میز های اداری پایه فلزی

رپورتاژ آگهی؛

گروه تولیدی آفن نسل جدید میز های اداری خود را با پایه های فلزی روانه بازار کرده است.

در دنیای دکوراسیون داخلی و اداری، شاهد اتفاق ها و ایده های نو در همه بخش ها هستیم، شرکت مبلمان اداری آفن هم محصولات خود را با متدهای روز دنیا با یراق آلات با کیفیت آماده عرضه کرده است. گروه طراحی و تولید آفن همیشه در تلاش هستند تا ایده های نو و متفاوت را در تولید محصولات با کیفیت به کار بگیرند. یکی از قسمت هایی که با ارائه ایده های نو در دکوراسیون داخلی تاثیر گذاشت، انتخاب و چیدمان مبلمان اداری می باشد.

نسل جدید میزاداری مدرن با برند آفن با قابلیت های نسبت به نیاز مشتریان قابل تولید می باشد.

میزهای پایه فلزی آفن با قابلیت تنظیم ارتفاع  به یکی از پرفروش ترین محصولات آفن تبدیل شده است. جنس پایه این میزها از جنس آهن می باشد و در توع رنگ آزاد است و به دلخواه مشتریان می باشد. صفحه روی میز می تواند از متریال های مختلفی مانند MDF، شیشه، چوب و همچنین می تواند در طول 90 سانتی متر الی 200 سانتیمتر بر اساس نیاز و سلیقه مشتری ساخته شود. جدا سازی صفحات از پایه از قابلیت های این نوع میزها می باشد. نصب سریع و آسان میزهای اداری آفن با پایه های فلزی از دیگر قابلیت های این محصول می باشد.

به گفته بخش فروش واحدآفن نسبت به عملکرد خوب تیم طراحی شرکت آفن در تولید این نوع میزها و همچنین بررسی سوابق محصولات تولید شده ، تحولی بی نظیر را در صنعت تولید مبلمان اداری پیش بینی می کند.

در پایان بخش فروش شرکت مبلمان اداری آفن برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد میز مدیریت به وبسایت آفن مراجعه نمایید.