تعبیر خواب جت

دیدن جت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جت در خواب چیست؟

جت jet

جت در خواب هاي ما حادثه اي است که با سرعت زياد و باور نکردني اتفاق مي افتد يا اثر حادثه اي است که قبلا اتفاق افتاده اما به سرعت زياد و باور نکردني از بين مي رود و …

محو مي شود. مشاهده جت، برخورد با حادثه اي است اما سوار شدن يا سوار بودن در آن، قرارگرفتن در قلب چنان حادثه اي است که توضيح داده شد. خيلي حوادث هستند که در زندگي ما به سرعتي زياد و باور نکردني اتفاق مي افتند. نمونه بد آن تصادف اتومبيل ماست و نمونه خوب آن يافتن يک پول هنگفت در خيابان يا زير درختان پارک. اگر خودمان در يک جت باشيم و آن را برانيم خواب ما مي گويد که به استقبال حادثه اي بزرگ مي رويم ولي اگر از جت پياده شويم از حادثه اي مي گريزيم. بزرگي و و کوچکي جت که در خواب مي بينيم خردي و عظمت حادثه اي است که اتفاق مي افتد.

تعبیر خواب «جت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

6 دیدگاه

 1. انیس در 1399/03/28در11:29 ق.ظ

  با سلام. من خواب دیدم خانوادگی سوار بر جت شدیم و با سرعت زیاد پرواز می کردیم.بعد که می خواستیم فرود بیایم از کنار خورشید و ابرها اومدیم پایین و روی زمین نشستیم.

  • یاسین صداقت در 1399/04/02در9:56 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که در تعبیر خواب امده است که به معنای حادثه ای است که ممکن است در اینده برای شما اتفاق بیفتد و بسیار هم سریع اتفاق بیفتد اما بدایند که در ازای این حادثه و پس از ان برای شما خیری خواهد رسید .
   سربلند و پیروز باشید

 2. نرگس اک در 1397/04/04در11:38 ق.ظ

  خواب دیدم دو تا جت دو آسمون نمایش فدق العاده ای برگذار میکنن خیلی عالی بود نمایشی…بعدشم اومدن زمین و تشویق شدن …لطفا تعبیر شو بهم بگید

 3. farzaneh در 1392/11/03در11:36 ق.ظ

  سلام اگه ممكنه جواب منو بديد
  همراه كوله پشتى ام سوار سفينه شدم و از جو زمين عبور(خارج)كردم به همراه چند
  نفر ممنون ميشم جوابمو بديد .

 4. farzaneh در 1392/11/03در11:20 ق.ظ

  سلام من خواب ديدم سوار سفينه ي شدم و از جو زمين عبور كردم همراه چند نفر
  اگر تعبيرشو بگيد ممنون ميشم.
  😀

  • حامد در 1397/11/11در11:42 ق.ظ

   خواب خوبی نیست وباید صدقه بدین

نظر خود را بیان کنید