تعبیر خواب کشک

دیدن کشک در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کشک در خواب چیست؟

تعبیر کشک
دیدن کشک در خواب خوب نیست به هر صورتی که باشد چه تر و چه خشک چه تنها و چه در غذا مخصوصا خوردن کشک اگر ترش و شور باشد غم و رنج و غصه و گرفتاری است. دیدن کشک سایی در خواب فتنه انگیزی است و دغل کاری.
اگر ببینید در خواب کسی برای شما کشک می ساید او فتنه می انگیزد و گرفتاری و ابتلا به وجود می آورد و چنانچه دیدید خودتان کشک می سایید کاری خلاف می کنید که مستوجب ملامت می شوید.
فروختن کشک بهتر از خریدن آن است.

☺ تعبیر خواب «کشک» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کشک» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


11 دیدگاه

 1. اقبال

  سلام
  من خواب ديدم كه در مسجد هستم و يك نماز گزار كشك (قروت) به همه توزيع ميكند اما نوبت من نرسيده بود كه از خواب بيدار شدم.

 2. مختار

  سلام
  من خواب دیدم رفتم خانه باجناقم و در حیاط پشتی خیلی کشک و کله گوسفند پخته شده روی زمین پهن شده و خشک میکنند. ولی نمیدونم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کشک به این صورت امده است که ممکن است خیر نباشد و ممکن است این موضوع برای ایشان باشد و به شما ربطی نداشته باشد و از این رو به ایشان بگویید که صدقه بدهند.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سمیه

  سلام ، استاد من در خواب دیدم پدر شوهر و مادر شوهرم از یه مکان به مکان دیگه ای کشک جابه جا میکردن انگار کارگر یه رستوران بودن و برای صاحب رستوران بود و من هم رفتم کمکشون یه سبد پر حمل کردم..
  البته مستاجرن و تو اسن روزا سخت دنبال خونه میکردن

  • یاسین صداقت

   باسلام
   این خواب با توجه به تعبیر خواب بارکردن کشک می تواند به این معنا باشد که ایشان ممکن است غم دیگری را بخورند و به علت غم و مشکلی دیگری در این شرایط سخت باشند و از این رو باید حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. ابراهیم شاکریان

  سلام من فقط خواب دیدم کشک میخوروم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کشک خوردن آمده است که خیر نیست و می تواند نشان از غم و غصه باشد و از این رو بسیار از این جهت آگاه باشید و حتما هم صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. ماه

  سلام در خواب اگر مرده کشک بدهد تعبیرش چیست در باغی سر سبز

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کشک خواستن از مرده به خیر چیزی نیامده است و در تعبیر خواب گفته شده است که باید بسیار اگاه باشید و بدانید که ممکن است نشان از غم باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. zahra

  سلام
  من خواب دیدم سه چهار دونه کشک به مامانم میدادم.نمیدونم الان تعبیرش چیه
  نه میسابیدم نه میسایید
  فقط سه تا دونه کشک بهش دادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب کشک خوب نیست و به معنی غم و اندوه و نگرانی است و می‌تواند به این صورت باشد که ناراحتی به مادرتان وارد خواهید کرد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید