تعبیر خواب ماهی قرمز

دیدن ماهی قرمز در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ماهی قرمز در خواب چیست؟

تعبیر خواب ماهی قرمز برای دختر مجرد

تعبیر خواب ماهی قرمز

دیدن ماهی قرمز در خواب همواره نمادی از شادمانی و اتفاقاتی نیکو مانند زایش و یا ازدواجی موفق بوده است. معبران دیدن ماهی بزرگ و یا حوض پر از ماهی را بسیار نیکو دانسته و آن را نمادی از خیر و برکت پروردگار مطرح می کنند به زندگی بیننده خواب سرازیر خواهد شد. دیدن ماهی قرمز در تنگ بیانگر اندوه و غم پس از شادمانی می باشد. امروز در این مطلب از آلامتو به تعبیر خواب ماهی قرمز پرداخته و ان را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. امید است مورد توجه قرار گرفته و مفید و موثر واقع گردد.

تعبیر خواب کامل و واقعی


تعبیر خواب ماهی قرمز حضرت یوسف

خواب ماهی قرمز از نظر حضرت یوسف به رزق و روزی تعبیر شده است. چنانچه بیننده خواب ماهی قرمز بزرگتری ببیند روزی او بیشتر افزایش یافته و با دیدن ماهی قرمز کوچک به میزان کمی رزق و روزی وی افزایش می یابد.


تعبیر خواب ماهی قرمز ابن سیرین

ابن سیرین در مورد تعبیر خواب ماهی تنها به ماهی شور و خشک بسنده نموده و عنوان نموده اند که گرفتن ماهی بزرگ و شور از شخصی برای بیننده خواب نیکو نبوده و نشانه مورد اجحاف قرار گرفتن از جانب بزرگی خواهد بود.


تعبیر خواب ماهی قرمز برای دختر مجرد

ماهی قرمز برای دختر مجرد نیز از تعابیر نیکویی برخوردار می باشد آنلی بیتون می گوید: چنانچه دختر مجرد در خواب ببیند که ماهی های قرمز در آبی زلال و شفاف شنا می کنند بشارت رسیدن به همسری خوش سیما و با استعداد خواهد بود.


تعبیر خواب ماهی قرمز برای زن متاهل

ماهی قرمز در خواب زن متاهل نشان دهنده رسیدن اخبار خوب می باشد که برای بیننده خواب نشاط آور بوده و به تحقق اهداف و آرزوها  اشاره خواهد داشت.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب سگ سیاه و سفید مهربان یا وحشی

تعبیر خواب ماهی قرمز


تعبیر خواب ماهی قرمز در حوض

دیدن ماهی قرمز در حوض با توجه به جزئیات آن تعبیر شده و چنانچه ماهی های قرمز زیادی در حوض بوده و آب حوض شفاف و زلال باشد در حالی که ماهی ها شنا کنان در حوض به این طرف و آن طرف می روند حاکی از آینده ای روشن و رسیدن اخبار خوب برای بیننده خواب خواهد بود.


تعبیر خواب ماهی قرمز در آب زلال

خواب ماهی قرمز در آب زلال بیتنگر آن است که بیننده خواب از جانب افرادی صاحب منسب و دارای قدرت و ثروت مورد لطف و محبت قرار خواهد گرفت.


تعبیر خواب ماهی قرمز مرده

خواب ماهی قرمز مرده مسلما نمی تواند از تعابیر خوبی برحوردار باشد زیرا ماهی قرمز نمادی از روزی و پول و ثروت بوده و چنانچه ماهی قرمز مرده در خواب دیده شود نشان می دهد که بیننده خواب با مشکلات مالی مواجه شده و یا در آینده مشکلات و مسائلی برای وی ایجاد خواهد شد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دختر دار شدن

تعبیر خواب ماهی قرمز مرده


تعبیر خواب ماهی قرمز در رودخانه

دیدن ماهی قرمز در رودخانه بسته به شرایط و موقعیت خواب معنا می گردد چنانچه بیننده خواب ببیند که ماهی های قرمز فراوان در آب رودخانه شنا می کنند در حالی که آب رودخانه بسیار زلال و شفاف باشد دارای تعبیر نیکویی بوده و نشان دهنده رزق و روزی و سعادتمنی و خوش اقبالی برای بیننده خواب خواهد بود.


تعبیر خواب ماهی قرمز زیاد

دیدن خواب ماهی قرمز زیاد چنانچه ماهی های ریز و قرمز فراوانی شنا می کنند می تواند نمادی از اسپرم، بارداری و یا میل به زایش باشد. از طرفی همانگونه که در بالا ذکر شد ماهی های زیاد می توانند به افزایش رزق و روزی و خیر و برکت در زندگی بیننده خواب اشاره داشته باشند

☺ تعبیر خواب «ماهی قرمز» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ماهی قرمز» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. عاطفه

  من خواب دیدم یه حوض پر از ماهی های قرمز بود و من یکی یکی آن ها را می گرفتم و می خوردم زنده زنده… معنی خواب من چی میشه دوست دارم بدونم

 2. پورناصر

  من خواب دیدم ۳ تا ماهی قرمز کوچیک در یک بشقاب هستن یکی از آنها که کمی صورتش زخمی بود تکانی خورد من توی دلم گفتم اونی که زخمیه انگار زنده تر هست
  بعد از یک راه پله باریک ولی تقریبا بلند بالا رفتم دو تا ماهی قرمز کوچک دیدم که با یکی دو پله اختلاف از هم روی پله ها افتاده بودن احساس کردم زنده هستن دویدم بالا که ظرف آب بیارم این ماهی ها رو بذارم توش
  به بالای پله ها رسیدم مشغول کار شدم ماهی ها یادم رفت بین کار دوبار ماهی ها یادم اومد رفتم باز مشغول کار میشدم یادم میرفت
  بار سوم که یادم اومد یک ظرف پلاستیکی سفید داشتم اب میریختم که ببرم از توی حیاط صدای بازی بچه ها رو میشنوم
  از پنجره به بیرون نگاه میکنم در گوشه حیاط دو تا بچه ۴ تا ۶ سال میبینم که دارن با گدگربه ها بازی میکنن متوجه میشم اون دو تا ماهی قرمز روی پله رو وقتی داشتن با مادرشون پایین میرفتن دیدن و دادن گربه ها بخورن البته من اینجا دیگه گربه و ماهی ندیدم
  روی صندلی نشستم و گفتم دیگه کار از کار گذشته بی خیال شدم و از خواب بیدار شدم
  تعبیر این خواب چیه؟

 3. رادمان

  باسلام
  من خواب دیدم توی مغازه یکی از دوستام یک وان بزرگ بود که ماهی های قرمز زیادی توش بود و همگی درشت سالم
  بعد احوال پرسی من یه ماهی روخام خام با استخوناش خوردم
  ممنون میشم جواب بدین

 4. فاطمه

  بل سلام و احترام
  در خواب دیدم که تعداد زیادی ماهی قرمز کوچک و بزرگ در سینک ظرفشویی که تا لبه آن پر از آب بود در حال شنا بودند. به یکباره و بدون اینکه من کاری انجام بدهم تمام آب داخل سینک تخلیه و تمامی ماهی ها مردند و در سینک خالی از آب همچون پری افتاده بودن.
  در همان حال یک ماهی خیلی بزرگ را دیدم که رنگش سفید و قرمزر بود،به داخل کابینت کنار سینک پریده و در آنجا بدون اینکه آبی باشد زنده و سرحال است و دهانش باز و بسته میشود.
  تعبیر این خواب چیست؟
  من بخش نظرات سایت را پیدا نکردم.

نظر خود را بیان کنید