تعبیر خواب جریمه

دیدن جریمه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جریمه در خواب چیست؟

جریمه reprimand

اگر در خواب ببينيد که جريمه شده ايد پاداش مي گيريد يا خبري خوش و سرور انگيز دريافت مي کنيد. هر قدر جريمه بيشتر باشد و بيشتر شما را …

بر سر خشم آورد بهتر است چون مزد و پاداشي که مي گيريد بيشتر خواهد بود. چنانچه در خواب ببينيد رانندگي مي کنيد و افسر پليس شما را متوقف مي نمايد و قبض جريمه مي نويسد خوب است زيرا خواب شما خبر مي دهد که کسي به شما پاداش مي دهد و سودي عايدتان مي گردد يا خبري خوش به شما مي رسد که سرور مي آفريند. چنانچه کارگر يا کارمند هستيد و در خواب ديديد که شما را جريمه کرده اند که کار اضافي بکنيد همين تاويل هست و هيچ ناراحت نباشيد زيرا خوابي است نيکو و اميد دهنده. تاوان دادن نيز تقريبا همين تعبير را دارد و اگر در خواب ببينيد چيزي را معدوم کرده و مجبور شده ايد تاوان بدهيد سودي عايد شما مي شود اما تاوان گرفتن اين معني را ندارد و برعکس است.

☺ تعبیر خواب «جریمه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جریمه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. زها

  سلام ببخشید برای تعبیر خواب باید هزینه پرداخت بشه اگر بله چقدر؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   نخیر
   برای تعبیر خواب هیچ هزینه ای لازم نیست
   سربلند و پیروز باشید

 2. زها

  سلام دیشب خواب دیدم توی ماشین پیکان قدیمی با خانواده (برادر و مادر) هستیم و برادرم خلاف ماشین رو پارک میکنه و من هرچقدر میگم الان پلیس جریمه میکنه گوش نمیده تا اینکه پلیس جریمه میکنه همون موقع شوهر خالم میاد و جریمه رو پاره کرد و انداخت توی جوب آب. و اسم من روی کاغذ جریمه نوشته شده و مامانم برای اینکه اسمم دیده نشه دستشو برد توی جوب آب که دوباره پاره کنه که من نگذاشتم این کار رو بکنه اما دستش خورد به آب جوب کنار خیابان. می خواستم بدونم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در متن نیز امده است این خواب تعبیری خیر دارد و به معنای رسیدن شما به خبری خوش و نیکو خواهد بود و اینکه در خواب مادرتان و یا برادرتان را انگونه دیده اید احتمالا جهت فضاسازی خواب بوده است و نباید از این موضوع غفلت کرد که المان اصلی این خواب جریمه شدن است که خیر است و به این شکل نیز قابل تعبیر است.چنانچه در خواب ببينيد رانندگي مي کنيد و افسر پليس شما را متوقف مي نمايد و قبض جريمه مي نويسد خوب است زيرا خواب شما خبر مي دهد که کسي به شما پاداش مي دهد و سودي عايدتان مي گردد يا خبري خوش به شما مي رسد که سرور مي آفريند.
   سربلند و پیروز باشید

   • زها

    ممنونم از بزرگواري شما
    من در ازموني شركت كرده بودم كه قبول نشدم. درست چند روز بعد از ديدن اين خواب، براي تكميل ظرفيت دعوت به مصاحبه شدم . تعبيرتون واقعا درسته، خبر خوبي بهم رسيد
    الان سوالم اين هستش
    ايا پاره شدن جريمه و اينكه داخل اب انداخت مي تونه اين معني رو بده كه در مصاحبه قبول نشم؟
    خوابم به اين صورت بود :
    شوهر خالم جريمه رو پاره كرد و انداخت توي جوب آب كنار خيابان گفت خيالتون راحت چيزي نيست..
    آب جوب هم خيلي شفاف بود اما چون ديگه جوب آب بود من به مامانم گفتم دستت كثيف ميشه دست نزن

    • یاسین صداقت

     با سلام
     ممکن است بدین معنا باشد که کسانی یا کسی ازین خبر خیر برای شما خوشحال نشوند و به همین دلیل ان را پاره کنند.
     سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید