تعبیر خواب کبوتر سفید

دیدن کبوتر سفید در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کبوتر سفید در خواب چیست؟

تعبیر خواب کبوتر سفید

تعبیر خواب کبوتر سفید

اگر در خواب کبوتر سفید می بینید، رایج ترین تعبیر این است که آن را نشانه آرامش در زندگی خود بدانید. کبوتر موجودی ملایم است که فضیلت، سادگی و خوبی را به تصویر می کشد و وقتی در رویاهای شما پرواز می کند، انرژی های مثبت و تعادل را به همراه دارد. رویای شما به شما می گوید که زمان آن رسیده است که آرامش را در قلب خود بیابید یا از طریق مدیتیشن و دعا، لحظات آرام تری را در زندگی روزمره خود القا کنید. کبوتر سفید نشان دهنده مثبت بودن، نور و وعده های محقق شده است. . اگر پرواز کبوتر را مشاهده کردید، می تواند به این معنی باشد که به زودی روحی در حال اوج گرفتن خواهید داشت، یا بزرگترین آرزوهای خود را برآورده خواهید کرد. در ادامه این مطلب معنی و تعبیر خواب کبوتر سفید را بخوانید.


تعبیر خواب کبوتر سفید و زیبا

کبوتر سفید و زیبا نشانه وفاداری، دوستی است و وقتی در خواب می بینید که کسی کبوترها را از قفس رها می کند، پرندگان شاداب هم بیانگر آزادی، هم معراج معنوی و هم عشق هستند. اگر کبوتر در خواب شما لانه بسازد، علامت آن است که یا خانه ای را که دارید بازسازی می کنید، خانه جدیدی می سازید یا مکان جدیدی را به عنوان خانه برپا می کنید. پرواز آنها نشان می دهد که ممکن است به زودی در زندگی بیداری با همسر آینده خود روبرو شوید. گریه کبوتر نشان دهنده غم و اندوه بسیار است.
به تعبیر خواب آنلی بیتون: آنلی بیتون می گوید که اگر در خواب کبوتر سفید ببینید معنی این خواب این است که دوستان وفاداری دارید و محصولات فراوانی به دست خواهید آورد.
اگر در خواب یک دسته کبوتر سفید و زیبا را دیدید معنی این خواب این است که در زندگی شما صلح حرف اول را می زند و پیشرفت زیادی در آینده خواهید داشت.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب جن چیست؟

تعبیر خواب کبوتر سفید و زیبا


تعبیر خواب کبوتر سفید زخمی

یک کبوتر زخمی ممکن است به شما بگوید که وقت آن رسیده است که یاد بگیرید چگونه کسانی را که به شما آسیب رسانده‌اند ببخشید، تا بتوانید بدون عذاب وجدان و خشم به زندگی خود ادامه دهید.


تعبیر خواب کبوتر سفید در آسمان

کبوتر سفید نماد صلح در زندگی بیداری است. خواب دیدن کبوتر سفید در آسمان نشانه خوبی است. خواب دیدن کبوترها در آسمان می تواند راه حلی برای درگیری های خانوادگی به شما نشان دهد، در حالی که خواب کبوتر سیاه نشان می دهد که ممکن است در زندگی آینده خود با تاریکی ها رو به شوید.


تعبیر خواب کبوتر سفید در دست

معمولا دیدن کبوتر سفید در دست جنبه های خاصی مانند آزادی و صلح در زندگی را نشان می دهد. دیدن کبوتر سفید در خواب بیانگر این است که احساسات گیج کننده ای دارید. شما بر سر دوراهی قرار دارید و به خوبی درک نمی کنید که چه کسی هستید و اهداف زندگی شما چیست. به همین ترتیب، این خواب با سردرگمی مرتبط است. شما مطمئن نیستید که آیا شغلتان شما را خوشحال می کند یا خیر. اگر جرات انجام چالش‌های جدید را داشته باشید و شگفتی‌های بیشتری پیدا کنید، به شما کمک می‌کند.


تعبیر خواب کبوتر سفید در قفس

شکی نیست که این پرنده دارای نمادهای معنوی قوی است و از ویژگی های مثبتی مانند صلح و آزادی که انسان ها آرزوی آن را دارند حمایت می کند. دیدن کبوتر سفید در قفس در خواب به این معنی است که آزادی و صلح در جهان شما در حال حاضر غیر ممکن است و این آرزوی شما به حقیقت تبدیل نخواهد شد. این خواب برای شما معنی خوبی ندارد. و ممکن است در زندگی خود با سردرگمی و جنگ دست و پنجه نرم کنید.
منوچهر مطیعی می گوید:  اگر کسی که در زندان است در خواب کبوتر سفید ببیند معنی خواب این است از زندان آزاد می شود. بهترین خواب برای دیدن کبوتر دیدن همان کبوتر سفید است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب سیل در خانه و شهر چیست؟

تعبیر خواب کبوتر سفید در قفس


تعبیر خواب کبوتر سفید در خانه

وجود کبوتر سفید در خانه در خواب ما نشانه آن است که آرمش ، صلح و مهربانی به خانه و زندگی شما می آید و می تواند شما را به شادی برساند. بنابراین این یک خواب خوب و مثبت برای شما است که نشان از صلح و آرامش در آینده در خانه و زندگی شما دارد.


تعبیر خواب کبوتر سفید امام صادق

امام صادق (ع) در تعبیر خواب کبور سفید می فرمایند:

دیدن کبوتر در خواب می تواند بر پنچ چیز دلالت کند : اولین معنی دیدن کبوتر در خواب زن است ، دومین معنی دیدن کبوتر در خواب کنیز کم سن و سال است ، سومین معنی دیدن کبوتر در خواب به دست اوردن مال است،  چهارمین معنی دیدن کبوتر در خواب نامه ای است که از راه دور به شما می رسد ، پنجمین معنی دیدن کبوتر در خواب رسیدن به ریاست است.


تعبیر خواب کبوتر سفید حضرت یوسف

حضرت یوسف (ع) در تعبیر خواب کبوتر سفید می فرمایند: اگر در خواب کبوتر سفید ببینید معنی این خواب این است که دوستان وفاداری دارید و محصولات فراوانی به دست خواهید آورد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب موش در خانه و گرفتن آن چیست؟

تعبیر خواب کبوتر سفید برای دختر مجرد

اگر یک دختر مجرد این خواب را ببینید مفهوم خواب این است که با مرد مورد نظر خود ازدواج می کند.

☺ تعبیر خواب «کبوتر سفید» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کبوتر سفید» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. کوثر

  خواب یه کبوتر سفید در خانه دیدم که احساس میکنم دعواش کردم یا بد برخورد کردم باهاش،کبوتر پرخاش باز شد انگار عصبانی شده میخواست بیرون برهود اما نمیتونست از دیوار رد بشه

 2. زهرا

  سلام خواب دیدن یه کبوتر زخمی که تو قفسه و مریضه طوری که به زور چشماش رو باز میکنه و داییم اون کبوتر نجات میده واز قفس آزاد میکنه تعبیرش چیه ممنون میشم جواب بدین مچکرم

 3. پری

  با درود ، خسته نباشید .خواب دیدم شخصی یه کبوتر فوق العاده زیبا بمن داد رنگ اون سفید با خال های صورتی کمرنگ بود بعد از کمی بوسیدن ونوزش اون کبوتر ریدم یه نوزاد دختر شد ک خیلی زیبا بود وتمیز با لباس سفید ک لباسش بخش بال وصل بود و اون شروع به خوردن میوه کرد در مخمانی ما کنار یک ساحل ک فقط جمع خان‌اده بود . همه خانم بودیم .این خواب در روز اتفاق افتاده هوالی ظهر. تعبیرش چیه

 4. کیانوش

  عالی
  خواب دیدم یه کبوتر سفید خیلی زیبا دارم که هی پرواز میکرد و دور من میگشت

 5. Maryam

  من خواب دیدم یه کبوتر سفید انگار از یه جایی گرفته بودم آوردم بودم خونه بعد کبوتره بهم عادت کرده بود خودش میومد رو دوشم مینشست فرار نمی‌کرد و من میخاستم پر و بالشو بچینم ک فرار نکنه ولی این کارو نکردم . کبوتر سفید بود و زینتی بود از این دم چتری ها واقعا هم خیلی خوشگل بود

 6. AbdulQadir Abdulrahimzai

  کبوترمثل امری درخواب دیدم که میایه ازهواویک کلیددردست مه می‌باشد بایک بند سبز درگردنش میفته وپروازمیکنه دوباره پس پیش خودم میایه این خواب رادرصبح گاه دیدم

نظر خود را بیان کنید