جدیدترین مدل های کمد دیواری 2021 چیست؟

داریم کم کم به سال 2021 نزدیک میشم و بعدشم در یک چشم به هم زدن میرسیم به شب عید خودمون…

خیلی از ماها دوست داریم به مناسبت بهار و رسیدن عید نوروز تغییری در دکوراسیون داخلی خونه مون انجام بدیم، مثلاً تمیزکاری میکنیم، جای وسایل و مبلمان رو عوض میکنیم، دیوارهای رو رنگ آمیزی می‌کنیم و…

اما یکی دیگه از ساده ترین تغییرات شب عید میتونه عوض کردن کمد دیواری باشه. در این مقاله میخوایم باهم جدیدترین ترندهای کمد لباس برای سال 2021 رو به کمک «سایت تخصصی سلام ساختمان» بررسی کنیم تا اگه شما هم مثل من دوست دارین برای عید یه تغییری در کمدهای خونه تون داشته باشین، بتونین ازش ایده بگیرین.

حالا بریم ببینیم این ترندها چی هستن…

کمد دیواریِ نامرئی: کمد دیواری رو با فضای اطرافش میکس کنین…

یکی از جدیدترین ترندهای کمد دیواری برای سال 2021، استفاده از کمدهایی است که در فضا محو شدن، یعنی یه جورایی نامرئی هستن!!

منظورم کمدهایی هست که به عنوان بخشی از محیط به نظر میرسن و شکاف بصری ایجاد نمی‌کنن. یعنی وقتی در این فضا قرار بگیرین، در نگاه اول فکر کنین کمد دیواری بخشی از دیوار اتاق هست.

بهترین روش برای اجرای همچین کمدی، استفاده از کمد دیواری ریلی هست که هم برای باز و بسته کردن درها فضای زیادی اشغال نمیکنه و هم میشه درب ها رو بصورت یکپارچه اجرا کرد. برای دیدن صدها مدل کمد دیواری ریلی میتونین سایت سلام ساختمان رو چک کنین. تخصصِ سلام ساختمان اینه که بهترین و حرفه‌ای ترین دکوراتورهای شهرتون (در 9 استان ایران فعال هستن) رو بهتون معرفی کنه، اونم بصورت رایگان!

ریسک پذیر باشین: با رنگ‌های نود و ملایم خداحافظی کنین…

بر خلاف ویژگی قبل، در این نوع از کمدها باید تا جایی که میشه فضای مربوط به کمد رو برجسته کنید. برای اینکار میتونین از رنگ‌های پررنگ و بافت های خاص برای کمد دیواری استفاده کنید.

البته در این تکنیک باید توجه کنید که در استفاده از رنگ های پررنگ و نسبتاً جیغ زیاده روی نکنید. مثلاً میشه تِم زمینه در دکوراسیون داخلی رنگ های خنثی و ملایم باشه و برای اجزای خاصی مثل کمد دیواری یا دکورها از رنگ‌هایی که جلوه بیشتری دارن استفاده کنید.

جدیدترین مدل های کمد دیواری 2021 چیست؟

فضای داخلی کمد رو حرفه‌ای و ماهرانه طراحی کنین….

درسته که این نکته جلوه ظاهری نداره اما در کیفیت استفاده شما از کمد دیواری بسیاااار اثرگذاره. برای اینکار در اولین قدم باید ببینین کمد دیواری رو کجا قراره نصب کنین:

  • آشپزخانه؟
  • پذیرایی؟
  • اتاق خواب؟
  • اتاق کار؟
  • یا حتی اتاق مهمان؟

جدیدترین مدل های کمد دیواری 2021 چیست؟

بعدش لازمه که نیازهاتون از یک کمد دیواری رو لیست کنین. به عنوان مثال:

  • قراره ظروف تزئینی رو در کمد دیواری به نمایش بذارین؟
  • قراره برای نگهداری لباس‌هاتون ازش استفاده کنین؟
  • یا می‌خواین جایی باشه برای ساماندهی کیف و کفش و….؟
  • یا حتی محل نگهداریِ رختخواب‌هاتون باشه؟
  • و یا جایی مثل کتابخونه مخفی؟

می‌بینین؟ هر کدوم از این موضوعات میتونه در طراحی داخلی کمد دیواری اثر بسزایی داشته باشه. خب بعد از اینکه نیاز و اهدافتون رو مشخص کردین میتونین از منابع مختلف مثل گوگل، پینترست و اینستاگرام استفاده کرده و از نمونه های موجود ایده برداری کنید. البته میدونم که این منابع فقط مخصوص دکوراسیون داخلی نیستن و ممکنه کمی کار رو براتون سخت کنن.

به همین دلیل براتون پیشنهاد ویژه‌ای دارم. یادتونه که در ابتدای متن در مورد سلام ساختمان توضیح دادم؟ خب راه حل همینه!

میتونین از سایت و پیج اینستاگرام سلام ساختمان استفاده کنین و از صدها مدل کمد و دکوراسیون داخلی که ارائه کردن الگو برداری کنین. موضوع جالب تر اینه که میتونین برای طراحی و اجرای کمد و کابینت مدنظرتون هم از خودشون کمک بگیرین تا حرفه‌ای ترین و متعهدترین افراد رو بهتون معرفی کنن.