متن سالگرد عقدمون مبارک عشقم جدید، کوتاه، طولانی و انگلیسی

متن اولین سالگرد عقدمون مبارک

متن سالگرد عقدمون مبارک جدید

سالگرد عقد به اندازه سالگرد ازدواج در زندگی یک زوج خاص است. این رویداد خاطرات خوشبختی گذشته را یادآور می‌شود و نویدهایی برای آینده ای بهتر می‌دهد. بنابراین به مناسبت سالگرد عقد، تبریکات ویژه با متن سالگرد عقدمون مبارک را برای همسر خود یا زوجی که این روز را جشن می گیرند ارسال کنید. پس ما در این مطلب گلچینی از زیباترین متن‌های تبریک سالگرد عقد جدید، کوتاه، طولانی و انگلیسی را گردآوری ارائه کردیم.

متن سالگرد عقدمون مبارک عشقم

سالگرد عقدمون مبارک! لبخندی بر لبانم می نشانی و شعله ای در دلم می‌افروزی. هر بار که به تو نگاه می کنم قلبم از خوشحالی پر می‌شود.

////////////

سالگرد عقدمون مبارک عشقم ایشالا همیشه همینجوری بمونیم و امیدوارم این سالگرد بهترین باشد.

////////////

من خوش شانس‌ترین همسر دنیا هستم چون دلسوزترین شوهر را دارم. توهمیشه باعث می‌شی که من احساس دوست داشته شدن و قدردانی کنم. از حمایت، محبت و توجه تو سپاسگزارم. سالگرد عقدمون مبارک.

////////////

همسر دوست داشتنی من، روزهایی که با تو سپری کردم بهترین روزهای زندگی من است. ممنونم که به من زندگی فوق العاده ای دادی! سالگرد عقدمون مبارک عشقم!

همچنین بخوانید: متن تبریک ازدواج زیبا و رسمی برای دوست، خواهر و برادر و دختر و پسرم

متن سالگرد عقدمون مبارک عشقم

متن سالگرد عقدمون مبارک به انگلیسی

Sweetheart, Happy Engagement Anniversary! On this day, we had promised ourselves a bond of trust, respect, and unconditional love. Thank you for keeping that promise.

عزیزم، سالگرد عقدمون مبارک! در این روز، ما به هم قول اعتماد، احترام و عشق بی قید و شرط را داده بودیم. ممنون که به این قول وفا کردی.

////////////

My dear, today marks a year of the day when you had put on a beautiful ring on my finger and made me yours forever. Happy Engagement Anniversary to you!

عزیزم امروز یک سال از روزی می گذرد که حلقه زیبایی را به انگشتم کردی و مرا برای همیشه مال خودت کردی. سالگرد عقدمون مبارک!

////////////

I fell in love with you right at the first moment I saw you. Thank you for marrying me and making it last all these years. Happy anniversary my love! We’ll make it last forever!

من همون لحظه اول که دیدمت عاشقت شدم ممنون که با من ازدواج کردی و باعث شدی این همه سال دوام بیاوری. سالگرد مبارک عشق من! ما آن را برای همیشه ادامه خواهیم داد!

////////////

Darling, You make me the happiest man in this world. Happy engagement anniversary. May God bless us both and our love.

عزیزم، تو مرا به خوشبخت ترین مرد این دنیا تبدیل می‌کنی. سالگرد عقدمون مبارک. خداوند به هر دوی ما و عشق ما برکت دهد.

همچنین بخوانید: متن تبریک ولنتاین عاشقانه و جدید برای عشقم، دوست و مخاطب خاص

متن سالگرد عقدمون مبارک به انگلیسی

متن طولانی سالگرد عقدمون مبارک

سالگرد عقدمون مبارک عزیزم! هیچ چیز بهتر از بودن در کنار تو نیست. پایه این سالهای موفق عشق بین من و تو است. زندگی ما هر روز معنی تازه‌ای داره چون با من هستی. امیدوارم که عشق ما همیشه ثابت بماند!

////////////

در سالگرد عقدمون، برای تو عشق و شادی بی انتها آرزو می کنم. حتی بعد از گذشت این همه سال، حتی بعد از دعوا و مشاجره، عشق مشابهی به یکدیگر داریم. دوستت دارم عزیزم سالگرد عقدمون مبارک

////////////

مهم نیست چه چیزی سر راهم قرار می‌گیرد، تا آخرین نفس با تو خواهم بود. سالگرد عقدمون مبارک عزیزم. قول می دم که عشق من به تو هرگز نخواهد مرد. اولین سالگرد عقدمون مبارک…

////////////

به خاطر تو زندگی من تغییر کرده است، من از تو برای تمام عشق و شادی که به ارمغان می آورید سپاسگزارم. به خاطر شما احساس امنیت می کنم و از شما برای آسایش و آرامش خاطرم تشکر می کنم. به خاطر تو دنیای من روشن تر شده است. متشکرم. سالگرد عقدمون مبارک عشق من

همچنین بخوانید: متن زیبا و احساسی تبریک تولد خواهر، خواهر شوهر و خواهر زن برای استوری

اس ام اس متن سالگرد عقدمون مبارک

اس ام اس متن سالگرد عقدمون مبارک

امیدوارم که نور عشق همیشگی بر ما بتابد تا بتوانیم خاطرات شادی بیشتری را با هم بسازیم. سالگرد عقدمون مبارک.

////////////

شوهر خوب بودن کار آسانی نیست. اما تو این کار را هر روز انجام می دهی جوریکه که انگار برای یک شوهر بودن عالی به دنیا آمده اید. سالگرد ازدواج مبارک!

////////////

تو کسی هستی که کلید قلب من را نگه می‌داری، هر گوشه‌ای از آن را می‌دانی، و هر ضربانی را که می‌دهد، درک می‌کنی. تو بی‌نظیری عزیزم. سالگرد عقدمون مبارک!

////////////

در این روز با زیباترین زن روی زمین عقد کردم. سالگرد عقدمون مبارک عزیزم تو گوهر گرانبهایی در زندگی من هستی

////////////

متن اولین سالگرد عقدمون مبارک

اولین سالگرد عقدمون مبارک مرد رویایی من. این یک افتخار مطلق بوده است که در کنار تو قدم بزنم، عشق من.

////////////

اولین سالگرد عقدمون مبارک. امیدوارم سال‌های زیادی بتوانیم با خوشحالی این روز را جشن بگیریم.

////////////

یک سال از کشف یکدیگر گذشت و می توانم به شما بگویم؛ من هر چیزی را که می توانستم بخواهم در تو پیدا کرده ام. سالگرد عقدمون مبارک شوهر عزیز!

////////////

سال‌ها خواهند آمد و خواهند رفت، اما ازدواج ما مانند گوهری جاودانه خواهد بود و تا ابد درخشان خواهد بود. سالگرد عقدمون مبارک!

همچنین بخوانید: اس ام اس رسمی تبریک سال نو و عید نوروز

متن سالگرد عقدتون مبارک

متن سالگرد عقدتون مبارک

سالگرد عقدتون مبارک! شما دو نفر واقعا برای هم ساخته شده‌اید!

////////////

سالگرد عقدتون مبارک دوست عزیز! شما دو نفر همیشه با هم فوق العاده به نظر می‌رسیدید. جای تعجب نیست که شما اینطور عاشق هستید! بهترین آرزوها برای شما!

////////////

می دانستم که روزی شریک زندگی عالی برای کسی خواهی بود. به شما تبریک می گویم که اولین سال از یک ازدواج موفق را به پایان رساندید. سالگرد عقدتون مبارک دوست عزیزم!

////////////

دیدن شما در کنار هم به عنوان یک زوج شاد همیشه شگفت انگیز است. این روزها عشق واقعی بسیار نادر است. برای شما یک سالگرد فوق العاده آرزو می کنم! سالگرد عقدتون مبارک.

////////////

برای هر دوی شما یک سالگرد فوق العاده آرزو می کنم. انشالله شما دو مرغ عشق همیشه شاد و خندان بمانید. سالگرد عقدتون مبارک!

////////////

به مناسبت سالگرد عقدتون آرزوهای گرم خود را برای هر دوی شما ارسال می کنم. شما دو نفر باعث شد که بفهمم با عشق هر مانعی برداشته می‌شود. سالگرد عقدتون مبارک عزیزم.

////////////

سخن آخر

امیدواریم از مجموعه متن سالگرد عقدمون مبارک و سالگرد عقدتون مبارک تهیه شده در آلامتو لذت برده باشید. شما با ارسال این پیام‌های زیبا به همسر یا عزیزان خود ابراز خوشحالی خود از چنین وصلت فرخنده‌ای را ابراز می‌کنید. اگر شما هم ایده‌ای برای زیباتر شدن سالگرد عقد دارید می‌توانید در بخش نظرات آن را با ما در میان بگذارید.اس ام اس تبریک تولد انگلیسی

جملات کوتاه انگلیسی با معنی فارسی


اس ام اس جدید