درب ها در انواع مختلفی برای مصارف گوناگون و مکان های مختلفی به بازار عرضه می شود این درب ها عبارتند از درب کشویی شیشه ای دستی، درب شیشه ای سکوریت، درب شیشه ای لولایی و… که هر شرکتی با توجه به نوع فعالیت خود اقدام به تولید کرده است. قیمت درب شیشه ای کشویی، قیمت درب شیشه ای دستی و قیمت درب شیشه ای اتوماتیک قطعا با هم متفاوت است. قیمت درب شیشه ای ساده نسبت به درب های پیشرفته اتومات بسیار پایین تر خواهد بود چون از امکانات خاصی برخوردار نیست قیمت درب کشویی شیشه ای دستی با توجه به قابلیت های آن و متریال به کار رفته در آن متفاوت خواهد بود.

بخش تولید شرکت آذران فضا نما نیز علاوه بر مبلمان اداری، پارتیشن اداری و انواع میز و فایل های اداری اقدام به تولید درب های شیک و منحصر به فردی کرده است. این محصولات شامل: درب های شیشه ای ریلی برای پارتیشن های تک جداره و دو جداره، درب های 4 سانتی متری ریلی برای پارتیشن های تک جداره و دو جداره و درب های آکاردوئونی 4 سانتی متری و شیشه ای است.

afn-furniture محصولات آذران فضا نما

تیم طراحی و پیاده سازی شرکت آذران بعد از تولید بهترین مبلمان اداری اقدام به طراحی و تولید درب ها با استفاده از پروفیل های متفاوت برای کف و یراق آلات در ساخت این درب های شیشه ای، محصولات جدیدی به بازار معرفی کرده است که می توان  با استفاده از آن ها در پارتیشن اداری تک جداره و دو جداره نمای فضای کار را به میزان قابل توجهی ارتقا بخشید.

afn-furniture محصولات آذران فضا نما

درب های 4 سانتیمتری ریلی، یکی دیگر از محصولات تازه عرضه شده به بازار است که با استفاده از آن، امکان استفاده بهینه از فضا و مکان را به محیط کار می دهد و تنوع و جلوه خاصی را به بیننده منتقل می کند. درب های آکاردوئونی 4 سانتیمتری شیشه ای، از محصولات نوین شرکت آذران فضا نما است که به منظور استفاده بهینه از محیط طراحی و تولید شده است.