مجله آلامتو

استراتژی هایی برای غلبه بر شک و تردید

6 راهبرد تاکتیکی شخصی افراد برجسته برای غلبه بر شک و تردیدهایتان
(1 رای, امتیاز میانگین: 5٫00 از 5)

6 راهبرد تاکتیکی شخصی افراد برجسته برای غلبه بر شک و تردیدهایتان

  1. استفان کارتین

من همیشه می گویم: همه ی کارهایی که در هر روز زندگیتان انجام دهید، بهترین کارهایی هستند که می توانستید در آن روز انجام دهید. وقتی که من حتی برای لحظه ای به خودم شک می کنم، سریعا به نزد شریک تجاریم، کورتنی اسپریتزر که دوست بسیار خوبم هم هست می روم و یا به نزد تیم کاریمان رفته و از آنها می خواهم سختکوش تر باشند و یا زمان بیشتری را با کارکنانمان صرف می کنم تا بتوانیم به راه حل واحدی دست یابیم و از مخمصه نجات پیدا کنیم.

-استفان کارتین، یکی از بنیانگذاران سوسیالیتی و میزبان مشترک پادکست انترپرنیستا

همچنین بخوانید: چگونه شک و تردید را از بین ببریم؟
  1. اریکا داگلاس بی دبلیو

به یاد داشته باشید که من این شرکت را ساختم. وقتی که به عقب باز می گردم و تمام کارهای شگفت انگیزی را که در زندگی ام انجام داده ام از خاطرم می گذرانم واقعا متعجب می شوم، به ویژه بزرگ کردن دختر فوق العاده ام که هر روز انرژی مضاعفی به من می دهد.

-اریکا داگلاس، مالک مشترک، بازاریابی VP و تعمیرات 1Up

  1. هارج تاگر بی دبلیو

وقتی که دچار احساس تردید می شوم سعی می کند تا اندکی برای خودم زمان بگذارم و ببینم که آیا می توانم در طی مدت بیست و چهار ساعت تصمیم درستی بگیرم یا نه. در طول این مدت، بر روی اصولی، مانند غذا خوردن، ورزش و خواب، تمرکز می کنم و سپس متوجه می شوم که آیا روز بعد هنوز هم به نحوه ی زندگی کردنم شک دارم یا نه. اگر همه ی کارها را به درستی انجام دهم، معمولا فردای آن روز می توانم علت مشکلم را به روشنی بیان کنم و مراحل بعدی لازم را انجام دهم. کلید اصلی حل مشکلات و غلبه بر شک و تردیدهایتان این است که اجازه ندهید هیچ چیزی مانع از اتخاذ تصمیمات مهمتان شود.

-هارج  تاگر، مدیر عامل شرکت تریپل بایت

  1. جکی لیبرمن

من نمی توانم به خودم اجازه بدهم که خودم را با افکار منفی احاطه کرده و کم کم در این افکار منفی غرق شوم. لذا هنگامی که همه چیز سخت و مشقت بار می شود، تنها کاری که انجام می دهم این است که بیرون می روم و ورزش می کنم، سعی می کنم بیشتر بخوابم و روی نتیجه ی مثبت کارهایی که قرار است در آینده انجام دهم تمرکز می کنم.

-جکی لیبرمن، بنیانگذار شرکت بومکینز

همچنین بخوانید: استراتژی های ساده برای غلبه بر شک
  1. راشل لیپسون

من با تفکر به دستاوردهایی که تا کنون به دست آورده ام و اعتماد به غرایز و احساساتم و برقراری ارتباطی صمیمانه با همکاران، خانواده و دوستانم، بر شک و تردیدهایی که در زندگی برایم پیش می آیند غلبه می کنم. در واقع، نه تنها این استراتژی ها به من کمک می کنند تا بر شک و عدم اطمینانم غلبه نمایم و پیروز شوم بلکه باعث می شوند احساس کنم که این شک و تردیدها یک قسمت طبیعی از وجود هر انسانی هستند و چیز غیر طبیعی نمی باشند. اعتماد به نفس ما انسان ها درست همانند یک عضله است که می توان آن را به تدریج و در طول زمان ساخت و در فرصت هایی که به تقویت روحیه نیاز است از آن استفاده نمود.

-راشل لیپسون، بنیانگذار، مدیر عامل و نویسنده بالون آبی برای افراد کوچک

  1. الینر هانگ وبودیت

یک نفس عمیق بکشید و به یاد داشته باشید همیشه راه حلی برای مشکلاتی که برایتان به وجود آمده وجود دارد. تغییر اجتناب ناپذیر بوده و جزئی از زندگی ما انسان هاست، بنابراین گاهی اوقات بهتر است که راه حل هایی که در زندگیمان به کار می بندیم بر اساس اطلاعات جدیدی که به دست می آوریم تکامل یافته و به روز شوند. بهتر است این را به خاطر داشته باشیم که هر مشکلی بالاخره حل خواهد شد، اما ما باید انعطاف پذیر بوده و همواره پذیرای مسائل جدید باشیم.

-الینر هانگ وبودیت، مدیر بازاریابی و استراتژی شرکت اسمارت اند فاینال

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید