مجله آلامتو

avatarجیمز کامرون می‌گوید هنوز در حال نگارش فیلمنامه قسمت دوم و سوم «آواتار» است و هرگونه بحثی درباره زمان تولید و اکران عمومی آن هنوز کمی زود است.

به همین دلیل این فیلم ساز و تهیه کننده سینما اعلام کرده، زمان دقیق نمایش عمومی «آواتار» 2 و 3 نامشخص است.

صحبت‌های جیمز کامرون در شرایطی بازتاب وسیعی در رسانه‌های گروهی داشته که تهیه کنندگان آن ، قبلاً زمان دقیق نمایش عمومی آن را اعلام کرده بودند.

اما حالا این فیلم‌ساز می‌گوید که «آواتار» 2 و 3 در مراحل ابتدایی و اولیه تولید قرار دارند و تاریخ اکران عمومی آنها مشخص نشده است.کامرون گفته تا قبل از آن که فیلم‌نامه های دو قسمت بعدی «آواتار» به پایان نرسد، هیچ بحثی در ارتباط با این فیلم‌ها قطعی نیست.

به گفته او : «این روزها در حال نوشتن فیلم‌نامه دو قسمت دوم و سوم آن هستم. چند روز قبل با پیتر جکسن یکی از تهیه کنندگان «آواتار»ها صحبت می‌کردم. او هم می‌گفت نباید در تولید فیلم ها عجله کرد. وی به من پیشنهاد کرد، کارم را با دقت انجام دهم و تحت تاثیر گفته‌های مختلف قرار نگیرم.»

بر همین اساس، کامرون اعلام کرده کار خود را با صبر و حوصله انجام می‌دهد و احتمال دارد کار نگارش فیلم‌نامه «آواتار» 2 و 3 برای مدت زمانی طولانی طول بکشد.

قبل ازاین، گفته شده بود «آواتار» 2 و 3 برای نمایش عمومی در اواخر فصل زمستان سال‌های 2014 و 2015 آماده نمایش شده و به روی پرده سینماها خواهد رفت.در حال حاضر ، مشخص نیست این فیلم‌ها برای چه زمانی آماده نمایش عمومی خواهند شد.

اولین قسمت اکشن علمی تخیلی «آواتار» دو سال قبل به روی پرده سینماها رفت. این فیلم با فروشی بالای 700 میلیون دلار در آمریکای شمالی، لقب پرفروش‌ترین محصول تاریخ سینمای آمریکا را از آن خود کرد.

تماشاگران بین‌المللی هم استقبالی بالای 700 میلیون دلار از این فیلم کردند و آن را تبدیل به موفق ترین فیلم سینمایی تمام دوران تاریخ سینمای جهان کردند.

جیمز کامرون گفته است قصه فیلم‌تامه دو قسمت دوم و سوم این فیلم هم ، در حمایت از حفظ محیط زیست و علیه سیاست‌های جنگ طلبانه خواهد بود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید