مجله آلامتو

طی ده سال اخیر که استفاده از رایانه در ایران رواج پیدا کرده بسیاری از کاربران علی رغم سالها استفاده همچنان یک تایپیست مبتدی محسوب می شوند و نمی توانند بدون نگاه کردن به صفحه نمایش، مطمئن شوند که تایپ آنها بدون غلط بوده است.

  کیبورد

اگر شما هم جزء افرادی هستید که در زمينه تايپ با صفحه ‌کليدها دچار مشکل مي ‌شويد و براي تايپ هر کلمه مجبور هستيد که زمان طولاني را به صفحه‌ نمايش نگاه کنيد و البته به این خاطر این کار، تمرکز خود را در تايپ مطلب مورد نظر از دست مي‌ دهيد، اکنون یک کی بور جدید امکان تايپ سريع و بدون اشتباه را براي شما ميسر مي‌ کند.

این کار علاوه بر اینکه تمرکز شما را حفظ می کند، از صدماتی که به گردن شما وارد می شود نیز جلوگیری خواهد کرد که در دراز مدت سود فراوانی برای کاربران رایانه دارد.

همچنین بخوانید: اعتیاد به تکنولوژی

طریقه فعالیت این صفحه کلید بدین گونه است که اين محصول در قسمت بالا به صفحه ‌نمايش مجهز شده و این ابتکار جدید باعث مي ‌شود تا کاربر بتواند کلمات را در هنگام تايپ، درست در نزديکي انگشتان خود ببيند؛ بدون اين که سر خود را بلند کند.

از اين جهت فشار کمي به گردن و چشمان کاربر وارد مي ‌شود و با توجه به اینکه طراحی آن ارگونوميک است می تواند در فعالیت های طولانی مدت کمک ویژه ای به کاربران کند هرچند با توجه به اینکه هنوز قيمتي براي آن اعلام نشده است، نمی توان قطعا گفت این راحتی گردن چقدر برای افراد هزینه خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید