تعبیر خواب شکستن پا

دیدن شکستن پا در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شکستن پا در خواب چیست؟

تعبیر خواب شکستن پا دیگران

تعبیر خواب شکستن پا

دیدن شکستن پا در خواب نمی تواند دارای تعبیر مثبتی باشد. زیرا پا از جمله اعضای بدن است که به تحرک بهتر و راه رفتن اشاره دارد. چنانچه موضوع خواب پا باشد از تعبیر نیکویی برخوردار است ولیکن زمانی که پا دچار آسیب شده و یا نقصی دیده باشد. تعبیر آن کاملا عکس خواهد شد. تعبیر خواب شکستن پا نیز یکی از مواردی است که به معنای از دست دادن و یا ارتکاب به امور ناشایست می باشد. در این مطلب اتز آلامتو تعبیر خواب شکستن پا را تهیه و تنظیم نموده ایم. با ما همراه باشید.

تعبیر خواب کامل


تعبیر خواب شکستن پا ابن سیرین

تعبیر خواب شکستن پا از دیدگاه ابن سیرین اعتماد بیش از حد به فردی است که در آینده از آن بی وفایی خواهید دید. ابن سیرین شکستن پا از ناحیه پاشنه را انجام دادن کاری می داند که بیننده خواب از انجام آن پشیمان می شود و به دلیل ارتکاب به آن ملامت و سرزنش خواهد شد.


تعبیر خواب شکستن پا خودم

چنانچه بیننده خواب در عالم رویا خود را ببیند در حالی که یک پای آن شکسته است. چنین خوابی نشان می دهد که بیننده خواب نیمی از ثروت و دارایی خود را از دست خواهد داد. ممکن است شکست در شراکت و ضرر و زیان در کسب و کاتر را نشان دهد. به طوری که بیننده خواب با اشخاصی دچار مشکل شود و به واسطه آن نصف دارایی خود را از دست بدهد. ولیکن با پشتکار و اراده می تواند مجددا ثروت از دست رفته را بازگرداند.

چنانچه بیننده خواب هر دو پای خود را در عالم خواب شکسته ببیند. در حالی که قادر به راه رفتن نباشد. چنین خوابی بیانگر از دست رفتن تمام اموال بیننده خواب می باشد. به طوری که ممکن است بیننده برای نان شب نیز محتاج گردد. بنابراین چنین خوابی را می تواند هشداری برای بیننده خواب دانست که مراقبت بیشتری از خود و کسب و کار و تجارت خود نماید.


تعبیر خواب شکستن پا دیگران

شکستن پای دیگران در خواب حاکی از رخداد اتفاقی است که در آن حق بیننده خواب پایمال می گردد. ولیکن چنین خوابی این بشارت را می دهد که بیننده خواب قادر است با تمام وجود از حق خود دفاع نماید. وی به آنچه که استحقاق دارد خواهد رسید و موفقیت های پی در پی را کسب خواهد نمود. به طوری که بسیاری از اطرافیان حسرت موقعیت و جایگاه وی را خواهند خورد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب شکستن دندان جلو یا دندان آسیاب

تعبیر خواب شکستن پا خواهر یا برادر


تعبیر خواب شکستن پا پدر

تعبیر خواب شکستن پا پدر بیانگر اتفاقاتی در زندگی بیننده خواب است. به طوری که وی برای تصمیم گیری در خصوص مسائل پیش رو دچار تردید می باشد. ولیکن چنین خوابی می تواند بیانگر این باشد که بیننده خواب از تغییرات در محیط پیرامون خود ترسی نداشته باشد تا به سعادتمندی و کامیابی دست یابد.


تعبیر خواب شکستن پا مادر

شکست پا مادر در خواب نیز مانند شکستن پا پدر تعبیر می گردد و معبران رویت چنین خوابی را نشانه عدم اعتماد بیننده خواب به پیرامون خود دانسته اند. از آنجا که بی اعتمادی بیننده خواب می تواند باعث شود که وی از هر ریسکی در زندگی اجتناب ورزد و دست به امور بزرگ که باعث ترقی و پیشرفت وی می گردد خودداری نماید. لذا چنین خوابی بیانگر آن است که بهتر است بیننده خواب از بدبینی دوری نماید و به آینده امیدوار باشد.


تعبیر خواب شکستن پا خواهر یا برادر

تعبیر خواب شکستن پا خواهر یا برادر نیز مانند پدر و مادر تعبیر می شود. زیرا همگی عضوی از اعضای خانواده هستند. به هر حال با دیدن چنین خوابی بهتر است بیننده خواب ریسک پذیر باشد تا به پیروزی و موفقیت دست یابد. برداشتن نقاب بدبینی برای بیننده خواب برگ برنده وی خواهد بود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب تیر خوردن

تعبیر خواب شکستن پا خودم


تعبیر خواب شکستن پا و گچ گرفتن

شکستن پا و گچ گرفتن آن در خواب بیانگر رو به راهی اوضاع در عالم بیداری خواهد بود. از آنجا که گچ گرفتن به نوعی درمانی موثر برای شکستن پا در خواب است؛ در عالم بیداری نیز به بهبودی و تاثیرات مثبت در امور معنا می گردد. ممکن است رویت چنین خوابی گویای شادی و مسرت برای بیننده خواب باشد که غم و اندوه از وی دور می گردد و شادی جایگزین آن خواهد شد.

☺ تعبیر خواب «شکستن پا» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شکستن پا» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. بی نام

  سلام ، من سه چهار روزه خیلی خواب می‌بینم و یکی از خواب هام ، درگیر شدن بود و شکست خوردنم و همه آشنا هام تو اون درگیری جان باختن و من فرار کردم افتادم تو شیب که پای چپم شکست و قلت خوران افتادم تو رود لجنی که ته شیب بود و از اونجا نتونستم بیام بیرون و داخل آن رود مردم و مردنم رو احساس کردم همه خاطراتم یه لحظه تو خوابم دیدم و دوباره زنده شدم و آرام چشمام رو باز کردم از خواب پا شدم گوشیم زنگ خورد و این یکی از خوابام بود خیلی واضح داشتم می‌دیدم تو رود خفه می‌شدم و دیدم پای چپم شکست رو احساس کردم چون قبلاً تو بیداری پای راستم شکست ،،، تعبیر این خواب چیست؟

 2. باقر

  با سلام و خسته نباشید من خواب دیدم پام شکسته و گچ گرفتن بعد همان لحظه بلند شدم و راه رفتم و احساس کردم پام بهتر شده و غیر از همسرم کسی به من کمک نمیکرد بعد دیدم پدرم که فوت کردن واسم چلو کباب خریده ممنون میشم اگر راهنمایی کنین

 3. ‌fateme

  من خواب دیدم دوستم پاش شکسته بود از قبل و گچ داشت و با عصا راه میرفت تعبیرش چی میتونه باشه؟

 4. اسماعیل

  درود بر شما وقت بخیر؛واقعیت ۴،۵روز میشه درگیره این خوابی که دیدم،چون تو خواب پای راست بهترین وصمیمی ترین رفیقم بود که شکسته ممنون و مچکر

نظر خود را بیان کنید