تعبیر خواب تخمه

دیدن تخمه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تخمه در خواب چیست؟

تخمه Seeds

تخمه و تخمه شکستن در بيداري يک نوع تفنن و سرگرمی است اما در خواب نشان ارتکاب گناه و اعمال غير مجاز است. چنانچه در خواب ببينيد که …

تخمه مي خواهيد نشان آنست که خود را با موردي سرگرم مي نماييد که مطلوب و پسنديده نيست مثل قمار، شرابخواري، اعتياد و معاشرت هاي بد. خود شما ممکن است آن را بپسنديد اما اجتماع نمي پسندد و تخمه گوياي اين قبيل کارهاست. گرفتن يا خريدن تخمه گوياي اينست که خود خواب بيننده مشتاقانه اين کارها را مي کند. اگر کسي به شما تخمه تعارف کرد شما را به کار خلاف دعوت مي کند. تخمه مال حرام و غير مشروع نيز هست و اگر مقدار زيادي تخمه داشتيد خواب شما خبر مي دهد که به پولي مشکوک و حرام دسترسي مي يابيد. تخمه بو نداده در صورتي که نشکنيد خير و برکت است. اگر در خواب ديديد که تخمه هندوانه، يا کدو يا آفتاب گردان داريد خواب شما مي گويد خبري به شما مي رسد که به وسيله آن خود شما مي توانيد منبع خير و برکت باشيد. آنچنان که اگر تخمه بو نداده را در زمين بکارند سبز مي شود و بار مي دهد.

☺ تعبیر خواب «تخمه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تخمه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


28 دیدگاه

 1. حنانه

  سلام. من خواب دیدم که با دوستم داشتم خرید میکردم داخل مغازه ای که بودیم دوستم به تخمه کدوها اشاره کرد و بهم گفت از اینها بخر خیلی خوبه تازه درست کردن.من به تخمه ها دست زدم گرم بودن مشخص بود تازه بو داده شده.
  بعدش دوستم یکی از تخمه ها رو شکست و خورد منم همین طور یکی خوردم ولی دیگه نخریدم
  تعبیرش چی میشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که می تواندنشانی از ان باشد که شما را به کاری خطا دعوت کنند که برای شما خیر نیست و باید بسیار از این جهت آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. تنها

  ممنون از شما.تعبیرتون باعث آرامش قلبم شد.
  پیروز باشید

 3. تنها

  سلام.خواب دیدم که دم در معشوق سابقم نشستم و یه عالمه تخم کدو دارم و اونا رو میشورم اصلا نخوردم از کدوها.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیرخواب شما نشان بر ان دارد که به شما خبر بسیار نیک خواهد رسید که به همراه خود خیر و برکت و روزی شما فراهم خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. محمد4203

  سلام
  پدر بیماری دارم که درحالت کماست ! دیشب خواب دیدم چشماشو نیمه باز کرده و یه پوست تخمه بو نداده تو دهانشه و با این پوست تخمه تو دهانش بازی میکنه ، تعبیرش چیه ؟!

  • یاسین صداقت

   باسلام
   در برخی تعابیر برای خواب پوست تخمه آمده است که ممکن است به معنای خیر برای بیننده ی آن باشد و از این رو این خواب برای شما خیر است و از جانب آن نگران نباشید.
   انشالله که سلامتی خود را به دست آورند.
   سربلند و پیروز باشید

 5. بهرامی

  سلام من کارشناس بیهوشی هستم قرار بود که امروز با پدرم بریم ملاقات پدر همکارم برا آشنایی و خواستگاری ….شب خواب دیدم که تو اتاق عمل مربی دانشجو ها هستم و با خنده و صمیمت دارم بهشون آموزش میدم که یکی از پزشکاناومد یه مشت تخمه آفتابگردان بو داده بهم داد من گفتم دکتر اینجا کثیفه گفت باش یه مشت هم میزارم تو اتاق رست برات ..البته بیشتر همون مشت اولی رو همونجا شکستم و خوردم …..ممنون میشم تعبیر کنید ………… به این آشنایی ربطی داره ؟ یعنی مورد خوبی نیس ؟

  • یاسین صداقت

   باسلام
   در تعابیر خواب برای خواب تخمه گرفتن از دیگری امده است که ممکن است به معنای آن باشد که شما در اینده ممکن است کاری پیشنهاد بگیرید که برای شما خیر نیست و باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده سبب مشکل برای شما نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 6. بهرامی

  سلام من کارشناس بیهوشی هستم قرار بود که امروز با پدرم بریم ملاقات پدر همکارم برا آشنایی و خواستگاری ….شب خواب دیدم که تو اتاق عمل مربی دانشجو ها هستم و با خنده و صمیمت دارم بهشون آموزش میدم که یکی از پزشکاناومد یه مشت تخمه آفتابگردان بو داده بهم داد من گفتم دکتر اینجا کثیفه گفت باش یه مشت هم میزارم تو اتاق رست برات ..البته بیشتر همون مشت اولی رو همونجا شکستم و خوردم …..ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما تخمه و تخمه شکستن در بيداري يک نوع تفنن و سرگرمی است اما در خواب نشان ارتکاب گناه و اعمال غير مجاز است. چنانچه در خواب ببينيد که …
   تخمه مي خورید نشان آنست که خود را با موردي سرگرم مي نماييد که مطلوب و پسنديده نيست مثل قمار، شرابخواري، اعتياد و معاشرت هاي بد سپری خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. محمدرضا

  با عرض سلام و احترام در خواب دیدم خانه مان بسیار شلوغ است و دو تن از نزدیکان برایم قلیانی چاق میکنند که تنباکوی آن تخمه آفتابگردان جدا نکرده از ساقه یا همان کفه است یعنی همان گونه که از مزرعه می آوریم ولی من نکشیدم امتناع هم نکردم لطف کنید تعبیر کنید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب قلیان و یا سیگار امده است که به معنای فعالیت در کاری غیر مفید و بی منفعت است ودر تعبیر خواب تخمه هم امده است که اگر در خواب ببینید که کسی به شما تخمه تعارف کرد به معنای پیشنهاد به عملی حرام است و از این رو این دو مورد با هم هم سو هستند و بسیار خیر است که در خواب شما از ان خودداری کرده اید واین به معنای بسیار خیری برای بیننده ی خواب است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. بهناز

  سلام امروز یکی از دوستانم بهم گفت دیشب خواب دیده تخمه آفتابگردان آورده که سفید مشکی به من میگه من نمیتونم برام میشه پوست بکنی منم پوست میکنم تو یه کاسه میریزم بعد تموم میشه دوباره خودش میره از کابینت ما تخمه سیاه قاطی میکنه تو همون سیاه وسفیدا بعد میاره منم بهش میگم چرا این دوتارو باهم قاطی کردی اونارو پوست کندم بعد بازم شروع میکنم به پوست کندن بقیه . چه تعبیری میتونه داشته باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تخمه در خواب تعبیری به این شکل دارد که تخمه نشان از کارها و اعمال دنیوی دارد و نشانه ی خوبی نیست.اما این را بدانید که در این خواب سفید و سیاه بودن تخمه ها هم دارای مفهومی جال است که در آن شما تخمه های سفید را کارهای دنیوی که در آخرتتان نیز موثر است دیده اید و تخمه های سیاه کارهای صرف دنیوی هستند و شما در این خواب تبادر به تشویق طرف مقابل جهت مشغول شدن به کارهای پسنیدیده کرده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. باران

  سلام من خواب دیدم که مادربزرگم که فوت کردن در خواب یه کاسه کوچیک به من ظرف تخمه دادن و من در مسجد بودم گفتن پخش کن
  من روز قبلش به یکی از دوستام که تخمه دوست داشت دادم میشه به این معنی که رسیده بهشون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تخمه میتواند هم به معنای بازی های دنیوی و هم به معنای صالح بودن و برکت دهنده بودنتان باشد که در این خواب مورد دوم برای شما صادق است که در آن از طرف مارد بزرگتان به شما خیری خواهد رسید که شما باید بخشی از آن را در راه خداوند انفاق کنید و بدانید که این کار سبب میشود ک در آینده بسیار قوی و با سعادت باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. زهرا

  سلام خواب دیدم که از خونه دایی یدونه تخمه افتابگردان دزدیدم وداشتم مخوردم که یهو امدن منم تخمه را انداختم فرار کردم
  میشه معنی اینو برام بگین با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن تخمه در خواب به این معناست که همانگونه که در متن خوانده اید دیدن تخمه در خواب به این معناست که شما مال یا امری غیر حلال را راجع به آن شخص مذکور در خواب انجام داده اید.
   ایم میتواند هرچیزی باشد که شما خود بدان آگاهید
   اما اینکه شما در خواب دیده اید که یک دانه برداشته ایدهم بسیار بهتر است که میتوان فهمید که مقدار این عمل بسیار کوچک است اما باید بدان اگاه باشید و این خواب به همین منظور است.
   سربلند و پیروز باشید

 11. سلام ، من خواب دیدم که در خانه همسایه هستم ، خانم همسایه به پسرشون گفتند تخمه هارو بشور پسرشون گفتن این خانم(من رو با اسم کوچک خطاب کردند)میشوره.من هم رفتم سر ظرفشویی که تخمه ها رو بشورم اما میوه های زردآلویی که اونجا بود رو اول شستم تا اومدم تخمه ها رو بشورم از خواب پریدم.(دختر مجرد)تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   گرفتن يا خريدن تخمه گوياي اينست که خود خواب بيننده مشتاقانه اين کارها را مي کند. اگر کسي به شما تخمه تعارف کرد شما را به کار خلاف دعوت مي کند. تخمه مال حرام و غير مشروع نيز هست و اگر مقدار زيادي تخمه داشتيد خواب شما خبر مي دهد که به پولي مشکوک و حرام دسترسي مي يابيد.
   و اینکه زرد الو در خواب نشان از بیماری دارد که باید بیشتر مراقب خود باشید .
   سربلند و پیروز باشید .

 12. حسین زاده

  سلام.
  همسر من مبتلا به بیماری سختیه.تو خواب دیده که هندوانه رو نصف کرده دیده تو ش سیاه وتخمه هاش هم سیاهه و دیده که همشو ریخته بیرون.میخواستم تغییرش بدونم
  با سپاس

 13. Ali

  با سلام .من خواب دیدم تخمه افتاب گردان سیاه همون تخمه معمولی میخوریم تومحلمون نشسته بودم زن همسایمون اورد یه گونی گفت من گرفتم واسه خونه ولی خوب نیست یه کمی ببر اینو .خواس بده یکی گرفت از دستش بعد دیدم چند تاهم از دوستام اومده پیشم منتظر تقسیم تخمه بودیم بدن به ما…ممنون از شما…

 14. سارا

  خواب دیدم یکی از همکارا یه کاسه چینی که نصفش کثیفه و توش شیر و تخمه کدو نیمه باز هست داره ….که انگار کسی داره بهمش می زنه….و شیطنت امیز می خنده و میگه مال منه.می خواستم ببینم تعبیرش چی میشه….

 15. فریبا

  سلام من خواب دیدم که در یک جا من مسئول اجرای مسابقه هستم و یک خانم داره در منطقه ای آفتابگردان را از مزرعه می چینه ود گونی جمع میکنه من هم از اونجا رد می شدم یک عدد از دانه های آن را بر داشتم و خوردم لطفا تعبیرش را بیان نمایید

 16. ممنون

  تعبیر یک فرقان برنج پخته که روی آن تخمه آفتاب گردان پاشیده شده که توسط یک آشنا تهیه شده و برایم آورد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این شکل تعبیر میشود فردی در خواب ببیند که برنج پخته می خورد نشانه این است که حاجات و خواسته هایش برآورده می شود و به وی خیر و نیکی می رسد.و خوردن برنج پخته نشان از حاجت روایی دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 17. زاغی

  سلام :خواب دیدم رفتم سرقبر همسرم که فوت شده خواهرشوهرم ی کاسه پر تخمه ژاپنی آورده بود تخمه هادرشت بودندحالامیخوام تعبیرشوبدونم

نظر خود را بیان کنید