متن و پیام تبریک قدم نو رسیده مبارک به رفیق، خواهر، برادر و …

متن تبریک قدم نو رسیده دختر و پسر

تولد نوزاد تازه همیشه یکی از شیرین‌ترین لحظات زندگی است. چه تولد فرزند یکی از دوستانتان باشد یا خواهرزاده و برادرزاده شما. در اینجا لیستی از پیام های قدم نو رسیده مبارک گردآوری شده که می‌توانید در مواقعی که پیدا کردن کلمات مناسب برای ابراز خوشحالی برایتان سخت است از آنها استفاده کنید.

متن قدم نو رسیده مبارک رفیق

من برای شما دو نفر و البته برای کوچولو هم خیلی خوشحالم. این نوزاد شگفت‌انگیزترین والدین تاریخ را خواهد داشت و من مطمئن هستم که شما دو نفر از هر ثانیه فرزندپروری با هر ذره شادی که این نوزاد کوچک برای شما به ارمغان می‌آورد لذت خواهید برد. تبریک میگم!

/////////////

قدم نو رسیده مبارک! من مطمئن هستم که او مانند مادرش زیبا و به اندازه پدرش جذاب خواهد شد. شما دو نفر بهترین والدین تاریخ خواهید شد و من مطمئن هستم که او خیلی خوب خواهد شد. من برای دیدن نوزاد شما بی صبرانه مشتاقم.

/////////////

به خاطر این نعمت خداوند به شما تبریک میگم! شاید هیجان زده و حتی کمی نگران باشید، من اینجا هستم تا هر زمان که کمکی خواستی در کنارت باشم. قدم نو رسیده مبارک دوست عزیزم.

/////////////

برات آرزوی عشق، شادی و سعادت فراوان به مناسبت تولد یک نوزاد جدید در خانواده دارم. قدم نو رسیده مبارک رفیق.

همچنین بخوانید: متن زیبا و احساسی تبریک تولد خواهر، خواهر شوهر و خواهر زن برای استوری

متن قدم نو رسیده مبارک دختر

متن قدم نو رسیده مبارک دختر

برای این کوچولو همه نعمت های بی پایان خداوند را آرزو می کنم. به دنیا خوش آمدی دختر نازنین!

/////////////

سلام عزیزم قدم نو رسیده مبارک امیدوارم که او به یک زن جوان زیبا، باهوش و دوست داشتنی تبدیل شود ///////////// درست مثل مادرش.

/////////////

دختران کوچولوها جواهری از بهشت ​​هستند که پیوسته زندگی ما را در ابعاد بزرگ و کوچک برکت می‌دهند. دنیا واقعاً به خاطر دخترها روشن تر است! قدم نو رسیده مبارک.

/////////////

بدنیا آوردن یک دختر کوچک مثل یک ماجراجویی در زیبایی است. از آموزش زیبایی روحش تا کمک به او برای کشف زیبایی قلبش، لحظات هیجان انگیزی در پیش دارید. قدم نورسیده مبارک عزیزم.

همچنین بخوانید: متن زیبا و رسمی تبریک تولد مدیر شرکت، مدیر عامل، مدیر مدرسه و مدیر گروه

متن قدم نو رسیده مبارک پسر

متن قدم نو رسیده مبارک پسر

قدم نو رسیده مبارک! تولد پسرت را تبریک میگم. مطمئنم او هم مثل پدرش خوش تیپ و مثل مادرش مهربان خواهد شد. شما دو نفر بهترین پدر و مادر خواهید شد. برای خانواده کوچک شما بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.

/////////////

تولد این پسر کوچولو در میان ما یک معجزه است. با توجه به قدرت و اراده او برای زنده ماندن در لحظات سخت در رحم مادر، او برای شگفتی سازی در این دنیا آمده است. خوش آمدی، جنگجوی کوچک! قدم نو رسیده مبارک.

/////////////

خیلی خوشحالم که می شنوم که شاهزاده کوچولوی شما متولد شده است. تبریک میگم عزیزم از لحظه به لحظه این روزها لذت ببر. قدم نو رسیده مبارک

/////////////

آرزوهای گرم من را برای تولد پسرتان قبول کنید. عکسشو دیدم او هم مثل تو ناز است. خداوند به شما سلامتی و شادکامی عنایت کند. تبریک می گویم!

همچنین بخوانید: تولدت مبارک به انگلیسی

متن قدم نو رسیده مبارک خواهری

متن قدم نو رسیده مبارک خواهری

هیچ چیز با لذتی که تولد نوزاد به ارمغان می‌آورد قابل مقایسه نیست. با آرزوی آینده ای پر از ماجراهای بزرگ، فرصت‌ها و سلامت فراوان. قدم نو رسیده مبارک خواهری.

/////////////

یک پسر همیشه با مادرش مانند یک ملکه رفتار می کند. حدس می‌زنم هرگز تصور نمی‌کردی که قلبت توسط این مرد کوچولوی خوش‌تیپ دزدیده شود. قدم نو رسیده مبارک خواهری.

/////////////

خبر خوب را شنیدم! یک فرشته کوچولوی نازنین به خانواده شما اضافه شد. خواهر عزیز از تجربه ارزشمند مادر شدن لذت ببر. آرزوی من برای فرشته کوچولوی شما این است که خداوند همیشه مراقب او باشد و لبخند بر لبانش بنشاند. قدم نو رسیده مبارک خواهری.

/////////////

خواهر عزیز، این نوزاد شیرین مانند این همان چیزیه که خانواده شما برای کامل شدن لازم داشت. من برای شما خیلی خوشحالم و هیچ شکی ندارم که این کوچولو در زندگی به چیزهای شگفت انگیزی دست پیدا می‌کنه. قدم نو رسیده مبارکت باشه خواهری

/////////////

متن قدم نو رسیده مبارک خاله جون

امیدوارم که این فرشته کوچک عزیز خانه شما را پر از پژواک قهقهه کند و زندگی شما را با چشمان زیبایش روشن کند. قدم نو رسیده مبارک خاله جون.

/////////////

تولد هر نوزاد یک نعمت ویژه از طرف خداوند است. زندگی با این نوزاد جدید شگفت انگیز و شایان ستایش پر از خاطرات هیجان انگیز خواهد بود. قدم نو رسیده مبارک خاله جون.

/////////////

کودک شما واقعاً خوش شانس است که عضوی از چنین خانواده شگفت انگیزی شده است. قدم نو رسیده مبارک خاله جون

/////////////

برای شروع سفر جادویی پدر و مادر شدن آماده شوید. قدم نو رسیده مبارک

همچنین بخوانید: جملات بزرگان برای تبریک تولد

متن قدم نو رسیده مبارک داداشی

متن قدم نو رسیده مبارک داداشی

به دنیا اومدن این هدیه ارزشمند زندگی را تبریک میگم. امیدوارم اون مثل پدرش به یک فرد شگفت انگیز در زندگی تبدیل بشه. من یک بار دیگر به شما تبریک میگم که این هدیه شگفت انگیز را برای خانواده آوردید. قدم نو رسیده مبارک داداشی.

/////////////

از امروز به بعد زندگی شما شاهد تغییرات بسیار شیرینی خواهد بود. این کودک قرار است شادی زیادی را در قلب شما بیاورد. داداش بابت معجزه جدیدت تبریک میگم. قدم نو رسیده مبارک داداشی.

/////////////

تبریک می‌گویم برادر، تو همین الان میراث جدیدت را با این نوزاد زیبا نوشتی. چه نعمت شگفت انگیزی! من می دانم که برادرزاده / خواهرزاده من به یکی از بزرگترین شخصیت هایی که این دنیا تا به حال می شناسد تبدیل می شود! قدم نو رسیده مبارک داداشی.

/////////////

این لحظه بزرگی در زندگی شماست که هرگز فراموش نخواهید کرد. من معتقدم تولد نوزاد شما آغاز برکات عظیمی در زندگی شماست. قدم نو رسیده مبارک داداشی

/////////////

متن قدم نو رسیده مبارک دایی جون

عشق به فرزندتان چیزی است که شما را در فراز و نشیب های زندگی می بیند. بابا/مادر شدن را تبریک می گویم. قدم نو رسیده مبارک دایی جون.

/////////////

من مشتاقانه منتظر در آغوش گرفتن و نوازش جدیدترین عضو خانواده هستم. من می دانم که این نوزاد یک ستاره درخشان خواهد بود و در جهان خواهد درخشید. شما واقعاً خوشبخت هستید. قدم نو رسیده مبارک دایی جون.

/////////////

خیلی خوشحالم که می شنوم جدیدترین عضو خانواده زیبای شما سالم و سلامت از راه رسیده. امیدوارم که این کودک زندگی شما را با بسیاری از خاطرات شگفت انگیز پر کنه. قدم نو رسیده مبارک دایی جون.

/////////////

بچه دار شدن زندگی را به طرز زیبایی تغییر میده. خوشحالم که شما را در این تجربه فوق العاده زیبا می بینم. قدم نورسیده مبارک دایی عزیزم.

همچنین بخوانید: متن سالگرد عقدمون مبارک عشقم جدید، کوتاه، طولانی و انگلیسی

متن قدم نو رسیده مبارک پسر عمو

متن قدم نو رسیده مبارک پسر عمو

تولد نوزاد زیبای شما را تبریک می گویم! من برای شما بسیار خوشحالم، شما هر دو پدر و مادر شگفت انگیزی خواهید بود. قدم نو رسیده مبارک پسر عمو جان.

/////////////

واقعا برای هر دوی شما خوشحالم. به پوشک‌های کثیف و شب‌های بی خوابی سلام کنید. قدم نو رسیده مبارک پسر عموی عزیزم

/////////////

قدم نو رسیده مبارک پسر عمو جان. در بزرگترین ماجراجویی خود موفق باشید.

/////////////

نگران سختی تربیت فرزند نباشید. این کار به آسانی دویدن ماراتن، پرداخت مالیات و کشتی گرفتن با اختاپوس به طور همزمان است. قدم نو رسیده مبارک پسر عمو جان.

متن قدم نو رسیده مبارک عزیزم

متن قدم نو رسیده مبارک عزیزم

من تازه خبر آمدن یک فرشته به زندگی شما را شنیدم. می دانم که تولد این کوچولوی شیرین خانه شما را پر از خنده، شادی و شادی خواهد کرد. قدم نو رسیده مبارک عزیزم.

/////////////

بخشی از قلب شما که قبلا در شکم شما بود، اکنون بخشی دائمی از دنیای شما خواهد بود. تولد این بچه زیبا رو تبریک میگم. قدم نورسیده مبارک عزیزم.

/////////////

برای کودک شما آرزوی سفر شاد و سلامت در این زندگی دارم. سرنوشت او این است که در آینده به یک فرد بزرگ تبدیل شود. قدم نو رسیده مبارک عزیزم.

/////////////

نوزادان هدیه ای به دنیا هستند و شما اولین هدیه خود را دریافت کرده اید. امیدوارم که این گنج کوچک شادی، امید و خنده را برای تمام خانواده به ارمغان بیاورد. قدم نو رسیده مبارک

/////////////

استوری قدم نو رسیده مبارک

استوری قدم نو رسیده مبارک

به دنیای والدین خوش آمدید. تنها جایی که می توانید بهشت ​​و جهنم را همزمان تجربه کنید! قدم نو رسیده مبارک

/////////////

فقط می‌خواستم بگویم که در مورد ساعت زنگ دار جدیدی که تولید کرده اید، بسیار خوب عمل کرده اید. قدم نو رسیده مبارک

/////////////

به هر دوی شما تبریک می گویم! به کلوپ کودک خوش آمدید، دنیایی از شب های بی خوابی، روزهای بی آسایش و شستشوی بی پایان. اما در نهایت شما هر دقیقه از آن را دوست خواهید داشت! قدم نو رسیده مبارک

/////////////

سالم و سرحال به دنیا آمدن نوزاد شما را تبریک می‌گویم. امیدوارم که پدر و مادر شدن برایتان مانند نسیمی باشد و بتوانید همیشه با خاطرات خوش به گذشته نگاه کنید.

سخن آخر

امیدواریم مجموعه پیام های تبریک قدم نو رسیده مبارک برای رفیق، خواهر زاده، برادرزاده، تبریک قدم نورسیده به خاله و دایی و … مورد پسند شما باشد و بتوانید در روزهای شادی با این مناسبت از آنها استفاده کنید. اگر این پست مورد پسند شما بوده است می‌توانید آن را در دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.اس ام اس تبریک تولد انگلیسی

جملات کوتاه انگلیسی با معنی فارسی


اس ام اس جدید