تعبیر خواب سلام دادن

دیدن سلام دادن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سلام دادن در خواب چیست؟

تعبیر خواب سلام دادن

سلام دادن یکی از خواب نیک است. در این مطلب از آلامتو تعبیر خواب سلام دادن از علمای بزرگ تعبیر خواب را برای شما همراهان تهیه کردیم.

تعبیر خواب سلام دادن

سلام کردن در خواب یکی از خواب هایی است که تعبیر خوبی دارد. شخصی که این خواب را می بیند نشان می دهد که کارهای خوب و درستی انجام خواهد داد. در عین حال تعبیر می شود که او در زندگی شادی را تجربه خواهد کرد. در ادامه به تفسیر کامل تعبیر خواب سلام دادن ابن سیرین، امام صادق (ع)، حضرت یوسف و … می پردازیم.

تعبیر خواب دقیق


تعبیر خواب سلام دادن ابن سیرین

 • دیدن شخصی که در خواب می گوید درود بر شما، نشان دهنده تداوم خیر و محبت در بین مردم است.
 • در خواب گفتن سلام بر تو، دلیل بر تداوم محبت و تلاش برای صلح است.
 • اگر انسان ببیند که به کسی آرامش می دهد، دلیل بر رفع نگرانی و خیر است.
 • دست دادن بیننده خواب با شخص در خواب، نشانه وجود روابط سودمند و سود هر دوی آنهاست.
 • دست دادن با شخص متوفی در خواب، نشانه شنیدن خبر خوش است.
 • دست دادن در خواب، نشان از جایگاه رفیع بیننده خواب در میان مردم است.

تعبیر خواب سلام دادن امام صادق

تعبیر خواب سلام دادن امام صادق علیه السلام چند معنا دارد:

 • ایمنی و امنیت
 • شادی
 • خوشبختی و شانس
 • مال و ثروت

تعبیر خواب سلام کردن حضرت یوسف

تعبیر خواب سلام کردن حضرت یوسف اگر آن شخص را بشناسد به معنای آن است که از طرف او به شما سود و منفعتی خواهد رسید. اگر شخص به رقیب خود سلام کند به معنای شروع جنگ بین آنها خواهد بود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بچه دار شدن دختر یا مرد

تعبیر خواب سلام دادن به فامیل


تعبیر خواب سلام دادن به فامیل

 • تعبیر خواب سلام داده به فامیل اغلب علامت مثبتی است، زیرا نشان می دهد که شغل شما به آرامی پیش خواهد رفت و زندگی شما آرام خواهد بود.
 • زنان متاهلی که خواب سلام دادن به فامیل خود را دیده اند، ممکن است بخواهند به زودی بچه دار شوند، در حالی که زنان باردار ممکن است در حالی که برای تولد آینده خود آماده می شوند.
 • این ممکن است نشان دهد که شما از چیز جدیدی در زندگی خود استقبال می کنید و باید به شهود خود اعتماد کنید و از خود بپرسید که به کجا می خواهید بروید.
 • به تعبیر ابن سیرین، این خواب نماد لذت ملاقات با افراد نزدیک و برقراری ارتباط خوب با آنهاست.
 • برای زنان مطلقه، این خواب می تواند نشان دهنده نیاز به شروعی تازه در زندگی باشد.
 • مردانی که خواب احوالپرسی با خویشاوندان خود را در سر می پرورانند، ممکن است رابطه ای قوی با خانواده خود داشته باشند.

تعبیر خواب سلام دادن به مرده

اگر مردی در خواب ببیند که به مرده سلام می کند، این نشان دهنده طول عمر بینایی است و تعبیر دیدن دختر مجردی که مرده را در خواب زنده می کند، دلیل بر مصونیت او از همه گناهان و درستی اوامر خداوند متعال است. تعبیر دیدن زن شوهردار که مرده را در خواب زنده می کند، گواه بر حال خوب و درستی زندگی زناشویی اوست.


تعبیر خواب سلام دادن به امام حسین

تعبیر خواب سلام دادن به امام حسین بیانگر این است که شما در زندگی شجاعت، کرامت، سخاوت و علم بدست خواهید آورد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب برف در تابستان

تعبیر خواب سلام دادن به امام رضا

تعبیر خواب سلام دادن به امام رضا و مشرف شدن به حرم ایشان بیانگر این است که شخص خواب بیننده کاری انجام داده است که ثواب بسیاری دارد و ثواب حج را برای او دارد و او تحت شفاعت امام رضا علیه السلام خواهد بود.


تعبیر خواب سلام دادن به امام زمان

تعبیر خواب سلام دادن به امام زمان بیانگر این است که شما عاقبت به خیر خواهد شد و به خواسته دل خود می رسید.


تعبیر خواب سلام دادن و جواب نگرفتن

اگر دختر مجردی در خواب ببیند که سلام نمی دهد، نشانه آن است که در زندگی عاشقانه یا درس خواندن دچار لغزش می شود. تعبیر اینکه زن شوهردار در خواب سلام دادن، جواب نگرفته است، بیانگر اختلافات زناشویی و خانوادگی است. تعبیر دیدن مردی که در خواب جواب او را سلام نمی دهد، بیانگر مشکلاتی است که در کار و یا مشکلات و اختلافات زندگی خانوادگی دارد.


تعبیر خواب سلام دادن به دشمن

تعبیر خواب سلام دادن به دشمن معمولاً به خوبی تعبیر نمی شود. زیرا اگر دشمن شما سلام کند، ممکن است به این معنا باشد که در موضوعی که برای شما پیش خواهد آمد، بد نیت عمل خواهد کرد.

معنای دیگر این خواب این است که دشمن شما شما را کنترل می کند و جایگاه برجسته ای در زندگی شما دارد. اگر دشمن شما به شما سلام می کند، به این معنی است که او از شما ناراحت نیست و ممکن است نمی خواهد کنترل خود را از دست بدهد.

اگرچه این خواب اغلب با معانی بدی همراه است، اما می تواند به معنای تعمیر یک پل یا ایجاد صلح در زندگی شما باشد، شاید در نتیجه یک نزاع.

اگر دشمن شما در خواب به شما سلام می کند، ممکن است نشان دهنده تغییری باشد که در زندگی خود ایجاد خواهید کرد یا احتیاطی را که در برابر دشمن خود انجام خواهید داد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب زنده شدن مرده

سخن آخر

در این مطلب از آلامتو به تعبیر خواب سلام دادن به مرده، تعبیر خواب سلام دادن به امام حسین، تعبیر خواب سلام دادن به امام رضا، تعبیر خواب سلام دادن به امام زمان و … پرداختیم. امیدواریم این مطلب برای شما همراهان مفید بوده باشد.

☺ تعبیر خواب «سلام دادن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سلام دادن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


1 دیدگاه

 1. وحید

  سلام من برادرم فوت کرده چن روزی میشه من خواب دیدم جنازه برادرم را آمبولانس میبرد من و مامانم التماس کردیم ک بهش هوا بزنن که زنده بشه به اسرار ما هوا زدن بهش چشماشو باز کرد من سلام کردم گفتم منو میشناسی سرشو تکون داد ک اره بعدش از درد به خودش میپیچید

نظر خود را بیان کنید