مجله آلامتو

JKRowlingجی.‌کی. رولینگ اعلام کرده است که فکر می کند که هرمیون گرنجر باید با هری پاتر دوست می شد، نه ران ویزلی.

به گزارش آلامتو به نقل از Metro ؛ او در طی صحبت خود با خانم اِما واتسون برای مجلۀ واندرلند اذعان داشت که اشتباه کرد که هرمیون و ران را با هم جفت کرد. طبق گفته خانم واتسون “جی. کی. اذعان داشت که هرمیون می‌بایست با هری ازدواج می‌کرد.”

خود رولینگ اینگونه گفته است “من رابطۀ ران و هرمیون را برای تحقق یافتن یک آرزو شکل دادم. واقعا اینطور بود که رابطۀ این دو شکل گرفت. رسیدن هرمیون و ران به هم، ربط بسیار کمی به ادبیات داشته و بیشتر چسبیدن من به آن خط داستانی بوده است که در ابتدا تصور کرده بودم.”

رولینگ که به تازکی شروع به نوشتن رمان فانتزی جنایی تحت نام مستعار رابرت گالبریث کرده است، گفته که فکر می‌کند ران و هرمیون به “مشاورۀ عاطفی” نیاز داشته‌اند.

او اضافه کرد “من می‌دانم که این اشتباه بوده است و متاسف هستم. می‌دانم که این حرف می‌تواند در بعضی از طرفداران این سری خشم و عصبانیت برانگیزد، اما اگر کاملا صادق باشم، فاصله گرفتن از داستان باعث شده که آن را از زوایای دیگری ببینم. تصمیم من دلایلی کاملا شخصی داشته است و ربطی به باورپذیر بودن نداشته است. آیا با گفتن این حرف قلب آدم‌هایی را می شکنم؟ امیدوارم اینگونه نباشد.”

خانم واتسون، بازیگر نقش هرمیون در سری فیلم‌های هری پاتر نیز اینگونه در این مورد گفت که مطمئن نیست که شخصیت او واقعا با ران خوشحال می‌بود.

او گفت “من فکر می کنم که طرفداران سری هری پاتر نیز این موضوع را می‌دانند و همه شک دارند که ران واقعا بتواند هرمیون را خوشحال کند.”

harry

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

6 دیدگاه

  1. امیر رضا در

    ولی به نظر من اینجوری باعث می شه شور و هیجان تو وجود بیننده ها بیفتد که هرمیون عاشق کدوم

  2. بنیامین در

    اصلا رون تو این تیم نخودی بود از اول ترسو و بیعرضه هری و هرمیون از اول عاشق هم بودند واقعا خاک بر سر نویسنده اصلا سیس رون به هرمیون نمیخورد

  3. داستان رو بازنویسی میکنم:جینی دختر عمه رون ویزلیه رون هم عاشق جینه و باذاون ازدواج میکنه
    هری و هرمیون هم عاشق همن و با هم ازدواج میکنن تمام

  4. انقدر از رون و هرمیون بدم میاد که نگو…من عاشق هری و هرمیونم تا رون و هرمیون…دلیل قانع کننده ای نداره

نظر خود را بیان کنید