تعبیر خواب شهاب سنگ

دیدن شهاب سنگ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شهاب سنگ در خواب چیست؟

تعبیر خواب شهاب سنگ

تعبیر خواب شهاب سنگ

هر ثانیه یک شهاب سنگ از جو زمین عبور می‌کند. تعبیر خواب شهاب سنگ در رویاهای ما می‌تواند بسیار نمادین باشد. در این پست به شرح آن می‌پردازیم.

مردمان باستان بر این باور بودند که مشاهده یک شهاب سنگ در آسمان یا داشتن تکه‌ای از یک شهاب به این معنی است که خدایان هدیه‌ای از آسمان داده‌اند، جایی که رسم آرزو کردن ستاره‌ای در حال سقوط از آنجا سرچشمه می‌گیرد. دیدن یک شهاب سنگ در خواب ممکن است نمادی از تمایل شدید بیننده رویا باشد یا نشان دهد که رویا بیننده صرفاً در حال فکر واهی با توجه به جنبه‌ای از زندگی خود است.

تعبیر خواب شهاب سنگ بستگی به زمینه‌ای دارد که در آن رخ می‌دهد و جزئیاتی که در پی آنها می‌آید. بیشتر معانی با عشق، معنویت و تغییرات درونی ارتباط دارند.


تعبیر خواب شهاب سنگ در آسمان

تعبیر خواب شهاب سنگ در آسمان، نماد شادی کوتاه مدت است. این احتمال وجود دارد که در هر کاری که در دوره بعدی انجام می دهید موفق باشید. از زندگی عشقی و کاری خود راضی خواهید بود و مردم تمایل دارند با شما معاشرت کنند. از آنجایی که می‌دانید چنین دوره ای موقتی است، تا جایی که می‌توانید از آن استفاده خواهید کرد زیرا لیاقت آن را داشته اید.

باران شهابی در خواب نماد عشق است. شما در حال حاضر در مرحله ای از زندگی هستید که عشق مهمتر از هر چیز دیگری است. شما سعی می‌کنید همیشه در دسترس عزیزان خود باشید و زمان زیادی را با هم بگذرانید. احتمالاً تا همین اواخر تمام توجه و وقت خود را معطوف یک شغل و کسب درآمد کرده اید، اما چیزی در شما تغییر کرده است و به چیزهای معنوی روی آورده اید و اکنون معتقدید که آنها از همه چیز مهمتر هستند.

اگر اخیراً در خواب باران شهابی دیده‌اید، ممکن است به این معنی باشد که دانش جدیدی به دست خواهید آورد و استعدادهایی را کشف خواهید کرد که حتی از آنها اطلاعی نداشتید. در برخی موارد، این خواب همچنین بیانگر ضرر، احساسات منفی و مشکلات جدی است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب آدم فضایی

تعبیر خواب شهاب سنگ از امام صادق

امام صادق تعبیر خواب شهاب سنگ را اینطور ذکر کرده‌اند که دیدن شهاب سنگ در خواب غلبه بر تمایلات نفسانی و امیال شیطانی است.


تعبیر خواب شهاب سنگ از حضرت یوسف

تعبیر خواب شهاب سنگ از دیدگاه حضرت یوسف نشانه قابل توجهی از بزرگانی است که از آنها فاصله گرفته‌اند.


تعبیر خواب برخورد شهاب سنگ به خانه

تعبیر خواب برخورد شهاب سنگ به خانه شما که آن را ویران می‌کند، نمادی از مشکلات ارتباطی با عزیزان شما است. روابط شما با اعضای خانواده اخیراً بهترین نیست. احتمالاً همدیگر را درک نمی کنید و باید بجنگید تا به نگرش ها و نظرات خود احترام گذاشته شود. در خطر این هستید که با چنین رفتاری حتی بیشتر از یکدیگر فاصله بگیرید و فراموش کنید که عشق چیزی است که شما را به هم متصل می کند.

اگر خواب ببینید شهاب سنگی به شما برخورد می‌کند، بیانگر آن است که عاشق خواهید شد. احتمالا زمانی با کسی ملاقات خواهید کرد که انتظارش را ندارید و نمی‌توانید او را از ذهن خود بیرون کنید. شما نمی‌دانید چه چیزی به شما ضربه زده است، اما این احساس باعث می‌شود که کارهای احمقانه مختلفی انجام دهید تا توجه آن شخص را جلب کنید.

تعبیر خواب شهاب سنگ به که شهری را که در آن زندگی می‌کنید و ویرانی، به این معنی است که خیلی نگران این هستید که دیگران در مورد شما چه فکری می‌کنند. شما وسواس دارید که مردم شما را دوست داشته باشند و به شما احترام بگذارند، اما وقتی می شنوید که یک نفر نظر منفی نسبت به شما دارد، شما را آزار می دهد. به جای اینکه بخواهید در میان جمعیت قرار بگیرید و بخواهید با رفتار پوپولیستی در سمت خوب مردم باشید، باید برای تبدیل شدن به نسخه بهتری از خودتان تلاش کنید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دعوا کردن | معنا و مفهوم واقعی دعوا در خواب

تعبیر خواب برخورد شهاب سنگ به خانه


تعبیر خواب شهاب سنگ طلایی

تعبیر خواب شهاب سنگ طلایی در خواب به این معناست که علم و دانش در وجود شما آشکار می‌شود. همچنین دیدن شهاب سنگ طلایی می‌تواند به شکوفایی افکار و ایده‌های شما تعبیر شود.

در تعبیری دیگر هنگامیکه خواب یک شهاب سنگ طلایی و آتشین را در خواب می‌بینید که از آسمان سقوط می‌کند، این نشان دهنده تمایل شما به نقض مقررات قابل اجرا است. این خواب همچنین نشان می دهد که شما باید زندگی خود را کنترل کنید و فعال‌تر باشید.

تعابیر دیگر حاکی از آن است که ممکن است احساس کنید مردم شما را از خود دور می کنند. می‌تواند مربوط به روابط اجتماعی یا خانوادگی باشد. این خواب همچنین نشان می دهد که شما موقعیت‌هایی را که می تواند نشان دهنده ناامیدی باشد نادیده می‌گیرید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب حضرت یوسف

تعبیر خواب شهاب سنگ طلابی


سخن آخر

در این پست از آلامتو به تعبیر خواب شهاب سنگ، تعبیر خواب شهاب سنگ در آسمان، تعبیر خواب شهاب سنگ از امام صادق و حضرت یوسف (ع) پرداختیم. اگر این مطلب را مفید می‌دانید می‌توانید آن را در دیگر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

☺ تعبیر خواب «شهاب سنگ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شهاب سنگ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. ع

  من ۳ باره دارم این خوابو میبینم .نگاه اسمون میکنم شهاب سنگای پر نور ابی و سفید رد میشن تعبیرش چیه؟

 2. عاطفه

  من خواب دیدم یه کمربند قمری دور کاه کامل و گرفته و منم کامل میتونم ببینمش….اول بارش و تونستم ببینم اما بعد دونه دونه افتادن زمین بعد شروع کردن به من برخورد کردن و واقعا درد میکرد و میسوخت بعد فرار کردم دننبال جایی بودم که قایم شم

 3. زهرا

  سلام خواب دیدم تو خونمون هر ۵ دقیقه یه بار شهاب سنگ سقوط می کرد به آسمونم نگاه میکردم شهاب سنگ کوچولویی میدیدم و رفته رفته بزرگ میشد و سقوط میکرد صداش هم انقدر بلند و بد بود.ممنون میشم تغبیر رو بگید.

 4. زینب

  سلام من خواب دیدم تو حیاطم مامانمم کنارم بود
  بعد به اسمون که نگاه میکردم شهاب سنگ های سفید دیدم که با سرعت از اسمون میومدن سمت زمین دنباله دار هم بودن من به شدت ترسبدم و گریه کردم و به مامانمم گفتم نگاه کن و بعد خدارو صدا میزدم از ته دل گریه میکردم لطفا بگین تعبیرش چیه

 5. سحر

  سلام وقتتون بخیر ،من خواب دیدم منو مادرم و دختر دایی همسرم داریم به آسمون نگاه می‌کنیم دختر دایی گفت امشب بارش شهابسنگ داریم خیلی پدیده قشنگیه داشتیم به اسمون نگاه میکردیم که یهو متوجه بارش شهاب سنگ شدیم که وقتی به زمین برخورد میکردن محو میشدن بعد من دستم رو به طرف شهاب سنگ گرفتم و یک شهابسنگ با نور طلایی اما کوچک اندازه بند انگشت « مثل سنگ دریا طوسی بود» مستقیم در دست من افتاد من خیلی خوشحال بودم مامانم میگفت دستت نسوزه گفتم داغ نیست, مامانم گفت ببین برای منم میتونی یکی پیدا کنی اما دیگه نبود ،ممنون میشم تعبیرش کنید خیلی ذهنم و دیگر کرده

 6. علی

  من خواب دیدم یک قطعه شهاب به رنگ طوسی فروختم و یک طقعه مشکی رنگ خریدم
  معنی خواب چیه لطفا بگید

نظر خود را بیان کنید