تعبیر خواب کفگیر

دیدن کفگیر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کفگیر در خواب چیست؟

تعبیر کفگیر
کفگیر در خواب خدمتکار است یا کسی است که خانه و زندگی بیننده خواب را اداره می کند.
کفگیر از چیزهایی است که به ندرت اتفاق می افتد یک مرد در خواب ببیند ولی اگر دید اشاره به کسی است که امور خانه زیر نظر اوست.
اگر مردی مجرد در خواب ببیند کفگیری در دست دارد یا خریداری کرده و به خانه می برد ازدواج می کند ولی برای مرد متاهل معرف کسی است که خانه اش را می گرداند. این شخص هم ممکن است همسر باشد و هم شخص دیگری که به خانم خانه کمک می کند مثل خدمتکار.
اگر خانمی در خواب ببیند که کفگیری نو در دست دارد که قبلا آن را نداشته کسی پیدا می شود که به او کمک می کند.

☺ تعبیر خواب «کفگیر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کفگیر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. نیروانا

  سلام خواب دیدم مادربزرگ مرحومم از اتاقی بیرون آمد لبخند زنان و با لباسی تمیز و مرتب و سرحال در حالیکه کفگیر استیلی در دست دارد و سلام گرمی مرد و به سمت خاله ام رفت که دیس پلویی که زعفران داشت را سر طاقچه گذاشته بود . تعبیرش چه می‌باشد ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است نشانه ای به خاله شما باشد و نشان از خدمتی باشدکه ایشان در حق ان مرحوم کرده است و از این رو خیر است و می تواند نشان از ان باشد که باید از طرف ایشان خیراتی داده شود تا مادربزرگتان در حال بهتری باشند.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید