تعبیر خواب جت

دیدن جت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جت در خواب چیست؟

جت jet

جت در خواب هاي ما حادثه اي است که با سرعت زياد و باور نکردني اتفاق مي افتد يا اثر حادثه اي است که قبلا اتفاق افتاده اما به سرعت زياد و باور نکردني از بين مي رود و …

محو مي شود. مشاهده جت، برخورد با حادثه اي است اما سوار شدن يا سوار بودن در آن، قرارگرفتن در قلب چنان حادثه اي است که توضيح داده شد. خيلي حوادث هستند که در زندگي ما به سرعتي زياد و باور نکردني اتفاق مي افتند. نمونه بد آن تصادف اتومبيل ماست و نمونه خوب آن يافتن يک پول هنگفت در خيابان يا زير درختان پارک. اگر خودمان در يک جت باشيم و آن را برانيم خواب ما مي گويد که به استقبال حادثه اي بزرگ مي رويم ولي اگر از جت پياده شويم از حادثه اي مي گريزيم. بزرگي و و کوچکي جت که در خواب مي بينيم خردي و عظمت حادثه اي است که اتفاق مي افتد.

☺ تعبیر خواب «جت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


12 دیدگاه

 1. سویل

  سلام من خواب دیدم تو حیاط پدر بزرگم هستم با عده ی ازادمای که من نمیشناسم دیدم تو اسمون ۶ تا جت جنگنده که سه تا این ور و سه تا اون ور بهم حمله کردن خودم چسبوندم به دیوار تکه های هواپیما رو نیفته تکه های جت رو زمین می افتادن دیدم دارم از پله های بالا میرم تا طبقه بالایی ها رو نجات بدم یه زن اومد که نمیشناختم بهش گفتم جنگ شده بچه شو برداشت رفت منم با اسانسور پایین اومدم ولی اسانسور یکم اسیب دیده بود ولی به سلامت رسیدم زمین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب هواپیما این خواب ممکن است برای شما به این تعبیر باشد که در اینده برای شما حوادثی رخ دهد که انشالله برای شما سخت نخواهد بود و باید بدانید که دیدن این نوع خواب ها را به فال نیک بگیرید تا در رفتا رخود بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. امیر

  سلام خواب دیدم سوار هواپیمای جنگی شدم و خلبان هستم و مواضع دشمن و با موشک میزنم لطفا تعبیرش و بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب راندن هواپیما این خواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که شما در اینده حادثه ای را پشت سر خواهید گذاشت که برای دیگران هم مشکل ممکن است ایجاد کند.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. هريپ

  ( دوست پسر من مطلقست و يك آدم تنوع طلبي هستش و چند وقت پيش كه گوشيشو نگاه كردم متوجه شدم به روش آوردم كهرميدونم خيانت ميكنه ولي نگفتم چطور متوجه شدم)

  خواب ديدم در يك مهماني بوديم و دوست پسر من بارتلفن داشت حرف ميزم كه از يكي از دوست دختراي دوستش بود كه منم ميشناسم و بلند بلند ميگفت كه آره دوست دخترم ميگه بهش خيانت ميكنم و كه من گفتم مطمئنم و بعد قطع كردم تو جمع شروع كرد تعريف كردن كه ما سوار يه چيز مثل جت دقيقا نميدونم چي بود ولي پره نداشت،

  ما آويزون كه اون با دست محكم گرفته بوديم و با سرعت تمام عمودي به سمت بالا ميرفت كه همه شوكه شده بودن و بعد گفت بزارين يه فيلم از قبل نشون بدم كه يك فيلم گذاشت كه مربوط به دوران ازدواج ايشون بود، در اون فيلم يك چيزي مثل جت سوار بر اون بود كه باسرعت ميرفت و دست خانم سابقش تو فيلم بود و همه ميدونستن فيلم براي دوران ازدواج و دوران ماه عسلشون بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب در وهله ی اول اشاره ای به اتفاقاتی است که برای شما پیش امده است و اگر هم بخواهید آن را تعبیر کننید همانگونه که در بالا خوانده اید به معنای آن است که شما به سمت حادثه ای خواهید رفت که برای شما بزرگ است و از این رو باید بسیار آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. انیس

  با سلام. من خواب دیدم خانوادگی سوار بر جت شدیم و با سرعت زیاد پرواز می کردیم.بعد که می خواستیم فرود بیایم از کنار خورشید و ابرها اومدیم پایین و روی زمین نشستیم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که در تعبیر خواب امده است که به معنای حادثه ای است که ممکن است در اینده برای شما اتفاق بیفتد و بسیار هم سریع اتفاق بیفتد اما بدایند که در ازای این حادثه و پس از ان برای شما خیری خواهد رسید .
   سربلند و پیروز باشید

 5. نرگس اک

  خواب دیدم دو تا جت دو آسمون نمایش فدق العاده ای برگذار میکنن خیلی عالی بود نمایشی…بعدشم اومدن زمین و تشویق شدن …لطفا تعبیر شو بهم بگید

 6. farzaneh

  سلام اگه ممكنه جواب منو بديد
  همراه كوله پشتى ام سوار سفينه شدم و از جو زمين عبور(خارج)كردم به همراه چند
  نفر ممنون ميشم جوابمو بديد .

 7. farzaneh

  سلام من خواب ديدم سوار سفينه ي شدم و از جو زمين عبور كردم همراه چند نفر
  اگر تعبيرشو بگيد ممنون ميشم.
  😀

  • حامد

   خواب خوبی نیست وباید صدقه بدین

نظر خود را بیان کنید