز با هم نباشیم، اما می خواهم بدانی که این قلب من همیشه عاشقانه تو را دوست خواهد داشت. تولدت مبارک. امیدوارم که زندگی همیشه چیزی برای شما به ارمغان بیاورد که لبخند را بر لبانتان بیاورد.

////////////

تو دلیل شادی من بودی تو هدیه طلایی من بودی که بیش از یک میلیون مروارید ارزش داشت. تو ضربان قلب من بودی تو همه چیزم بودی. اما الان تو فقط کسی هستی که قبلا میشناختم. تولدت مبارک.

////////////

همچنین بخوانید: متن زیبا و رسمی تبریک تولد مدیر شرکت، مدیر عامل، مدیر مدرسه و مدیر گروه

متن تبریک تولد برای عزیز از دست رفته

متن تبریک تولد برای عزیز از دست رفته

«این روز تولد شماست، اما بدون شما اینجا احساس نمی‌شود. مهم نیست؛ من می خواهم آن را جشن بگیرم که انگار شما اینجا هستید، زیرا می دانم که این همان چیزی است که شما می خواستید. من تو را خیلی دوستت دارم و دلم خیلی برایت تنگ شده است.”

////////////

«می‌دانم که تو در بهشت ​​هستی و تولدت باید خیلی بهتر از هر جشنی باشد که من می‌توانستم اینجا برایت برپا کنم. و شاید وقتی می گویم که ای کاش هنوز اینجا بودی، خودخواه هستم. تولدت مبارک عشق.»

////////////

هرگز فکر نمی کردم که این روز بیاید، حداقل نه به این زودی. روزی که نتونستم تولدت رو از نزدیک بهت تبریک بگم. بنابراین من بهترین آرزوهایم را مستقیماً از قلبم و تا بهشت ​​برای شما می فرستم.

////////////

“مادر تولدت مبارک. نمی‌دانستم امروز چه احساسی خواهم داشت، و صادقانه بگویم، بسیار غمگین هستم. کاش اینجا بودی، اما امروز در پیشگاه پروردگار زیباترین و شادترین تولد را برایت آرزو می کنم. دوستت دارم.”

////////////

«من اینجا نشسته‌ام و سعی می‌کنم راهی پیدا کنم تا تولدت را تبریک بگویم، در حالی که واقعاً هیچ راهی برای انجام این کار وجود ندارد. این قلبم را می شکند، اما به هر حال می گویم: تولدت مبارک خواهر. به شدت دلتنگ شدم.»

////////////

«باورم نمی‌شود که تولد شماست و شما اینجا نیستید که آن را با ما جشن بگیرید. امروز به تمام خاطرات خوبی که با تو دارم تکیه می کنم و به این قول که روزی دوباره تو را خواهم دید.»

همچنین بخوانید: متن زیبا و احساسی تبریک تولد خواهر، خواهر شوهر و خواهر زن برای استوری

عشقم تولدت مبارک غمگین

عشقم تولدت مبارک غمگین

من تمام روز را صرف تماشای عکس‌هایمان در روزهای شادتر کرده‌ام. من خندیدم، گریه کردم، بی حس شدم و درد از دست دادن تو را دوباره احساس کردم. تولدت مبارک خواهر نازنین اینجا بدون تو مثل قبل نیست.»

////////////

فرشتگان در روز تولد شما از شما مراقبت خواهند کرد. به یاد آوردن چقدر خاص و دوست داشتنی هستید. تولدت مبارک عشقم

////////////

«به نظر درست نیست که این روز را جشن بگیریم. اما من به هر حال این کار را برای شما و به یاد شما انجام خواهم داد، زیرا این همان چیزی است که شما می خواستید. تولدت مبارک، من عاشقانه دوستت دارم.”

////////////

از دست دادن تو یکی از سخت ترین چیزهایی بود که باید طی می کردم، اما از اینکه می دانم اکنون در بهشتی و در آرامش هستی، احساس آرامش می کنم. تولدت مبارک

////////////

اگرچه شما اینجا نیستید، ما هنوز هم می‌خواستیم تولد شما را جشن بگیریم و تمام لحظات خوب را به یاد بیاوریم. دلمون برات تنگ شده.

////////////

ممکن است ما را ترک کرده باشید، اما این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم زندگی شما و خاطراتی را که از شما داریم جشن بگیریم. با آرزوی تولدت مبارک

////////////

دنیا با تو در آن مکانی روشن تر و زیباتر بود. هر سال دلم برایت بیشتر تنگ می شود، به همین دلیل است که با وجود رفتنت، هنوز هم برای تبریک تولد وقت می گذارم

////////////

همچنین بخوانید: تولدت مبارک به انگلیسی

سخن آخر

امیدواریم مجوعه پیام تبریک تولد غمگین به عزیز از دست رفته یا کسی که از او جدا شدیم که در اینجا گردآوری شده برای شما مفید بوده باشد. اگر این مطلب را می‌پسندید آن را در سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.اس ام اس تبریک تولد انگلیسی

جملات کوتاه انگلیسی با معنی فارسی


اس ام اس جدید