یوگا چیزی بیشتر از حرکات کششی است. بیایید ببینیم کدام انواع یوگا به مشکلات شایعی مانند بی خوابی، افسردگی، هاضمه، درد عضلانی، خستگی و اضطراب کمک می‌کنند.

انواع یوگا

اگر به تازگی با یوگا آشنا شده‌اید، احتمالا نمی‌دانید که چند نوع یوگای مختلف وجود دارد. قدمت یوگا به حدود ۴ هزار سال پیش بر می‌گردد و در طول این زمان، سبک‌های یوگای بسیاری ایجاد شده است.

کار خوبی است که انواع مختلف یوگا را امتحان کنید تا ببینید کدام را از همه بیشتر دوست دارید.

به گزارش آلامتو به نقل از فیتنس مگزین؛ در این مقاله مروری اولیه بر روی تعدادی از متداول‌ترین سبک‌های یوگا که مردم تمرین می‌کنند انجام داده‌ایم.

بهترین قسمت در مورد این تفاوت‌ها این است که می‌توانید بر حسب نیازتان از آنها استفاده کنید. بعنوان مثال اگر درد یا احساس استرس دارید، می‌توانید یوگای ترمیمی انجام دهید. اگر می‌خواهید انرژی‌تان را افزایش دهید و وزن کم کنید، وینیاسا و‌ هاتا، انتخاب‌های خوبی هستند.

ادامه مقاله: انواع یوگا

یوگا برای آسم و آلرژی

برخی از آلرژی ها را حتی با قوی ترین داروها نمیتوان کنترل کرد اما گاهی اوقات چند حرکت ساده یوگا میتواند برای شما نجات بخش شود و علائم آلرژی شما تسکین یابد.

به گزارش آلامتو و به نقل از مجله تناسب اندام؛ یوگا می تواند به بهبود خلق و خو، رهایی از استرس، و افزایش انعطاف پذیری کمک کند، اما یوگا همچنین می تواند زمانی که صحبت از مبارزه با آلرژی هایتان می شود، نیز تمرین مفید جدیدتان باشد.

ادامه مقاله: فواید یوگا برای آسم

همه چیز درباره یوگای خنده درمانی

what-is-laughter-yogarاحتمالاً با فواید یوگا برای سلامتی آشنا هستید ورزشی که در عین سادگی میتواند شما را متحول کند. همچنین بر اساس مطالعات متعدد، خنده، درمانی جادویی و واقعی است و از‌ بین برنده استرس، تقویت‌کننده سیستم دفاعی بدن، افزایش‌دهنده گردش خون، تولید‌کننده آندروفین، حفاظت‌کننده قلب و … است.

این یافته‌ها در قلب یوگای خنده نهفته است. یوگای خنده در سال ۱۹۹۵ در هند توسط دکتر مادان کاتاریا کشف شد و اکنون به عنوان درمانی در مدارس، بخش بیماران سرطانی، زندان‌ها، آسایشگاه‌های سالمندان و کالج‌های محلی به کار می‌رود.

ادامه مقاله: یوگای خنده


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین