با بودجه کم کجا سفر بریم؟

10 مکان حماسی جذاب برای مسافرت با بودجه کم؟

مسافرت ارزان قیمت به این معنی نیست که در مکان‌های بد و غیر قابل تحمل اقامت کنید و یا یک سفر جاده‌ای داشته باشید. اما برای افرادی که بودجه‌ی زیادی ندارند و می‌خواهند به یک مکان حماسی سفر کنند، گزینه‌های مختلفی برای انتخاب وجود دارد.

در این مقاله 10 مورد از مکان‌های حماسی و دیدنی را بیان می‌کنیم که می‌توانید به آنها سفر کنید و در عین حال نیز هزینه‌ی زیادی برای آن صرف نکنید.

 1. استرالیای غربی

مسافرت با بودجه کم,استرالیای غربی-Western-Australia

دلار استرالیایی هم اکنون برای بازدیدکنندگان خارجی بسیار با ارزش است. شما می‌توانید از کنسرت‌های زیبای آن لذت ببرید و به منطقه کیمبرلی از جمله تنگه‌ی بل سفر کنید.

 1. تیمور شرقی (Timor-Leste)

مسافرت با بودجه کم,تیمور شرقی--Timor-Leste

این سرزمین عجایب فرهنگی دارای تعداد زیادی از مکان‌های خوب برای اقامت است. برخی از این مکان‌ها شامل آلونک‌های ساحلی و مهمان‌خانه های کوهی است. سواحل آبی زیبا نیز برای غواصی بی‌نظیر است.

 1. سواحل کارائیب کاستاریکا

مسافرت با بودجه کم,سواحل کارائیب کاستاریکا-Costa-Rica's-Caribbean-coast

سفر به سواحل اقیانوس آرام می‌تواند هزینه‌ی زیادی برای شما داشته باشد اما سفر به سواحل کارائیب کاستاریکا هنوز برای بیشتر گردشگران ناشناخته است.

 1. شهر کبک در مشرق کانادا

مسافرت با بودجه کم,شهر کبک در مشرق کانادا-Quebec-City-Canada

اگر هزینه‌ی خرید بلیت برای اروپا بسیار زیاد و سرسام‌آور است، این مکان می‌تواند دومین انتخاب شما باشد . به عنوان یک میراث جهانی یونسکو، منطقه تاریخی استعماری دارای قلعه‌ها، خیابان‌های سنگ فرشی و اغذیه‌فروشی‌های بسیار عالی است.

 1. گالیسیا، اسپانیا

مسافرت با بودجه کم,گالیسیا-Galicia-Spain

درکل، این بهشت ارزان‌ترین مکان برای سفر گردشگران است. سواحل آن پر از سنگ‌ها و صخره‌های زیبا بوده و می‌توان آن را به عنوان یکی از بهترین مکان‌های حماسی در روی زمین محسوب کرد.

 1. بوسنی و هرزگوین

مسافرت با بودجه کم,بوسنی و هرزگوین--Bosnia-and-Herzegovina

این جواهر اروپا می‌تواند تمامی ملزومات مورد نیاز برای یک سفر خوب مانند مسکن و مواد غذایی ارزان قیمت را برای گردشگران فراهم نماید. فعالیت‌های مختلفی همچون اسکی و قایق سواری بر روی آب نیز بسیار مقرون به صرفه است.

 1. نیومکزیکو

مسافرت با بودجه کم,نیومکزیکو--New-Mexico

این مکان دارای چشمه‌های آب گرم و جنگل آلپ بوده و می‌توان در این مکان‌ها به خوبی پیاده روی کرد. فستیوال بالون بین المللی فیستا را نیز فراموش نکنید.

 1. آفریقای شرقی

مسافرت با بودجه کم,آفریقای شرقی-East-Africa

در این مناطق نه تنها می‌توانید فیل‌ها و کرگدن‌ها را در کنیا مشاهده کنید بلکه می‌توانید به برخی از قابلیت‌های مهم برای گردشگری نیز دسترسی داشته باشید.

 1. شهر هوشی مین و هانوی – ویتنام

مسافرت با بودجه کم,شهر هوشی مین و هانوی- ویتنام-Ho-Chi-Minh-City-and-Hanoi,-Vietnam

شهر هوشی مین یک کلان شهر است. این مکان دارای معابد تاریخی بسیاری است و شما می‌توانید با کمترین قیمت به این شهر سفر کنید. هر دوشهر می توانند جزو سفرهای مقرون به صرفه محسوب شود.

 1. استونی

مسافرت با بودجه کم,استونی-Estonia

اگر شما نتوانستید از جنگل‌های سرسبز استونی دیدن کنید پس حداقل سری به شهر تالین بزنید و از آنجا بازدید کنید.


1 دیدگاه

 1. zahra

  بهتره به جای کپی پیست کردن و فقط ترجمه کردن، از خودتون مطلب بنویسید، منطقی!!! الان شهر کبک رو با بودجه کم میشه سفر یا استرالیای غربی رو؟ حیف وقت…

نظر خود را بیان کنید