مجله آلامتو

تعبیر خواب جرقه

دیدن جرقه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جرقه در خواب چیست؟

جرقه spark

ديدن جرقه در خواب خوب است مشروط بر اينکه تند و شديد نباشد. يک وقت هست که در خواب مي بينيد از دور يا نزديک جرقه ديده مي شود يا …

از شيئي نا آشنا جرقه برمي خيزد اين در خواب بد نيست زيرا بار گه نور و اميد و روشني است اما اگر تند و شديد باشد و حالت انفجار پيدا کند تعبيري ديگر دارد. اگر برق زدن هم باشد خوب است فقط در صورتي بد مي شود که يا حالت انفجار پيدا کند و يا جرقه در چيزي بگيرد و آتشي بوجود آورد و شعله ايجاد نمايد. در اين صورت ديدنش در خواب بد است چون حالت سوزندگي و ويرانگري پيدا مي کند و شعله اگر براي روشنائي باشد نيکو است و چنانچه سوزنده و منهدم کننده باشد بد است.

تعبیر خواب «جرقه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جرقه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

  1. علیرضا شایان در

    درخواب..شخصی آتشی به مخزنی گرفت و انفجار شد وباترکیدن نور عظیمی ان محوطه رافراگرفت و مادران محوطه بودیم که سریع آنجا را گرفت ومیگفتند خطرناک است به کسی بگیرد انرادرقرنطینه میگذارند که به کس دیگری انتقال ندهید که من در حال فرار بودم که پایم لای درب گیرکردونتوانستم بروم و آن نور همه جا را فراگرفت که از ترس پریدم از خواب .

نظر خود را بیان کنید