مجله آلامتو

آشر که از مدتها پیش برای گرفتن حضانت فرزندانش با همسر سابقش ، تامکا فاستر درگیری داشت بلاخره در این نزاع خانوادگی پیروز شد. در این مدت تامکا تلاش می کرد که این خواننده را پدری نا لایق و غایب که به کارش بیشتر از فرزندانش اهمیت می دهد ، جلوه دهد.

این زوج سابق ماهها است که برای گرفتن حضانت فرزندانشان با هم اختلاف و نزاع جدی دارند اما بلاخره روز جمعه ، یک قاضی در ایالت جورجیا به نفع آشر رای داد و حضانت اولیه و اصلی دو فرزند ۳ و چهارساله آشر را به این خواننده واگذار کرد.

 

البته این قاضی حق و حقوق خاصی هم برای تامکا در نظر گرفت که جزئیات آن هنوز فاش نشده است.

چند روز قبل همین قاضی به آشر دستور داده بود که حساب کارت اعتباری همسر سابقش که سال گذشته بسته شده بود را دوباره فعال کند و هزینه پرستارهای سابق او را بپردازد اما در نهایت روز جمعه این حکم تعجب آور را صادر کرد و حضانت بچه ها را به آشر واگذار کرد.

در طول چند دادگاهی که برای رسیدگی به این اختلاف خانوادگی برگزار شد ، آشر، همسر سابقش را به حمله کردن به نامزد جدیدش ، متهم کرد در حالیکه وکیل تامکا فاستر هم با سئوالاتی که در دادگاه درباره توانایی این خواننده مشهور برای انجام وظایف پدری مطرح کرد آشر را به گریه انداخت.

آشر و تامکا فاستر در سال ۲۰۰۹ بعد از ۲ سال زندگی مشترک از هم جدا شدند .

در ماه ژوئیه ، کایل ، پسر۱۱ ساله تامکا فاستر که در یک حادثه جت اسکی دچار مرگ مغزی شده بود درگذشت و بعد از این حادثه آشر سعی کرد که زمان برگزاری دادگاه را به تاخیر بیندازد تا او و همسر سابقش با روحیه و شرایط بهتری در دادگاه حاضر شوند اما تامکا تاکید کرد که ناراحتی و توجه آشر به سلامت روحی او ساختگی و غیر واقعی است و از قاضی درخواست کرد که زودتر دادگاه را برگزار کند و حکمش را صادر کند.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید