تعبیر خواب دوغ

دیدن دوغ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دوغ در خواب چیست؟

تعبیر خواب دوغ

تعبیر خواب دوغ

رویای دوغ بیانگر صراحت و نحوه ارتباط شما با دیگران است. رویای شما نماد وفاداری، اشتیاق و فداکاری است. دیدن دوغ در خواب نشان دهنده احساس منفی و حقارت است. نور و بینش جدیدی بر روی مشکلی که ذهن شما را آزار می دهد می ریزد. زمان آن فراتعبیر خواب دوغ  رسیده است که آن را رها کنید و عشق را به وجود بیاورید. رویا نشان دهنده ارزشی است که شما برای استعدادها و توانایی های خود قائل هستید. شما در حال تلاش برای تعیین مرز خود و علامت گذاری قلمرو خود هستید. در ادامه این مطلب از آلامتو معنی و تعبیر خواب دوغ را بخوانید.


تعبیر خواب دوغ خوردن

دوغ در خواب شما یک محرک ذهنی سالم است. شما باید روی برخی جنبه های خودتان کار کنید. شما غم یا اندوه خود را سرکوب می کنید. این رویا به موقعیت یا موضوعی اشاره دارد که باید برای آن سخت تلاش کنید. دوغ در این خواب نشان دهنده احساس ناتوانی در فرار از مشکلات یا استرس های زندگی است. شما حاضرید برای چیزی که به آن اعتقاد دارید فداکاری های خاصی انجام دهید.  چیزی وجود دارد که سعی می کنید آن را پنهان یا سپر کنید. این رویا به نیاز شما به فعالیت‌های آرام‌تر اشاره می‌کند. شاید شما در خواب ماست یا دوغ را به صورت و بدن خود بمالید که در این شرایط خبرهای خوبی به شما نداریم؛ درآمد این روزهای شما از راه های درستی به دست نخواهد آمد، بنابراین لازم است کمی در کار خود بازنگری کنید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب برنج پختن برای مهمان یا نذری

تعبیر خواب دوغ خوردن


تعبیر خواب دوغ حضرت یوسف

حضرت یوسف (ع) در تعبیر خواب دوغ می فرمایند: اگر در خواب خود دوغ می بینید ، نشانه شکست و بداقبالی است.


تعبیر خواب دوغ امام صادق

امام صادق(ع) در تعبیر خواب دوغ می فرمایند: اگر در خواب خود میبینید که دوغ می نوشید به معنی شکست و غم است.


تعبیر خواب دوغ برای زن باردار

آنلی بیتون می گوید: اگر زن باردار خواب ببیند در حال نوشیدن دوغ است ، دلالت بر آن دارد که در پی کسب لذت مادی تأسف خواهید خورد و یک بی احتیاطی ، سلامت شما را به خطر می اندازد.
به تعبیر کتاب سرزمین رویا ها:
شما دوغ درست می کنید :شادی بزرگ
ظرف دوغ را می ریزید : عاقبت نیندیشی شما باعث عذاب خودتان می شود
بچه ها دوغ می خورند : شادی و رضایت
مجردها خواب ببینند که دوغ می خورند : ناکامی در عشق
متاهل ها خواب نوشیدن دوغ ببینند : مشکلات غم و شکست

همچنین بخوانید: تعبیر خواب آش رشته نذری پختن


تعبیر خواب دوغ خواستن مرده

اگر مرده ای را در حال در حال نوشیدن دوغ ببینید، نشانه آن است که با برنامه ریزی دقیق می توانید علت اختلافات را به خوبی برطرف کنید.


تعبیر خواب دوغ ابن سیرین

ابن سیرین در تعبیر خواب دوغ می فرمایند: فرو بردن نان در ماست یا دوغ و خوردن آن نشان می دهد که شما با آسانی به اهداف خود خواهید رسید و در نتیجه آن مردم به شما حسادت خواهند کرد.


تعبیر خواب دوغ دادن به دیگران

به تعبیر خواب آنلی بیتون : اگر خواب ببینید سوپی می خورید که در آن دوغ ریخته اند و از آن به دیگران می دهید ، دلالت بر آن است که دست به کار نامطلوبی خواهید زد و بداقبال به شما رو می آورد، دعواهایی رخ می دهد و روابط دوستانه را تحت الشعاع قرار می دهد.

☺ تعبیر خواب «دوغ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دوغ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. سارا

  سلام
  دختری مجرد هستم ، خواب دیدم یک آقای مجرد یک بطری دوغ بهم میده ، تعببرش چی میتونه باشه؟
  با تشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب خوابی خیر نیست و باید حتما صدقه ای دهید که رفع غذا و بلا شود و از این رو بسیار هم در انتخاب هایتان باید دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید