چگونه بفهمیم طرف مقابلمان دوستمان دارد یا نه؟

از کجا بفهمیم فردی که انتخابش کرده ایم از ما خوشش نمی آید؟

چگونه بفهمیم طرف مقابلمان دوستمان دارد

اینکه مطمئن باشیم طرف مقابل از ما خوشش نمی آید بسیار بهتر از آن است که نادانسته در یک رابطه یک طرفه بمانیم.


بدون شک عشق زیباترین اتفاقی است که هر کس می تواند در زندگی اش تجربه کند. عاشق بودن و دوست داشتن و عشق ورزیدن موهبت های بی نظیری هستند که باعث می شوند از زندگی مان بیشتر لذت ببریم و دنیا را زیباتر ببینیم. دوست داشتن و دوست داشته شدن هر دو به یک اندازه زیبا و لذت بخش است اما، صرف نظر از لذت بخش بودن، این تجربیات می توانند تا حدودی هم خطرناک باشند. قطعا ضربه ای که شکست عشقی به انسان وارد می کند ضربه ای سخت و نفس گیر است.

حتما برایتان اتفاق افتاده که به شخصی علاقه مند شده اید و مطمئن نیستید که آیا او هم همین احساس را نسبت به شما دارد یا خیر.

درست است که عشق و دوست داشتن مقوله ای پیچیده است، اما در این بین نشانه هایی نیز وجود دارد که نشان از علاقه فرد به شما دارد، آیا می خواهید در مورد این نشانه ها صحبت کنیم؟ در این مطلب جذاب از مجله آلامتو به نشانه هایی که به شما می گوید فردی شما را دوست دارد، می پردازیم، لطفا تا انتها مطلب با ما همراه باشید.

بهترین راه برای پیشگیری از اتفاقات ناراحت کننده و شکست عشقی، این است که انتخابی درست و عاقلانه داشته باشیم، بیایید با هم روراست باشیم، کسی که شما را دوست داشته باشد، قطعا اجازه نخواهد داد که نسبت به حس او نامطمئن باشید.

در قسمت زیر این نشانه ها را با هم مرور می کنیم:

 1. کسی که شما را دوست دارد، وقتی کنار شماست راحت است

همه ما به طور طبیعی، بسته به موقعیتی که در آن قرار می گیریم نقاب های متفاوتی داریم و نمیتوانیم خود واقعی مان را نشان دهیم. تعداد افرادی که در کنار آن ها بدون ترس خودمان هستیم، اندک است.

به همین خاطر اگر فرد موردنظر شما وقتی کنار شماست بدون ترس خود واقعی اش را نشان می دهد، این نشان از اعتماد و راحتی او دارد و نشان می دهد که شما جزء نزدیک ترین افراد به او هستید.


 1. کسی که شما را دوست دارد، به دنبال راه هایی است که نشان بدهد به شما اهمیت می دهد

همیشه نباید به دنبال اتفاقات خارق العاده برای نشان دادن عشق باشیم، گاهی می توان با کوچکترین کارها عمق عشق را به کسی که دوستش داریم نشان بدهیم.

اگر متوجه می شوید که او از روش های مختلف نشان می دهد که به شما اهمیت می دهد و اولویت زندگی اش هستید، قطعا این یک نشانه خوب است.

اگر روزی زودتر از محل کار برگشته تا برای شما که مریض هستید دارو تهیه کند، اگر زودتر از شما از رختخواب بیرون می رود تا بتوانید با بوی قهوه مورد علاقه تان بیدار شوید و یا هر کار جزئی دیگر، همه و همه یعنی به شما اهمیت می دهد و قطعا کسی به شما اهمیت می دهد که شما را دوست می دارد.


 1. کسی که شما را دوست دارد، با شما صادق است

صداقت و روراستی یکی از ارکان مهم یک رابطه موفق است. صادق بودن یک ویژگی مثبت است اما خودتان هم می دانید ما نمی توانیم همیشه با همه صادق باشیم و چیزی را بگوییم که حقیقت دارد، گاهی حرف زدن در مورد برخی حقایق سخت ترین کار دنیاست. اما اگر فردی که دوستش دارید با شما صادق است و همیشه حقیقت را به شما می گوید، این یعنی او فردی امن است.


 1. کسی که شما را دوست دارد، به شما اجازه می دهد که بدانید در حال فکر کردن به شماست

همه ما ممکن است شرایطی را تجربه کرده باشیم که به فردی که دوستش داریم فکر کنیم، قطعا در میان گذاشتن احساسات با او از طریق یک پیغام یا تماس کوتاه کار بسیار خوبی است، اما همیشه این اتفاق نمی افتد و گاهی واقعا به او نمی گوییم که در حال فکر کردن به او هستیم.

کسی که شما را دوست داشته باشد این را به شما می گوید، می گوید که ذهنش را درگیر کرده اید و در حال فکر کردن به شماست، حتی اگر شده آن را با یک پیغام ساده مانند “امیدوارم روز خوبی داشته باشی”، نشان بدهد، این کار را می کند.


 1. کسی که شما را دوست دارد، در رابطه با شما، ایمن است

هیچ چیز بدتر از ارتباط داشتن با فردی ناامن نیست، کسی که اگر بلافاصله به او پیغام ندهید، عقب نشینی خواهد کرد. همچنین، ارتباط با فردی ناامن یک شرایط ناراحت کننده به وجود می آورد، زیرا رفتار او نشان می دهد که به شما اعتماد ندارد.

کسی که شما را دوست داشته باشد کاملا به شما اعتماد دارد و مدام در حال تهدید کردن شما نیست. در یک رابطه درست، طرفین باعث تقویت اعتماد به نفس یکدیگر می شوند نه مسبب تخریب آن!


 1. کسی که شما را دوست دارد، زمانی که به تنهایی نیاز دارید، به شما زمان می دهد

تنها بودن و خلوت کردن، چیزی است که هر انسانی زمانی به آن نیاز پیدا می کند. برخی از افراد بیش از سایرین به آن احتیاج دارند. در برخی موارد، مانند یک مشاجره، کمی فاصله گرفتن از یکدیگر، می تواند شما را از گفتن چیزی که به زودی پشیمان می شوید، نجات دهد.

گاهی همین جدا بودن های موقتی، باعث می شود که برای زمانی که با هم هستید، ارزش قائل شوید. نیاز داشتن به خلوت و تنهایی یک چیز طبیعی است و پسری که این را درک می کند، قطعا به شما علاقه مند است.


 1. کسی که شما را دوست دارد، همیشه بهترین ها را برای شما می خواهد

قطعا شرایط همیشه به نحوی پیش نمی رود که اوضاع برای هر دو طرف ایده آل باشد، گاهی اوقات یک نفر مجبور می شود شرایطی را تحمل کند، که به واسطه آن کسی که دوستش دارد خوشحال تر باشد.

درست است که یک رابطه درست و حسابی، رابطه ای است که هر دو طرف راضی و خوشحال باشند، اما اگر مرد موردنظر شما، بهترین ها را برای شما می خواهد، قطعا این یک نشانه عالی است.


 1. کسی که شما را دوست دارد، حتی به سرگرمی های عجیب و غریب شما علاقه نشان می دهد

همه ما حداقل یک علاقه یا سرگرمی داریم که کمی خارج از چارچوب است. وقتی مردی شما را دوست دارد، می خواهد از همه چیزهایی که به آن ها علاقه مند هستید مطلع شود. او به علاقه مندی های شما واکنش مثبتی نشان خواهد داد و هیچوقت احساس بدی به شما منتقل نخواهد کرد.


 1. کسی که شما را دوست دارد، وقتی اشتباه می کند، صمیمانه عذرخواهی می کند

اعتراف کردن به اشتباه و به دنبال آن عذرخواهی، یکی از سخت ترین کارهای دنیاست. قطعا ما حاضر به اعتراف پیش همه افراد نیستیم و فقط زمانی به اشتباهمان اعتراف می کنیم، که طرف مقابل برایمان مهم باشد.

با تمایل به گفتن اینکه “من اشتباه کردم و متاسفم” ، یک پسر می تواند به شما نشان دهد که واقعا به شما اهمیت می دهد. البته، این عذرخواهی فقط در صورتی خوب و قابل تحسین است که واقعی باشد و فقط دست آویزی برای رسیدن به هدف بعدی نباشد.


 1. کسی که شما را دوست دارد، به دنبال راه هایی برای راحت تر کردن زندگی شما است

همه ما از انجام برخی از کارها آن قدر فراری هستیم که همیشه آن را به بعدا موکول می کنیم، ممکن است این کار چیزی مانند جدا کردن زباله ها یا تخلیه ماشین ظرفشویی باشد. کسی که شما را دوست دارد ترجیح می دهد برای راحت بودن شما آن کار را خودش انجام دهد.


 1. کسی که شما را دوست دارد، می خواهد همه دنیا بدانند که شما با هم هستید

درست است که نمایش دادن بیش از حد رابطه به دیگران خسته کننده است، اما همه ما دوست داریم که کسی که دوستش داریم را به همه معرفی کنیم. گاهی چیزی مانند گرفتن دستان کسی که دوستش داریم در خیابان نیز می تواند احساس خیلی خوبی به ما بدهد.

وقتی او با اشتیاق شما را به دیگران معرفی می کند، این نشان می دهد که به شما و رابطه با شما افتخار می کند.


 1. کسی که شما را دوست دارد، در رابطه با شما خودخواه نیست

همراه بودن با کسی که صادقانه نیازهای شما را در اولویت بالاتری از نیازهای خود قرار دهد، قطعا هیجان انگیز است. گاهی کوچک ترین کارهای او نیز نشان از علاقه او دارد.

اگر او همیشه آخرین قطعه پیتزا را به شما پیشنهاد می دهد یا فیلمی را پیشنهاد می کند که فکر می کند بیشتر دوست دارید ببینید، این ها کارهایی به دور از هرگونه خودخواهی و نشانه بسیار مثبتی است.

وقتی مردی با عشق این نوع کارها را انجام می دهد، این شما را مشتاق تلافی می کند و زمانی که هر دو مشغول انجام کاری خوب برای دیگری هستند، رابطه شما یک رابطه بی نظیراست.


 1. کسی که شما را دوست دارد، به موفقیت های شما بها می دهد

حتی اگر فردی خجالتی هستید و تمایلی برای نشان دادن موفقیت هایتان به دیگران ندارید، مردی که شما را دوست داشته باشد با لذت از موفقیت های شما سخن خواهد گفت، او اولین کسی خواهد بود که از موفقیت های شما احساس خوشحالی و لذت می کند.


 1. کسی که شما را دوست دارد، شما را در اولویت قرار می دهد

همه ما روزانه درگیری ها و گرفتاری های فراوانی داریم و این اولویت بندی افراد است که مشخص می دهد تا چه حدی به ما اهمیت می دهند و چقدر در اولویت قرار داریم.

اگر این فرد، فردی است که با وجود گرفتاری های زیادی که دارد، بازهم شما را در اولویت قرار می دهد، این یک نشانه خوب است که می گوید این فرد شما را دوست دارد.


 1. کسی که شما را دوست دارد، آنچه در زندگی اش رخ می دهد را با شما به اشتراک می گذارد

مردان نسبت به زنان تمایل کمتری برای به اشتراک گذاشتن نگرانی ها و مشکلات خود دارند. گاهی اوقات برای یک مرد واقعا سخت است که در مورد چیزهایی که او را آزار می دهد، صحبت کند. او هرگز این حرف ها را با کسی که احساس نزدیکی به او نداشته باشد، نمی زند.

اگر مرد موردنظر شما تمام قسمت های زندگی اش را با شما به اشتراک می گذارد، این حرکت را جدی بگیرید، زیرا انجام این کار برای بسیاری از مردان کاری سخت است.


 1. کسی که شما را دوست دارد، دلش برای شما تنگ می شود

دلتنگی احساسی است که به خوبی گویای علاقه است. ما قطعا دلتنگ کسانی می شویم که دوست شان داریم.

به این صورت اگر فردی که با او در ارتباط هستید، با پیغام یا هر روش دیگری به شما ابراز دلتنگی می کند یعنی به شما علاقه مند است و نمی تواند نسبت به دوری از شما بی تفاوت باشد.


 1. کسی که شما را دوست دارد، به حرفهای شما گوش می دهد

سر تکان دادن و شنیدن، با گوش دادن بسیار متفاوت است. کسی که می خواهد به حرف های شما گوش بدهد منتظر می ماند تا صحبت شما به طور کامل تمام شود و بعد نظرش را در مورد آنچه گفتید، می گوید، اما کسی که فقط می شنود و بیهوده سر تکان می دهد، اهمیتی به گفته های شما نمی دهد. کسی که شما را دوست داشته باشد به آنچه می گویید کاملا گوش می دهد و بعد نظرش را می گوید.


 1. کسی که شما را دوست دارد، شما را با حرکات گاه و بی گاه غافلگیر می کند

مناسبت هایی مانند روز تولد شما یا ولنتاین، فرصت خوبی هستند تا مردی که به شما علاقه دارد، علاقه اش را نشان دهد. اگر با یک دسته گل زیبا شما را غافلگیر کرده و یا برای تعطیلات آخر هفته برنامه ای هیجان انگیز تدارک دیده است، همه و همه نشانه این است که او به شما و خوشحال کردن شما اهمیت می دهد.


 1. کسی که شما را دوست دارد، مکالمات شما را به خاطر می آورد

وقتی کسی، چیزی که در گذشته به او گفته اید را به یاد دارد و از آن حرف می زند، این نشان می دهد که حرف های شما را به خوبی گوش داده و به جای اینکه آن را از یک گوش بگیرد و از گوش دیگر خارج کند، آن را به خوبی به خاطر سپرده است.

اگر در روز تولدتان هدیه ای به شما می دهد، که قبلا از آن حرف زده اید، این نشان می دهد که او زمانی را صرف یادآوری آنچه در واقع برای شما مهم است کرده است.


 1. کسی که شما را دوست دارد، با دوستان و خانواده شما وقت می گذراند

ملاقات و گذراندن وقت با عزیزانتان می تواند بخشی از ترس و وحشت فرد مقابل در رابطه باشد، اما این موضوع، بسیار ضروری است.

مردی که به شما اهمیت می دهد و شما را دوست دارد، تمایل خود را برای وقت گذراندن با خانواده و دوستان تان اعلام خواهد کرد.


 1. کسی که شما را دوست دارد، به شما می گوید که دوست تان دارد

آیا احساسی بهتر از این وجود دارد که تحت تأثیر محبت قرار بگیرید و نتوانید جلوی گفتن “دوستت دارم” را بگیرید؟ ممکن است ادای این جمله برای بار اول سخت باشد، اما همین که گفته شود، برای دفعات بعد قدرت بیشتری برای ابراز خواهد داشت.

مردی که عاشق شماست به طور مرتب، هم از طریق گفتار و هم از طریق عمل، به شما یادآوری خواهد کرد که دوست تان دارد.


25 دیدگاه

 1. ماهان قزلباش استاجلو

  من21 سالمه
  اسمم ماهان
  قزلباش افشار…من از خود تعریف نباشه هم خشگلم هم خوش اندام هم خوش اخلاق و صادق .اما متاسفانه هنوز نه رفیق همجنس دارم نه رفیق غیر همجنس .الانم از تنهایی نشستم گوشه خونه و وقتی میرم بیرون همش تنهام و وقتی نیبینم پسرها با همسالاشون میگن میخندن ولی من تنهام حس بد بهم دست میده تا جایی که به خودکشی فکر میکنم..برا همین از خونه بیرون نمیرم تا این صحنه هارو نبینم وافسوس نخورم….پدرم میگه تو رو جادو کردن براهمین کسی بهت محل نمیزاره..خلاصه به ا نایی که پیاممو میخونن باید بگم قدر رفیقاتونو بدونید,و

  یادتون باشه کسانی هستن که آرزوشون داشتن یک رفیق هستش جنسیت مهم نیس….من به
  خاطر ن
  تپتاییم هیچ میل به کار و پول در اوردن و درس خوندن ندارم

 2. کمال

  دارم از حسودي ميترکم من 41سالمه تا حالا عشق رو تجربه نکردم. البته فکر ميکنم اينايي هم که نظر دادن هم در حد جذب جنسي و خوش اومدن باشه که واسه منم اتفاق افتاده فکر کن وقتي 12سالم بود از يه زن حدود 27ساله خوشم اومده بود و بهش چشمک ميزدم . هه
  ههّهه يادش نخير اخرش از دادشش کتک خوردم خوشبختانه برادرش بعد از دو سال مثل اينکه مسموم شد و مرد.

 3. بی نام

  چرا نظرم ثبت نمیشه؟

 4. ستاره

  سلام من عاشق پسر دایی که 5 سال از من بزرگتره شدم و الا 4 ساله درگیرشم و تازه بهش اعتراف کردم اون دختره بازه ولی بازم خیلی هوایی منو داره منم باهاش رل زدم اما الان مغزم مشغول شده که اگه باهاش رو در رو بشم چیکار کنم یا حالا دلمو بشکونه و مثل فبل نباشیم

 5. پشمک

  سلام من یه پسرم و ۱۲ سالمه و میگم دخترا به هیچ پسر یا مردی اطمینان نکنید
  و پسرا شماهم به هیچ زنی یا دختزی اطمینان نکنید

 6. سحر

  لعنتیا عاشق میشین اونم تو سن کم ، خوب بشین ولی همجنس باز نشین یا عاشق کسی نشین که کلا جای پدرتون رو داره
  عشق واقعی رو وقتی تجربه کنید میبینین چقدر قشنگ تر از این چرت و پرتایی که الان حس می‌کنیم
  والا منم دندون پزشکی که میرفتم با اینکه دکترم سنش خیلی زیاد نبود بهم میگفت گلم ، یا اگه واسه کنکور کمک خواستی بگو ، یا امروز چقدر شیک شدی و …
  ولی عشق نبود …

 7. الی

  رده سنی اونایی ک میان اینجا و ادعای عاشقی دارن بین ۱۳ تا۱۸ سالگیه، وای خدای من.. بلوغ جنسی هم نرسیدن چ برسه ب بلوغ عقلی.. اینم از رد مجازی و ماهواره رو زندگی بشریت و اسلام.. ان شاالله خدا همه مون رو ب راه راست هدایت کنه..

 8. بی نام

  من۱۶سالمه دوسه سال پیش من عاشق پسرخالم شدم ولی نگفتم ونزاشتم بفهمه .ولی احساس میکنم الان اون منودوسم داره همه اون رفتارهایی که بالاذکرشده روداره ولی حتی یه بارم نگفته دوست دارم یه بارم علاقشونشون داده.باهامم سردرفتارمیکنه تاکسی شک نکنه .چندبارم خواستم اززیرزبونش بکشم بیرون که بگه دوست دارم اماهربارحرفوپیچوند.چه جورکنم تابفهمم اون واقعابه من علاقه داره یانه؟لطفاجواب بدین

 9. م

  سلام
  با یک بزرگتر یا مشاور صحبت کنید که اگر معیارهای دینی، اخلاقی را داره، میشه از یک واسطه خواست که نظرش رو درباره شما بپرسه، بدون اینکه از نظر شما چیزی بگه. اگر شرایط تون و شرایط خانوادگی به هم خورد و خانواده تایید کردن. با توکل بر خدا به صورت رسمی پیگیری کنند. اگر هم نه، با توکل بر خدا فراموش کنید.
  سلامت و موفق باشد

 10. محمد

  سلام
  دختر خوب حواست رو جمع کن. ممکنه تو دام بیفتی.
  این یک حسه که بر اثر توجه و محبت اون به وجود آمده ممکنه فقط ا ز روی دلسوزی و محبت بوده و یا اینکه دامی برای شما باشد.حتی اگر واقعا همچین فردی با این ویژگی ها و این شرایط شما رو بخواهد شما نباید اینگونه بپذیرید. باید با یک مشاور دین دار و با تجربه صحبت کنید.
  بهش فکر نکنید تموم میشه

 11. مروه

  لطفن جوابمو بدین خواهش میکنم نمیتونم تحمل کنم

 12. مروه

  سلام علیکم من 16 سالمی از بچگی یه دوست داشتم که خیلی هم دوستش دارم نمیدونم چگونه بگم خیلی هیچ کی نمیتونه جای اونو بگیره چند سال پیش اون رفت به آلمان حتا به من نگفت که میره بعد که رفت من خبر شدم خیلی گریان کردم تا حالا همیشه که یادش میکنم نمیتونم خودمو کنترل کنم واقعن خیلی دوستش ندارم خوب نمیتونم بیان کنم که چقدر و هیچگاه دیگه ازش احوال نداشتم خیلی دنبالش می گشتم همیشه بعد چند سال که چند روز میشه شمارشو از یکی گرفتم خیلی خوش شدم بعد بهش مسچ کردم د اول که نشناخت کیم خوب بهام مسچ کرد بعد خوده معرفی کردم خوب گرم همرایم رفتار کرد حالا هم که مسچ میدم خیلی دیر جواب میده چنین ساعت بعد نمیدونم چی کنم زیادی بهش نچسپم لطفن یه راهی برام نشون بدین خواهشن

 13. روح الله

  چجوری میشه فهمید کسی واقعا دوستت داره و بخاطر پولت نیست ؟؟

 14. Fatemeh

  سلام چن روزیه رل زدم همه چی عالیع ولی هم اون خجالتیه هم من هم اون ساکته هم من ولی وقتی قرار میزاریم خیلی میخام بغلش کنم ولی نمیشع تا حالا ن از دستم گرفته ن چیزی بنظرتون نمیخاد بامن ادامه بده؟؟؟لطفا جوابمو بدین

 15. علی اکبر

  سلام من یه دوست خیلی صمیمی داخل مدرسه دارم که واقعا دوستش دارم حتی حاضرم جونم هم براش بدم از ته دل دوستش دارم اما به نظزم میرسه که اون بهم اهمیت نمیده ویه چندروزی هست میره پیش هم کلاسی های دیگم….
  دارم دیوونه میشم من یه بار سعی کردم باهش قهر شم ولی اومد منو تو بغل گرفت و بابت کارش عذر خواهی کرد اما الان یه چند روزی هست بازم باهام جور در نمیاد البته گفته باشم پیش دوست های دیگش بهم تیکه هم میپرونه …
  حالا خواهش میکنم یه راه حل برام پیشنهاد کنین واقعا دارم دیوونه میشم

 16. niloo

  سلام چرا جوابه سوالمو نمیدین؟؟؟

 17. niloo

  سلام من ۱۶سالمه چند وقته عاشق ی پسر ۲۸ساله شدم ولی اون نمیدونه اوایل فک میکردم ک ی حسه زود گذره ک واسه سنه کممه ولی چند ماه گذشته و من نمیتونم فراموشش کنم واقعا گیج شدم نمیدونم چیکار کنم نمیتونم فراموشش کنم نمیتونمم غرور خودمو بشکنم بهش بگم این روزا خیلی دارم اذیت میشم گاهی اوقات با خودم فک میکنم برم از زبون ی نفر دیگه برم پیام بدم متوجهش کنم ک دوسش دارم تا اگه اونم منو دوست داره بیاد سمتم

 18. سوگل

  سلام منم ی درسخ روی یکی ازهمکلاسی هام کراش زدم ولی بین کا خیلی فرق هستش مثلا اینکه تون شاخ مدرسه هست و من جز بچه درسخونا این بگم من توی مدرسه محبوبم و همین طور اون دختره خیلی نگام میکنه و احساس می کنم هر وقت منو می بینه می خواد جلب توجه کنه همینطور هم وقتی یک روز نیومدم مدرسه از دوستم حالمو پرسید نمی دونم اونم به من حسی داره یا نه ولی به نظرم خیلی جذاب هستش نمی دونم چی کار کنم در ضمن من کلاس نهمی هستم

 19. M

  سلام من 16سالمه پسر خالم ب من میگ ک منو دوست داره ولی بعضی وقتا ک میخواد پیام بده جواب نمیده بی محلی میکنه. ب من میگ دوستم داره داخل پیام ولی سرد رفتار میکنه پیام ک میدم.واقعا نمیدونم دلیل این رفتارش چیه .ی بار بهم گفت نمیخوام بهم وابسته شی من نمیتونم تورو خوشبخت کنی . ولی وقتی منو میبینه همش نگام میکنه ب من توجه میکنه بیشتر از همه واقعا نمیدونم اینکه میگ دوستم داره رو باور کنم یا نه میشه کمکم کنین؟
  ب من میگ بیشتر از همه دنیا دوستت دارم اما واقعا نمیدونم دلیل رفتارش
  با هم ارتباط نداریم فقط بعضی وقتا من بهش اش میدم چون من خودم گفتم نمیخوام باهم در ارتباط باشیم چند سال بهم میگ دوستت دارم

 20. محمد

  سلام من ۱۸ سالمه عاشق یه دختر شدم همسایع روبه رومون ۱۷سالشه واسه اولین که خونمون امد اونجا منو دید خیلی نگاه مبکرد به چشمام خیره میشد میخندید چند روز اینجور گذشت الاقه اون به من بیشتر شد مثلا هر ۵دقیقه میامد تو بارکن نگاه میکر میرفت تو دباره میامد من خواستم شماره بهش بدم واسع اشنایی شانس نداشتم این روزش رفت مسافرت بعد۱۵روز برگشت وقتی برگشت امد تو بارکن نگام کرد رفت تو از پشت‌پردم نگاه کرد دباره از اون روز ببعد منو میببنه میره خونه زود بعد تا الان تازگی امد بیرون نگاهم میکرد بعد میرفت تو دباره بعد رفت خونه رفتم جلو بارکن داشتم بایه بچه حرف میزدم‌تا صدام‌شنید امد جلو‌بارکن دباره نگاه میکرد ولی احساس میکنم‌مثل قبل نیست دیونم کرده بنظرتون بهاش دوست بشم هنوذ دوستم داره یا نه چون خیلییی دوسش دارم شب روز واسش ندارم

 21. دیانا

  من سیزده سالمه میدونم زوده ولی اول سال از یه دختر نهم خیلی خوشم اومد و عاشقشم شدم اونم کلی مغرور بازی در اوردم و شب و روز کارم گریه شده بود تا اینکه یه دختر هشتم دیدم که خیلی بهتر از اون بود خیلی مهربونه بام خوبه ولی گاهی پقتا اخلاقش مث اولیع میشه و من میترسم که تو اینیکی ام شکست بخورم نمی دونم چطوری باید باهاش ارتباط بر قرار کنم اطفا راهنماییم کنید کل زندگیمو گرفته برام از هر چی با ارزش تره

 22. minosh

  هنوز بچه ای عزیزم تو معنی عشقو خیلی مونده تا بفعمی.من ب این میگم یه حس زودگذر و احمقانه اونم به یه مرد متاهل!!

 23. دنیا

  اگر آدم بخواد میتونه فراموش کنه حتی اگر هم هر روز برای دیدنش لحظه شماری میکرده منم عاشق بودم خیلم دوسش داشتم شبو روزم اون بود هروز صبح زود ساعت ۷ از خونه میزدم بیرون به امدی این که بیاد برونو ببینمش وای آخرش فهمیدم که همه مثل همن وقتی پسرا بفهمن که دوسشون داری اگر بات علاقه نداشته باشه فقط وفقط از روی هوسه که باهاتن همین منم حالا تمام وجودمو ازش خالی کردم و دادمش به او عشقی که باید از اول میبود .

 24. فاطمه

  از دی ماه بود که به دندون پزشکی رفتیم اول هیچ حسی بهش نداشتم اما بعدش فهمیدم دلم پیشش گیره . مثلا یه روز که رفتیم داشتم با لبام ور میرفتم ( پوستشو میکندم) خیلی با آرامش و مهربونی گفت یا برو یه کرم بخر یا رژ بزن ولی بیرون نزنی گناه داره . من همینطوری عاشقش شدم اون یه چیزی داره که هیچکس نداره حتی وقتی خوشگلترین و بهترین مرد رو میبینم بازم عاشق اونم اینم بگم زن داره بچشم میره کلاس سوم. منم 14 سالمه . اون متولد 1340 میدونم سنش زیاده اما تا اخر دنیا به هر جا که برسم عاشقشم . اینم بگم هر وقت من میبینه میگه کجایی دلم برات تنگ شده بود یا یه بار نوبت مامانم بود من دو ماه ندیده بود به منشیش گفت بگو بیاد تو ببینمش تو رو خدا کمکم کنین خواب شب و روز ندارم

  • sara22

   سلام عزیزم این ها عشق های زودگذر که بین سن چهارده سال تا هجده سال اهمیت نده وکاملا نمیگم فراموش کن ولی سعی کن بهش کمتر فکرکنی ااگر دیدی رابطه ای از همون اول غیرمنطقی ویک جاش لنگ میزنه بدون ازاول اشتباه من خودم دقیقا عاشق یک مرد متاهل درسن هفده سالگی شدم اون هم مثل این آقا حرف های عاشقانه میزد اون حتی یک قدم جلوتر رعت خواستگاری کرد ولی برای این که دلت قرص قرص بشه نماز امام زمان بخون دورکعت بیشترنیس توگوگل نوشته چطوری بخونی

نظر خود را بیان کنید