تعبیر خواب بوقلمون

دیدن بوقلمون در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بوقلمون در خواب چیست؟

تعبیر خواب بوقلمون 

تعبیر خواب بوقلمون

رویای یک بوقلمون نشان دهنده یک سرمایه گذاری و تجارت سودآور است. این خواب نمادی از رفاه مالی است که به عنوان پاداشی برای کار شما خواهد آمد. بوقلمون در خواب نیز به شما می گوید که برای رویارویی با آزمایشاتی که پیش می آید نیز باید مراقب باشید. نمادهای طیور مانند بوقلمون اغلب با امور مالی مرتبط هستند. ظاهر آن در خواب آینده و وضعیت مالی شما را مشخص می کند. رویای بوقلمون نشانه خوبی است زیرا نماد موفقیت تجاری است. اگر تاجر هستید، این نشان دهنده معامله ای است که موفقیت آمیز خواهد بود. بوقلمونی که در خواب شما ظاهر می شود در آینده هدیه می آورد. در ادامه این مطلب از آلامتو معنی و تعبیر خواب بوقلمون را بخوانید.

تعبیر خواب آنلاین


تعبیر خواب بوقلمون سیاه

وقتی خواب بوقلمون سیاه می بینید، ممکن است انگیزه نداشته باشید یا علاقه خود را از دست بدهید. ممکن است از پتانسیل کامل خود استفاده نکنید، یا نمی خواهید وقت بگذارید و روی چیز جدیدی تمرکز کنید.


تعبیر خواب بوقلمون سفید

بوقلمون سفید بیانگر لحظه ای از آزادی و صلح است. بعد از این همه کار سخت و طولانی احساس آرامش خواهید کرد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب سیل

تعبیر خواب بوقلمون سفید 


تعبیر خواب بوقلمون وحشی

وقتی خواب یک بوقلمون وحشی را می بینید، نشان می دهد که به دلیل دردهای عاطفی اخیر به راحتی نیاز دارید. همچنین هشدار می دهد کار هایی که با افراد خاص و جدید انجام می دهید ممکن است اشتباه باشد و برای شما پیامد های خوبی را به همراه نداشته باشد. مراقب افرادی که در کنار شما هستند و به شما در برطرف کردن مشکلاتتان کمک می کنند باشید. مراقب احساسات خود باشید و خود را کنترل کنید.


تعبیر خواب بوقلمون مرده

یک بوقلمون مرده در خواب به طور کلی هشداری است که در زندگی شما مشکلات بزرگی وجود دارد. این خواب همچنین می تواند نشانه ای از بیماری احتمالی به زودی باشد. این خواب نشان دهنده یک اشتباه در یک شغل است. ممکن است بی دقتی کرده باشید، یا کارتان به درستی پیش نمی رود. اما اگر یک بوقلمون را کشتید، این خواب نشان می دهد که شما نسبت به ثروتی که رسیدن به آن برای شما بسیار دشوار است، بسیار جاه طلب هستید.


تعبیر خواب بوقلمون ابن سیرین

ابن سیرین در تعبیر خواب بوقلمون می گوید: اگر خواب بوقلمون ها را ببینید، این نشان دهنده تمام کارهای خوبی است که انجام داده اید. جامعه به کاری که شما کردید اعتراف خواهد کرد. حتی در این صورت، برخی از افراد ممکن است اعمال شما را دوست نداشته باشند. مراقب باشید و به دلیل تحسین بیش از حد نسبت به دیگران احساس برتری نکنید. خواب بوقلمون نیز بیانگر این است که مردم از شما کمک می خواهند.


تعبیر خواب بوقلمون حضرت یوسف

حضرت یوسف در تعبیر خواب بوقلمون فرمودند: بوقلمون ممکن است حیوانی باشد که اغلب در رویاهای شما وجود دارد. هنگامی که حیوانی در خواب شما ظاهر می شود، اطلاعات ارزشمندی در مورد شخصیت شما به شما می دهد. بوقلمون نشان دهنده اعتماد به نفس و از سوی دیگر نشان دهنده غرور است.


تعبیر خواب بوقلمون برای زن باردار

بوقلمون یک رویای بسیار مثبت نشان دهنده عزت نفس خوب است. تمام تعابیر خواب به شخصیت شما مربوط می شود. اگر شما یک زن باردار هستید که خواب بوقلمون را می بینید باید بگوییم که شما به زودی روز های خوش فرا می رسند و شما به زودی در آینده خوش حال و خوش بخت خواهید بود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب انگور سبز

تعبیر خواب بوقلمون ابن سیرین 


تعبیر خواب بوقلمون در خانه

آنلی بیتون در تعبیر خواب بوقلمون در خانه می گوید: تعبیر دیدن بوقلمون در خانه در خواب، علامت ان است که از حرفه خود منفعتی بسیار به دست خواهید آورد.
اگر خواب ببینید تعدادی بوقلمون برای فروختن به بازار می‌برید ؛ علامت ان است که زندگی شما به سمت آسودگی و آرامش پیش خواهد رفت.
دیدن بوقلمون بیمار یا مرده در خواب ؛ علامت ان است که به تنگدستی دچار خواهید شد ؛ و با شرایطی نامساعد و دشوار زندگی خواهید کرد.
خوردن گوشت بوقلمون در خواب ؛ علامت ان است که سرگرمی و تفننی شادی آفرین به انتظار شماست.
دیدن بوقلمون به هنگام پرواز در خواب ؛ علامت ان است که از گمنامی ناگاه به شهرت خواهید رسید.
اگر خواب ببینید برای شکار بوقلمون بطرف انها تیراندازی میکنید ؛ علامت ان است که با زیر پا گذاشتن اصول اخلاقی ثروتی به چنگ می آورید.

☺ تعبیر خواب «بوقلمون» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بوقلمون» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

  1. aaa

    خیلی ممنون

  2. فرزاد

    اگر در خواب ببینیم بوقلمون درحال گذاشتن چهارمین تخم است تعبیرش چیست؟؟

نظر خود را بیان کنید