تعبیر خواب ادرار بچه

دیدن ادرار بچه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ادرار بچه در خواب چیست؟

تعبیر خواب ادرار بچه

تعبیر خواب ادرار بچه

خواب ادرار بچه در اکثر مواقع بیننده را مضطرب می کند. زیرا به نظر می رسد چنین خوابی نمی تواند از تعابیر نیکویی برخوردار باشد. ولیکن لازم است بدانید که چنین خواب به معنای تولدی دوباره و آینده ای روشن می باشد. البته خواب ادرار بچه بسته به دختر یا پسر بودن بچه و نحوه ادرار کردن و همچنین معل ادرار کردن دارای تعابیر متفاوتی است. در این مطلب از آلامتو تعبیر خواب ادرار بچه از نگاه معبران و همچنین توجه به جزئیات خواب را مورد بررسی قرار داده ایم. با ما همراه باشید.

تعبیر خواب کامل


تعبیر خواب ادرار بچه حضرت یوسف

تعبیر خواب ادرار بچه از نظر حضرت یوسف دارای تعابیر نیکویی است. چنانچه اگر کسی در بند باشد؛ آزاد می گردد. بیمار باشد شفا می یابد. گره ای در کار وی باشد گشایش ایجاد خواهد شد. اگر کسی ببیند در جایی که مناسب است ادرار می کند از غم و اندوه خلاصی می یابد و اگر مقروض است از دین و قرض خارج می گردد.


تعبیر خواب ادرار بچه امام صادق

تعبیر خواب ادرار از دیدگاه امام صادق بر شش وجه است:

 • اولین تعبیر بی نیازی برای بیننده خواب است چنانچه فقیر باشد.
 • دومبن تعبیر آزادی برای بیننده خواب است چنانچه در بند باشد.
 • سومین تعبیر شفا یافتن و سلامتی برای بیننده خواب چنانچه بیمار باشد.
 • چهارمین تعبیر برگشتن ماسفر از سفر می باشد.
 • پنجمین تعبیر عزل شدن برای قاضی است.
 • ششمین تعبیر متضرر شدن در کسب و کار می باشد.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب بچه دار شدن از امام صادق

تعبیر خواب ادرار بچه ابن سیرین

تعبیر خواب ادرار بچه از دید ابن سیرین خلاصی از غم و اندوه، پرداخت دیون و بهبود سلامتی می باشد. چنانچه بیننده خواب ببیند که در مکانی نامناسب ادرار می کند بیانگر ضرر و زیان مالی برای بیننده خواب می باشد.


تعبیر خواب ادرار بچه پسر

خواب ادرار پسر بچه نشانه رفتار کودکانه بیننده خواب می باشد. در واقع چنین خوابی بیننده خواب را آگاه مب سازد که بر رفتار خود نظارت بیشتری داشته باشد و مرتکب اشتباهاتی نشود که دور از شان می باشد. چنانچه بیننده خواب ببیند که بچه ای در حال ادرار کردن است ممکن است نمادی از احساسات گذشته بیننده خواب باشد که تمایل به بروز دادن آنها در وی وجود دارد. چنین خوابی می تواند نشانه شادی و خوشحالی در آینده باشد که بیننده خواب را به آرامش می رساند.


تعبیر خواب ادرار بچه دختر

تعبیر خواب ادرار بچه دختر نمادی از سهولت و راحتی در امور زندگی برای بیننده خواب است. مشروط به اینکه دختر به لحاظ ظاهری زیبا و سالم باشد. ولیکن چنانچه دختر دارای شکل ظاهری عجیب و یا دارای نواقصی در اندام خود باش. به طوری که بیننده خواب احساس ناراحتی و وحشت نماید. چنین خوابی بیانگر سختی ها و مشکلات فراوان در زندگی بیننده خواب است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد

ادرار بچه در خواب


تعبیر خواب ادرار بچه روی فرش

ادرار کردن بچه روی فرش و زمین نمادی از مبالغی است که بیننده خواب برای چیزهای سطحی و پیش پا افتاده می پردازد. چنانچه زن متاهل چنین خوابی را ببیند به زودی صاحب فرزندی می شود و میل مادرانه خد را برآورده می کند.


تعبیر خواب ادرار بچه روی آدم

خواب ادرار کردن بچه روی آدم ارتباط مستقیم با فعالیت های اجتماعی بیننده خواب دارد. ممکن است چنین خوابی حاکی از آن باشد که بیننده خواب دوستان قدیمی خود را فراموش کرده و دیگر ارتباطی با آنها ندارد.


تعبیر خواب ادرار بچه روی لباس

اگر بیننده خواب ببیند که بچه ای بر لباس خود ادرار می کند و پس از ادرار کردن بچه تغییر کرده است بیانگر غم و اندوهی است که بر بیننده خواب وارد می شود. چنانچه بیننده خواب ببیند که دارای فرزند پسری است که بر لباسش ادرار نموده است؛ چنین خوابی پایان روزهای سخت و اندوه بسیار را نمایان می سازد.


تعبیر خواب ادرار بچه روی صورت

ادرار بچه روی صورت بیننده خواب دارای تعابیر نیکویی است. چنین خوابی بیانگر آینده ای روشن همراه با خوشی و سلامتی برای بیننده خواب است. چنانچه بیننده خواب ببیند که ادرار روی صورت دیگران پاشیده شد نشان می دهد که وی با کمک فردی دیگر دست به کارهای مهم و بزرگی می زند که سود و منفعت بسیاری بدست خواهد آورد.


تعبیر خواب ادرار بچه روی تشک

تعبیر خواب ادرار بچه روی تشک برای افرادی که مجرد هستند به نیاز به ازدواج تعبیر می شود. چنین خوابی تمایل بیننده خواب به ازدواج و تشکیل خانواده را نشان می دهد. چنانچه دختر مجردی خواب ادرار بچه روی تشک را ببیند بیانگر این است که در آینده ای نزدیک همسر مناسبی یافته و ازدواج خواهد نمود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب زنده شدن مرده

تعبیر خواب ادرار بچه روی تشک


تعبیر خواب پاشیدن ادرار بچه روی پا

خواب پاشیدن ادرار بچه چنانکه پس بچه ای از آشنایان و اقوام بیننده خواب باشد حاکی از مسافری است که با آمدنش بیننده خواب را خوشحال می سازد و یا ممکن است پیغامی خوشحال کننده برای بیننده خواب باشد. چنانچه این خواب با دختر بچه ای تعبیر شود بیانگر شفا یافتن بیماری از اقوام و نزدیکان بیننده خواب می باشد.

☺ تعبیر خواب «ادرار بچه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ادرار بچه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


1 دیدگاه

 1. مونا

  خواب دیدم ی پسر بچه روم جیش کرد هرچقد گفتم نکن اما روی صورتم ادرارش رو پاشید
  ممنون میشم تعبیرش رو بگید

نظر خود را بیان کنید