تعبیر خواب بانگ

دیدن بانگ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بانگ در خواب چیست؟

رویا dream

بانگ صدا است و آواز و اين در خواب وجوه مختلف دارد. اگر در خواب ديديد که خودتان صدا سر داده ايد و بانگ مي کنيد به طوري که بانگ شما آن قدر رسا و بلند است که تا دور دستها مي رسد به شهرت و بزرگي مي رسيد و بسيار نيکو است …

اما اين در صورتي است که خودتان از شنيدن صدا ناراحت نشويد و از صدا و بانگ خوشتان بيايد اگر ديديد که ديگري بانگ سر داده و صداي او آن قدر رسا و بلند است که تا دور دست ها مي رود و اين صدا به گوش شما خوش آيند نيست و از آن خوشتان نمي آيد خوابتان مي گويد که کسي با شما رقابت مي کند و اين رقابت طوري است که شما از هم دوشي او بيمناکيد و مي ترسيد. اگر بانگ زني را در خواب خود شنيديد ولي صاحب صدا را نتوانستيد ببينيد نيکو نيست. اگر در خواب بانگ گريه شنيديد شادمان و مشعوف مي شويد و بشارتي به شما مي رسد. بانگ گريه در صورتي که با هق هق و ناله همراه نباشد حاجتي است از شما که بر آورده مي شود و کامي است که روا مي گردد. شنيدن بانگ جانوران بخصوص چهار پايان حلال گوشت و مفيد در خواب نيکو است.

☺ تعبیر خواب «بانگ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بانگ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

 1. خانم.ع در 1399/08/06در5:48 ق.ظ

  سلام خواب دیدم من بر بلندی ایستادم و به یک دره ای که درواقع یک روستا اونجاست نگاه میکنم میبینم شخصی دارد مخفیانه به طویله ها و گوسفندان آن روستا میرود و قصدش دزدی است، خانواده ام(برادر و مادرم) رو دیدم که به روستا نزدیک میشن ، و صدا زدم که دزد رو بگیرید، دزد.. دزد…حس کردم صدام اونقدر بلند نیست که بشنون، اما برادرم گویاشنیدو دزد رو گرفت، و دوتا دست دزد رو محکم گرفت و از توی دره دزد رو داد دست من(من روی بلندی ایستاده بودم و بردارم دستشو دراز کرد و دزد رو تحویلم داد)

  دیدم دزد یک پسربچه ضعیف هست، گفتیم یعنی چطور ممکنه یه پسربچه به این کوچیکی بخاد گوسفند بدزده؟ بعد من دزد رو کشون کشون بردم سمت خونه ام و داشتم از کوچه های روستا عبور میکردم و بانگ وصدا سرمیدادم که مردم دزد اومده حواستون به اموالتون باشه، و چندین بار باصدای بلند و رسا مردم رو از اومدن دزد خبردار کردم، دراین لحظه زنداییم به گوشیم زنگ زدوگفت داییت برای تو وشوهرت کار پیداکرده و رزومه ارسال کرده وآدرس دقیق میخاست، گفت از کار عار نداشته باشید، هردو برید سرکار( درحقیقت من متاهلم و شوهرم مریضه و بیکار و هرچ تلاش میکنیم شغلی براش پیدانمیشه)

  • یاسین صداقت در 1399/10/02در8:35 ب.ظ

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما خیر باشد زیرا در تعابیر خواب آمده است که بانگ بلند سر دادن به معنای رسیدن به شهرت خیر است و این خود نیک است و از طرفی دزد در خواب ها بر اساس گفته ی معبرین نشان از خبر خوش و دوست است و این دو خود می توانند برای شما خیر باشند .
   دست از تلاش نکشید که خداوند به همراه بندگان صالح خود است.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید