تعبیر خواب خودکشی

دیدن خودکشی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خودکشی در خواب چیست؟

خودکشی Suicide

خودکشی: به خاطر داشته باشید که اغلب انسان‌هایی که در رویای ما دیده می‌شوند نمایانگر جنبه‌ای از وجود خود ما هستند. پس تصویر فردی که خودکشی کرده نشانگر این است که ما در زندگی لذت و مسرتی نداریم و به طور کلی از زندگی خشنود نیستیم. تصویر خودکشی همچنین ممکن است نشانی از خشم درونی سازی شده باشد که در این موقعیت به جای ابراز خشم خود، بخش‌هایی از احساسات خود را نابود می کنیم، ممکن است به خودکشی تجاری ارتباط داشته باشد.

اگر شخصی که در رویا خودکشی کرده را می‌شناسیم: معمولا به ما نشان می‌دهد که امیدوایم آن شخص از زندگی ما بیرون رود.

تعبیر خواب خودکشی کردن

آنلی بیتون می‌گوید: اگر خواب ببینید دست به خودکشی می‌زنید، نشانه آن است که بدبختی بر دوش شما سنگینی خواهد کرد.

معبرین غربی: اگر در خواب مشاهده کردید که دست به خودکشی زده‌اید نشانه این است که شما از بار مسئولیت و نا امیدی فرار می‌کنید.

خودکشی دیگران در خواب

آنلی بیتون: اگر خواب ببینید کسی دست به خودکشی زده است، نشانه آن است که شکست دیگران در زندگی بر منافع شما تأثیری منفی خواهد گذاشت.

معبرین غربی: اگر در خواب دیدید که دیگران خودکشی می‌کنند به این معناست که شما مورد آزار دیگران قرار می‌گیرید.

خودکشی همسر (نامزد) در خواب

آنلی بیتون: اگر دختری خواب ببیند نامزدش دست به خودکشی زده است، نشانه آن است که در اثر بی وفایی نامزد خود نومید و افسرده خواهد شد.

خواب خودکشی دوست در خواب

آنلی بیتون: اگر خواب ببینید دوستی خودکشی کرده است، نشانه آن است که برای تصمیم گیری راجع به موضوعی مهمی دچار تردید می‌شوید.

☺ تعبیر خواب «خودکشی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خودکشی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


35 دیدگاه

 1. نرگس

  سلام من خواب دیدم دیشب که با همون پسری که قبلا دوست بودم متوجه میشم که اون کس دیگه رو دوست داشته منم براش گریه میکنم و از ساختمون خودم پرت میکنم

 2. ناشناس

  با سلام
  خواب دیدیم همکار فوت شدم تو خواب بهم گفت همکار دیگه مون یک فیلم از من داره زنی که با من تو اون فیلم هست خودکشی کرده و پخشش می کنه(زن تو خواب مشخص نبود کی هست)
  من در جواب گفتم هیچ غلطی نمی تونه یکنه
  دوباره در جواب گفت: اون هر چی داره رو هستش

 3. afsaneh

  سلام من خواب دیدم که یک زار خیلی مهم از من برای یکی از دوستام برملا میشه ایشون از من فرار میکردن و اجازه نمیداد براش توضیح بدم دوتایی رسیدیم به یک بلندی ایشون راحت پایین رفت منم میخواستم برم ولی یهو بغض کردم و تصمیم گرفتم خودکشی کنم اول آویزون شدم و بعد خودمو پرت کردم نمیدونم مردم یا نه از خواب بیدار شدم
  میشه لطفا تعبیرش رو بگید ممنون

 4. مایلیس

  سلام من خواب دیده ام که هم مدرسه ایی هایم بخاطر اینکه نمره امتحانیشان‌ کم شده دارن خودکشی میکنن و من به همکلاسی هام و دوستام التماس میکردم اون ها خودکشی نکنن. تعبیر چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که ان ها را شکستی رسد که برای شما هم به همین معنا است ودر زندگیتان تاثیر منفی خواهد گذاشت.
   سربلند و پیروز باشید

 5. فاطمه

  با سلام و عرض ادب
  خسته نباشید
  من سه شب پیش خواب دیدم یکی از دوستام به من زنگ زده و گفته که می خواد خودکشی کنه. خیلی ترسیدم روز بعد که دیدمش خوابم رو براش تعریف کردم و اونم گفت که دلش می خواد حافظش پاک بشه و کسی رو یادش نیاد.
  میشه تعبیر این خواب رو بگید ممنون میشم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خودکشی کردن دیگران امده است که می تواند به این معنا باشد که ایشان را مشکلی پیش اید که به ضرر بیننده ی خواب نیز هست و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده سبب ایچاد مشکلی برای شما نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 6. یاسین

  سلام من خواب دیدم که خیلی نا امیدم گفتم خداااایااا اگه میخایی من تو زندگیم سختی بکشم منو بکش درزم ما سطحه متوسط جامع هستیم شاید پایین تر از حد
  خب گفتم خدایااا اگه نمخایی من به پول فراون برسم‌منو بکش بعد یه گودال دیدم که یکی به من میگفت همینجا خودم برم بکشم چندتا ماشین انداختم داخل گودال
  بعد خودمم پریدم داخل
  بعدش دیدم داخل دستم یه ریموت دارم گفتم نهایتا مرگ یه لحظه هسته بزار راحت بشم بعد زدم رو دکمه که منفجر شد اون ماشینا منم ترکیدم همراشون
  بعد مرده بودم داشتم میرفتم یه جایی خیلی اون لحطه درد داشتم روح م اذاب داشت خیلیی خیلیییی سخت بود گرمم بود نفسم نمتونستم بکشم
  به خدا هر چند لحظه میگفتم بیخیال یهجوری منو زنده کن
  دوباره می.فتم نه بزار همچی الان تموم میشه
  اقاااااااا خواهش میکنم این تعبیر رو به من بگید التماسسمیکنم هر چه سریع تر جوابی بهم بدید
  ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   پیش از همه چیز از بابت دیدن این نوع خواب ها اصلا نگران نباشید و بدانید که بیشتر دلایل ناخوداگاه برای شما دارند تا هدف های تعبیری.
   پس از ان هم باید بدانید که ممکن است به این تعبیر باشد که باید و حتما با کسی که کار مشاوره انجام می دهد صحبت کنید و از این فضایی که در ذهن خود ایجاد کرده اید خودتان را رها کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. میترا

  با سلام خواب دیدم پدرم که بیش از یکسال از فوتشان می گذرد زنده است و از ناراحتی مشکلات ما خودش را از پشت بام پرت کرد و خودکشی کرد ، در خوابم هم مریض و ضعیف یود همانطور که در ماههای پایان عمرش بود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر دو وجه است: اول انکه ممکن است به معنایی نشان دهنده ی مرگ دوباره و یا تجدیدخاطره ی مرگ ایشان در ذهن شما باشد و از طرف دیگر هم ممکن است به معنای آن باشد که ایشان از وضعیتی ناراحت هستند که با خیراتی برای ایشان سعی بر آن کنید که ایشان را از این وضع رهایی بخشید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. مهران

  سلام،مادر بزرگ من مرده ولی مامانم درخواب دیده که مامان بزرگم درواقع مامانش که مادر خودش را به دار اویخته تعبیراین خواب چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ممکن است نشانه ای از ان باشدکه ایشان در وضعیتی خیر به سر نمی برند و اگر دینی به گردن ایشان مانده است سعی در برطرف کردن ان کنید.
   برای ایشان خیراتی دهید که انشالله مقبول واقع شود.
   سربلند و پیروز باشید

 9. ارمین

  خواب دیدم مردی برومند بودم ولی تمام مردم مرا دشمن خود میدونستند بجز چند شهر دختری رو که داخل گوشی فروشی هست که اونو دیدم عاشقش شدم اما که او مرا نمی خواست ولی بعد چندین سال توانستم ان را رازی کنم ولی یک روز دشمنانم مرا گرفته بودن که ان دختر جلوی چشمانم خودش را از پشت بام خانه پرت کردتعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعبیر خواب خودکشی دیگران ممکن است نشان از ان باشد که شما دیگری را نسبت به خود ممکن است ناامید کنید و این خواب برای شما انچنان خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 10. فهیمه

  با سلام دختر اول من خواب دیده که پسری که فرد بسیار معروفی بوده و با هم دوست و نامزد هستن میخواسته خودکشی کنه، ولی الان این شخص در واقعیت وجود خارجی نداره، و همچین کسی رو الان نمیشناسه، وبعد اینکه اون پسر رو از خودکشی منصرف میکنه، خواهر کوچیک خودش یعنی دختر دوم من میخواسته خودکشی کنه که این بار اونو منصرف میکنه، ممنون میشم اگه لطف کنین تعبیرشو برام بگین

  • یاسین صداقت

   باسلام
   این خواب برای ایشان بیشتر نشانه ای از ان است که ایشان در ناخوداگاه خود، خود را فردی قوی و مسلط بر دیگران می دانند که می توانند به راحتی رای و نظر دیگران را تغییر دهند و از این رو این خواب برای ایشان نشانه ای از قدرت درونی و شخصیشان می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. عبدلی

  سلام.
  من خواب دیدم که سه ضربه چاقو به شکمم وارد کردم و دوبار رگ دستمو زدم ولی خیلی واقعی بود میترسیدم خیلی یواش ضربه هارو وارد کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در زندگی واقعی خود بسیار ناامید و درمانده هستید حتما به فردی متخصص در حوزه ی روانشناختی مراجعه کنید و از طرف دیگر هم سعی برآن کنید که بیشتر به خود امید بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. مطهره

  سلام
  من خواب دیدم مادرم خودکشی کرده و بسیار ناراحتم و براش گریه میکنم
  اما جسدشو ندیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که ایشان ممکن است در اینده دچار مشکلی شوند که باید بسیار در این جهت و برای رفع ان تلاش کنید و بدانید که بر موفقیت شما تاثیر مستقیم دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 13. Ami

  سلام من خواب دیدم سه نفر از نزدیکامون که چند سال پیش فوت کردن توی خواب خودشون رو آتیش میزدن و میمردن و دوباره زنده میشدن و دوباره خودشون رو آتیش میزدن و … سوختگی بدنشون هم مشخص بود ، خیلی ممنون میشم ازتون اگه تعبیر خوابمو بگید ، خیلی بفکرشونم. با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب مرگ افراد مرده ممکن است نشانه ای از ان باشد که ایشان وضعی خیر در عالم باقی ندارند و باید برای ایشان خیراتی و کاری در این دنیا صورت گیرد که جزو اعمال ماتاخر ایشان به حساب بیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. Mina

  ممنونم بابت تعبیر کاملا درست و مرتبط با احوالاتم بود

 15. Mina

  Pسلام من در خواب دیدم
  دختری که نمیشناختمش
  با چهره فوق الاده واضح و زیبا
  موهای بور
  صورت گندم گون و معصوم
  ولی یه شخص غریبه بود
  از بالای خونمون خودشو انداخته بود پایین

  و من چون درحالت مستی بودم
  با اینکه میتونستم جلوشو بگیرم
  این کارو نکردم
  بعد رفته بودم از دور به دختر نگاه میکردم
  و ظاهرا دختر تکون میخورد
  ولی همه مرده تلقی کرده بودنش!
  من همش داد میزدمم ززندس ببریدش دکتر

  بقیه میگفتن ن زنده نیس
  داره جون میکنه!

  دختره زل زده بود تو چشام

  تعریبش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که به این معنا می تواند باشد که شما از جانب دیگران به دست خودتان ازار ممکن است ببینید و باید بسیار در روابطتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. محدثه

  خواب این که ببینی یه کسی که عین خواهر دوستش داری خودکشی کنه چه تعبیری داره؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   انچه که در تعابیر خواب برای این خواب شما امده است به این معنا است که ممکن است در اینده اتفاقی بیفتد که شما بخواهید ایشان از زندگیتان بیرون برود.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. ایسودا

  سلام من خواب دیدم ک تو آینه ب خودم نگاه می‌کردم با چاقو عمقی رگ گردنمو زدم و بعد ک بیدار شدم همون جایی ک تو خواب زدم گردنم سوزش داشت؟!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این نوع خواب ها دارای تعبیر نیست و بیشتر به این صورت است که شما به علتی خارجی دچار درد شده اید و در عالم خواب برای آن به دنبال دلیل می گردید و از این رو نباید نگران ان باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. Mahsa

  سلام من مدت ها پیش از کسی خوشم میومد و دوسش داشتم اونم دوستم داشت اما ما الان از هم جدا شدیم من خواب دیدم که اون خودکشی کرده تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر امده است که نشان از ان دارد که شما در ذهن خود ایشان را از زندگیتان بیرون کرده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. Sara

  من خواب دیدم دارم گریه میکنم و اسلحه گذاشتم رو شقیقم که یهو یه پسری که مدتیه از من خوشش اومده میاد و نمیزاره این کارو کنم؟ تعبیر چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خ آب شما نشان بر احساسات شما نسبت به مشکلات شما است و اینکه شما در زندگیتان مشکلاتی دارید که بر این باور هستید که آن شخص نجات دهنده شما است و اینکه احتمالا هم می‌تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. زینب

  خواب ببینی فرزند پسرت خودشو میخاد دار بزنه و میری طناب دارو از گردنش درمیاری جلوشو میگیری و نمیذاری خودکشی کنه

نظر خود را بیان کنید