تعبیر خواب آسانسور

دیدن آسانسور در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن آسانسور در خواب چیست؟

تعبیر خواب آسانسور

تعبیر خواب آسانسور

تعبیر خواب آسانسور مژده ای است برای بیننده خواب بشارت می دهد به خصوص اگر ببینید آسانسور به طبقات مرتفع یا بسیار بالا می رود. آسانسور در خواب نماد دستیابی به اهداف، رویاها، آرزوها و آرزوهاست. پیشرفت در زندگی نیز حکایت از معاش فراوان و فراوانی نعمت دارد بر بیننده از جایی که انتظار ندارد. در ادامه تعبیر این خواب را از معبران مشهور ارائه می کنیم.

تعبیر خواب


تعبیر دیدن آسانسور در خواب

تعبیر خواب آسانسور ممکن است نشان دهنده ارتقاء شغلی و به دست گرفتن موقعیت مناسب باشد همچنین آسانسور در خواب ممکن است مژده ای باشد که از طریق شغل یا کار خاصی امرار معاش کافی به دست خواهید آورد اما اگر بیننده خواب مجرد باشد بعد دیدن آسانسور مژده است که شرایط به سمت بهتر شدن تغییر می کند و اینکه … خواب و دعای او را خداوند متعال مستجاب می کند و اگر ببیند منتظر آسانسور است حتی به برآورده شدن آرزوهایش نزدیک می شود. اگر دانش آموز ممتاز باشد همچنین اگر فرد ناشناس را در آسانسور ببیند با او ازدواج می کند و الله اعلم به طور کلی دیدن آسانسور برای یک زن مجرد ممکن است انشاءالله شوهر خوبی را پیش بینی کند.


تعبیر خواب آسانسور ابن سیرین

تعبیر خواب آسانسور ابن سیرین نشان از بلندی و منزلت بیننده خواب دارد، علاوه بر این که او به رویاهای خود بسیار نزدیک شده است، اما هر کس خود را ببیند که در آسانسور پایین می رود. نشان می دهد که او در دوره آینده در معرض تعداد زیادی از مشکلات قرار خواهد گرفت، علاوه بر این که رویاپرداز ترجیح می دهد خود را از دیگران جدا کند.

تعبیر خواب پایین رفتن از آسانسور در خواب شخص بیمار، نشانه آن است که مدت زیادی از بیماری خود رنج می برد و علت مرگ او در روزی است که فقط خداوند متعال از آن آگاه است، پایین رفتن از آسانسور نشانه آن است که خواب بیننده در زندگی خود با مشکلات زیادی روبه رو خواهد شد، علاوه بر آن به شدت شکست خواهد خورد، چه در زندگی علمی و چه در زندگی عملی.

هر کس در خواب ببیند که آسانسور ناگهان می ایستد، علامت قطع خیر و معیشت برای مدت طولانی است و احتمال نارضایتی بیننده از زندگی و نعمتی که دارد وجود دارد و لذا ضرر می کند. در مورد جوان مجردی که خواب می بیند با آسانسور به مکانی صعود می کند، مژده است که به زودی با دختری با استعداد، زیبا و خلاق ازدواج می کند. اگر مرد تازه ازدواج کرده ببیند او در حال پایین رفتن از آسانسور است و سپس ناگهان از رفتن منصرف می شود، این نشان می دهد که او قادر به بچه دار شدن نخواهد بود و بر این اساس تعداد زیادی از پزشکان را ملاقات خواهد کرد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب ماهی قرمز

تعبیر خواب آسانسور برای دختر مجرد

تعبیر خواب آسانسور برای مجرد، نشانه آن است که به لطف خدا شرایط به سمت بهتر شدن تغییر خواهد کرد.

دختری که در خواب با آسانسور بالا می رود، موفقیت او، به دست آوردن خوبی های بسیار و شنیدن خبرهای خوشحال کننده را بشارت می دهد.

آسانسور در خواب یک دختر مجرد بشارت می دهد که دعای او مستجاب می شود و به خواست خدا به زودی آرزوهای او محقق می شود.

انتظار برای آسانسور در خواب دلیلی بر نزدیک شدن رویاهای اوست.

اگر بیننده خواب دانشجو باشد، سوار شدن او در آسانسور گواه برتری تحصیلی اوست.

ممکن است شخص ناشناسی که با زن جوانی سوار آسانسور می شود، پیشگویی کند که با آن فرد ناشناس ازدواج خواهد کرد و او فردی خوب و ثروتمند خواهد بود و خدا بهتر می داند.

همچنین اشاره به این است که با یه مرد خوب ازدواج می کند یا یک رابطه عاشقانه جدید شروع می‌شود.


تعبیر خواب آسانسور برای زن باردار

تعبیر خواب آسانسور برای زن باردار، دلیل بر آسان بودن زایمان است و انشاء الله به خیر می گذرد، اما در آسانسور سواری علاوه بر این که زمان زایمان نزدیک است، نشان دهنده نزدیک شدن به زمان زایمان است. سلامت جنین خوب خواهد بود اما اگر آسانسور در میانه راه متوقف شود دلیل بر این است که زایمان با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد در مورد پایین رفتن از آسانسور در خواب، این گواه بر این است که ماه های بارداری با درد و خستگی مفرط همراه خواهد بود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب افتادن دندان بدون خونریزی

تعبیر خواب سقوط آسانسور


تعبیر خواب سقوط آسانسور

تعبیر خواب سقوط آسانسور در خواب نماد مرگ، تصادفات بد یا خبر بد است، نشانه شکست در آزمون یا امتحان و وخامت اوضاع مالی و سلامتی است.


سوار شدن بر آسانسور با یک مرده در خواب

تعبیر خواب سوار شدن بر آسانسور با یک مرده، دید نامطلوب تلقی می شود، زیرا ممکن است حکایت از مشکلات و بحران های پی در پی داشته باشد و هر که در حال بیماری آن دید را ببیند، ممکن است هشداری از نزدیک شدن به مرگ و به طور کلی سواری باشد. آسانسور با یک مرده در خواب هشدار و هشداری است برای بیننده تا زمانی که از خواب بیدار شود، اما اگر خواب بیننده با مرده ای سوار آسانسور شود و با آنها متوقف شود، بینایی ممکن است شنیدن برخی از افراد باشد. بشارت بد، و بیننده خواب شغل یا مقام خود را از دست بدهد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گاز گرفتن سگ

سخن آخر

امیدواریم این پست از آلامتو با عنوان تعبیر خواب آسانسور مورد پسند شما همراهان واقع شده باشد. با این حال تفاسیر در منابع مختلف با هم متفاوت است و اگر قصد تصمیم گیری درباره موضوعی را دارید بهتر است به تعابیر خواب ها تکیه نکید.

☺ تعبیر خواب «آسانسور» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «آسانسور» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


نظر خود را بیان کنید