در این جا اسامی گران‌ترین مدارس دنیا را با تصویر مشاهده می‌کنید. مدارسی که شاید از خیلی جهات زیبا و کامل باشند ولی هر کسی قادر به درس خواندن در این مدارس نیست.

گران ترین مدارس دنیا + عکس

کالج هیلتون گران قیمت ترین مدرسه شبانه روزی در آفریقای جنوبی که در سال 1872 تاسیس شد. این مدرسه شامل 400 دانش آموز با 15 برنامه تخصصی است. هزینه سالانه آن بیش از 25 هزار دلار است.

گران ترین مدارس دنیا + عکس

یو چانگ اولین مدرسه بین‌المللی در شانگهای، در سال 1993 تاسیس شد و شهریه سالانه آن 34 هزار دلار است. سه شعبه و یک مدرسه شبانه روزی دارد.

گران ترین مدارس دنیا + عکس

ارمیتاژ یکی از بهترین مدارس بین‌المللی خصوصی در فرانسه است که در سال 1941 توسط “آن ماری تومرت” تاسیس شد. این مدرسه دارای 1000 دانش آموز از 50 ملیت مختلف است. این مدرسه شامل کودکستان تا مقطع دیپلم دبیرستان است و یکی از گران قیمت ترین مدارس فرانسه است که در سال 2011-2012 سالانه 400 دلار به شهریه شبانه روزی ها اضافه شده است.

گران ترین مدارس دنیا + عکس

مدرسه سائوپائولو در سال 1920 در برزیل تاسیس شد و بیش از 1200 دانش آموز دارد. هزینه این مدرسه سالانه بیش از 39 هزار دلار است.

گران ترین مدارس دنیا + عکس

کالج جهانی متحد آسیای جنوب شرقی یکی از گران ترین مدارس در سنگاپور در سال 1971 تاسیس شده است و هزینه سالانه آن بیش از 45 هزار دلار است. 3800 شاگرد دارد که بیشتر آن ها مهاجر هستند.

گران ترین مدارس دنیا + عکس

آکادمی لارنس در ایالات متحده امریکا در سال 1792 توسط ساموئل لارنس برای پسرها تاسیس شد و از شگرفت ترین مدارس مقدماتی امریکاست. از تمام دانش آموزان این مدرسه حدود 400 نفر آنان شبانه روزی هستند. هزینه سالانه حداقل 30 هزار دلار است.

گران ترین مدارس دنیا + عکس

گیلون گرامار مدرسه‌ای در ایالت ویکتوریا در استرالیا با هزینه سالانه 53 هزار دلار است. متشکل از 5 دانشگاه در قسمت جنوب غربی است.

گران ترین مدارس دنیا + عکس

کالج اپلبی در کانادا در سال 1911 توسط شرکت اوکاویل در آنتاریا توسط جان گست تاسیس شد. 750 دانش آموز دارد و هزینه سالانه 54 هزار دلار است.

گران ترین مدارس دنیا + عکس

خانه هارت وود مدرسه خصوصی که تنها در انگلستان معروف نیست بلکه در تمام جهان معروف است. این مدرسه در سال 1970 توسط مدیر فعلی ریچارد جکسون تاسیس شد. هزینه سالانه این مدرسه 60 هزار دلار است.

گران ترین مدارس دنیا + عکس

مدرسه شبانه روزی رزی گران ترین مدرسه در سوئیس و جهان است. این مدرسه دو زبانه فرانسه و انگلیسی با داشتن 400 شاگرد بین 9 سال تا 18 سال در سال 1880 در کوه های آلپ تاسیس شد. وسیع ترین مدرسه کشور است و دارای 10 زمین تنیس، دو جکوزی، یک مرکز قایقرانی و سیرک و یک قلعه بر روی دریاچه است. اگرچه سوئیس مدارس شبانه روزی بیشتری دارد اما این مدرسه با هزینه سالانه 113 هزار دلار گران ترین آن ها در جهان است.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید