تعبیر خواب نارنگی

دیدن نارنگی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن نارنگی در خواب چیست؟

تعبیر خواب نارنگی خوردن

تعبیر خواب نارنگی

تفسیر و تعبیر خواب نارنگی از دیدگاه معبران اسلامی و غربی کاملا متفاوت است. معبران اسلامی برای میوه‌ هایی که دارای رنگ زرد و مزه ترش باشند تعبیر خوبی ندارند؛ ولیکن معبران غربی برای نمادها در تعبیر خواب میوه ها اهمیت بسیاری قائل می شوند که نارنگی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و نوع نارنگی که در خواب دیده می شود را، مدنظر قرار داده و نشانه درک متفاوت خواب دانسته اند. به طور کلی مشاهده نارنگی در خواب نمایانگر درک نادرست از واقعیات است. ونگا در کتاب تعبیر خواب خود به این مورد اشاره دارد که رویت نارنگی در خواب ممکن است به فهم و درک بیننده خواب در مورد رخدادهای اطرافش کمک نماید. اما به عقیده برخی مفسرین نارنگی در خواب زنان حاکی از این است که شریک زندگیشان اتفاقاتی را از ایشان مخفی نموده؛ بنابراین پیشنهاد می شود که با اختصاص دادن زمان بیشتری به آنها محبت خود را ابراز نموده و از اسرار درونی ایشان و موضوعات پنهانی مطلع گردید. در این مقاله که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت آلامتو است به تعبیر خواب نارنگی و جزئیات قابل تامل آن پرداخته ایم. امیدواریم مورد توجه شما سروران گرامی واقع گردد.

 

تعبیر خواب آنلاین


تعبیر خواب نارنگی خوردن

خواب خوردن نارنگی از خواب هایی است که بسیار رایج است بنابراین مفسران زیادی به تفسیر خواب نارنگی خوردن پرداخته اند. به عقیده معبرین غزبی، چنین خوابی بیانگر این است که بیننده خواب به حرف ها و پیشنهادات اطرافیان اهمیت نداده و به سوی اهدافی که برای زندگی تعیین نموده پیش برود. زیرا حقایق زندگی بسیار پیچیده تر از آن است که در اندیشه بیننده خواب وجود دارد و از آنجا که در رابطه با موضوعات اطراف درک مناسبی ندارد توصیه های بی مورد اطرافیان می تواند آسیب های جدی به بیننده خواب وارد آورد. ناگفته نماند؛ چنانچه این خواب در ساعات اولیه شب رخ دهد بیشتر صادق خواهد بود.

به عقیده برخی مفسرین چنانچه بیننده خواب شخصی را در حال خوردن نارنگی ببیند؛ تعبیر آن به رسیده بودن، طعم و ظاهر نارنگی بستگی دارد هر چقدر ظاهر آن زیبا، رسیده و طعم آن شیرین باشد؛ تعبیر سهولت در کار، ازدیاد رزق و روزی و تسهیل در دانش اندوزی خواهد داشت؛ ولیکن اگر طعم نارنگی شور یا تلخ باشد به طوری که برای شخصی که نارنگی را می خورد احساس ناخوشایندی داشته باشد نشانه اندوهی عمیق یا مرگ است که بیننده خواب را آرزده خاطر می سازد.


تعبیر خواب نارنگی ابن سیرین

تعبیر خواب دیدن نارنگی در خواب، از دیدگاه ابن سیرین نشان از حسادت و بیماری دارد لیکن مشاهده نارنگی سبز نمایانگر خوشبختی و بشارت است زیرا حاکی از تغییرات مثبت در راه بهتر شدن خواهد بود. البته نارنگی که رسیده باشد و در زمان خود در خواب دیده شود نشانه تغییرات مثبت است اما نارنگی نارس که در غیر فصل خود در خواب دیده شود می تواند اشاره به بیماری داشته باشد.


تعبیر خواب نارنگی از امام صادق

خواب نارنگی به تعبیر امام صادق: اگر در شخصی میوه فروشی در خواب دید که میوه خوش طعم می فروشد؛ ای خواب دلالت بر ضرر و زیان دارد و مشاهده میوه در خواب نشانه روزی حلال است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عسل

تعبیر خواب نارنگی از امام صادق


تعبیر خواب نارنگی حضرت یوسف

تعبیر خواب میوه از دید حضرت یوسف پیامبر اینگونه است که مشاهده میوه در خواب نشان دهنده روزی حلال است.


تعبیر خواب نارنگی گرفتن از مرده

اگر بیننده خواب در عالم خواب و رویا ببیند که مرده ای به او نارنگی داده و او نارنگی را می خورد، نشان دهنده سود فراوان در تجارت، نعمت و مالی است که نصیب بیننده خواب می شود. چنانچه بیننده خواب ببیند که نارنگی را نمی خورد، نمایانگر ضرر و زیان مادی خواهد بود.


تعبیر خواب نارنگی سبز

چنانچه شخصی در خواب نارنگی با رنگ سبز ببینید بیانگر این است که بیننده خواب درک درستی از واقعیت های پیرامون خود ندارد.


تعبیر خواب نارنگی شیرین

همانطور که در بالا به خوردن نارنگی شیرین اشاره شد: چنانچه بیننده خواب ببیند نارنگی می خورد که طعم خوب و شیرینی دارد؛ معنای سهولت در کارها و افزایش رزق و روزی است؛ دیدن چنین میوه ای در خواب نیز تعبیر نیکویی داشته و نشانه سهولت در امور و دانش اندوزی خواهد بود. به تعبیر محمد بن سیرین هرمیوه ای که در خواب شیرین و آبدار باشد نماد سود منفعتی است که به بیننده خواب خواهد رسید.


تعبیر خواب نارنگی برای زن باردار

از دیدگاه ابن سیرین چنانچه زنی باردار خواب خوردن نارنگی ببیند، نشانگر تولد پسر است و اگر طعم نارنگی شیرین و لذیذ باشد نمایانگر سهولت در زایمان خواهد بود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گوشت خام

تعبیر خواب نارنگی برای زن باردار


تعبیر خواب نارنگی چیدن

اگر شخصی در عالم خواب درخت نارنگی ببیند اتفاق خوبی در زندگی بیننده خواب به وقوع خواهد پیوست و اگر از درخت میوه ای بچیند، به اندازه میوه چیده شده برای او مال و ثروت حاصل می گردد. ولیکن از دیدگاه روانشناسی چنانچه کسی در خواب درخت نارنگی ببیند در حالی که ار آن میوه ای می چیند بیانگر این است که شخصی در رابطه با موضوعی از ایشان مشورت خواسته لذا وی  مداخله و اظهارنظر خواهد کرد.


تعبیر خواب نارنگی دادن به دیگران

برخی مفسران، تعبیر خواب دادن نارنگی به دیگران را اینگونه عنوان نموده اند که اگر شخصی در عالم خواب یک نارنگی را در ظرفی قرار داده و به شخصی بدهد می تواند نمایانگر آن باشد که خانواده ایشان به دو قسمت تقسیم خواهد شد.

☺ تعبیر خواب «نارنگی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «نارنگی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


نظر خود را بیان کنید