تعبیر خواب گم شدن فرزند

دیدن گم شدن فرزند در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گم شدن فرزند در خواب چیست؟

تعبیر خواب گم شدن فرزند

در این پست به تعبیر خواب گم شدن فرزند می‌پردازیم. گم شدن فرزند از نگرانی های همه والدین است و می تواند دلیل این خواب باشد. در ادامه تعابیر مختلف آن را بخوانید.


تعبیر خواب گم شدن فرزند

تعبیر خواب گم شدن فرزند یکی از سوال های بسیاری از پدر و مادرها است. شما در طول خواب چیزهایی را پردازش می کنید که در حال حاضر شما را در زندگی خود مشغول کرده اند. این می تواند در مورد ترس ها یا آرزوها باشد. گم شدن فرزند در خواب بیانگر این است که شما در زندگی خود با مشکلاتی روبرو هستید و نگران چیزی هستید. شما قادر به حل مشکل خود نیستید. به همین دلیل است که شما چنین رویاهایی می بینید. پس از دیدن این خواب باید راه حلی برای مشکل خود بیابید و اگر به تنهایی قادر به حل مشکل نیستید از یک فرد عاقل مشاوره بگیرید و دیگر نگران نباشید.

همچنین تعبیر خواب گم شدن فرزند هشدار می دهد که باید برای ناامیدی ها، ضررهای مالی، کار آماده شوید. چنین مشکلاتی حتی پس از مدت ها احساس می شود. اگر خواب گم شدن فرزند با احساسات شدید، اضطراب همراه است در واقعیت، ضررهای مالی جدی به دلیل شکست برنامه ها در راه است یا حتی از دست دادن شهرت ممکن است که به زودی بر تجارت تأثیر زیادی خواهد گذاشت.

تعبیر خواب گم شدن فرزند می گوید که فرد باید به تجارت خود در دوره فعلی توجه کند، از دست دادن فرزند ممکن است نشان دهنده مشکلاتی باشد که بیننده در روزهای آینده از سر خواهد برد، پس باید صبور و قوی باشد تا بتواند بر این مشکلات فائق آید.


تعبیر خواب گم شدن فرزند دختر

تعبیر خواب گم شدن فرزند دختر برای زن متاهل، به این معنا است که غم و درد شدید و اندوه دردناکی دارد و اگر او را بیابد، نشانه رفع غم و اندوه اوست. و اما زن متاهل اگر ببیند دخترش گم شده و او را نیافت، به این معناست که بین او و شوهرش مشکلات زناشویی زیاد، بیماری شدید و یا وقوع بلای بزرگ وجود دارد.

تعبیر خواب گم شدن فرزند دختر برای مرد، نشانه اضطراب، تنش و قرار گرفتن در معرض برخی مشکلات و بحران هاست.

تعبیر خواب گم شدن فرزند دختر برای زن مجردی که ازدواج نکرده به معنای از دست دادن هدف و رویایی است که برای آن تلاش می کرد، اعم از ازدواج، تحصیل یا کار، یا بروز مشکلاتی با خانواده یا دوستان.


تعبیر خواب گم شدن فرزند پسر

تعبیر خواب گم شدن فرزند پسر در صورتی که خواب بیننده مجرد بود و فرزندی نداشت و در خواب دید که پسرش گم شده است، این نشان می دهد که او به آنچه در زندگی می خواست نرسیده و خواسته های خود را برآورده نکرده است.

تعبیر خواب گم شدن پسر و اگر هر چه جستجو کند او را پیدا نکند، ممکن است به پریشانی، سختی زندگی و وضعیت بد روانی برسد. فرصتی که خیلی بهش امیدوار بود و مدتها منتظرش بود و امیدش رو از دست میده و اگه بچه برگردد تا حدودی به رسیدنش امید دارد.


تعبیر خواب گم شدن فرزند حضرت یوسف

تعبیر خواب گم شدن فرزند حضرت یوسف اشاره به از دست رفتن فرصت ها دارد که ممکن است با ایجاد فرصت های جدید همراه باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دنبال چیزی گشتن (پول، کفش، همسر و آب) چیست؟

تعبیر خواب گم شدن فرزند در دریا


تعبیر خواب گم شدن فرزند در دریا

تعبیر خواب گم شدن فرزند در دریا خدای ناکرده نماد مرگ بیمار است، در حالی که دیدن از دست دادن کودکی در دریا و نجات او حاکی از خیر بسیار است و پول فراوانی که بیننده خواب از منبع حلال به دست می آورد.


تعبیر خواب گم شدن فرزند امام صادق

تعبیر خواب گم شدن فرزند امام صادق به این معنی است که فرد خواب بینند دچار ضرر و زیان مالی خواهد شد.


تعبیر خواب گم شدن فرزند در خواب مادر

تعبیر خواب گم شدن فرزند در خواب مادر بیانگر اتفاقاتی است که او را در روزهای آینده ناراحت می کند و باعث غم و اندوه او می شود. او باید مراقب باشد.

اگر او برای رسیدن به هدف خاصی تلاش می کند، از دست دادن کودک در خواب ممکن است نشان دهنده این باشد که او نمی تواند به آن برسد، شاید به این دلیل که تلاش کافی انجام نمی دهد یا اهداف غیرواقعی برای خود در نظر گرفته است.

اگر زن باردار در خواب ببیند که فرزندش گم می شود، ممکن است هشدار دهد که فرزندش در معرض برخی مشکلات سلامتی قرار خواهد گرفت، بنابراین باید مراقب سلامتی او باشد، استراحت کافی داشته باشید.

همچنین بخوانید: تعبیرخواب دزدیده شدن مال، پول یا طلا از خود یا مرده چیست؟

تعبیر خواب گم شدن فرزند در خواب پدر

تعبیر خواب گم شدن فرزند در خواب پدر نشان دهنده سختی زندگی و غم و اندوه است.


سخن آخر

آنطور که اغلب معبران اسلامی گفته اند تعبیر خواب گم شدن فرزند معنای خوبی ندارد و در اغلب موارد به ضرر مالی در تجارت تعبیر می‌شود. همچنین نشان دهنده غم و اندوهی است که ممکن است در زندگی بیننده خواب رخ دهد. اگر این مطلب را مفید می دانید می توانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

☺ تعبیر خواب «گم شدن فرزند» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گم شدن فرزند» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


18 دیدگاه

 1. مرندی

  سلام من پدردختر۳ ساله ام هستم خواب دیدم که من وهمسرم وفرزندم بیرون درخیابان هستیم دخترم ازروی کنجکاوی وبازی به سمت ماشین حمل زباله مکانیزه رفت تاآمدم جلویش رابگیرم واردقسمت جمع آوری زباله که زباله هاروپرس میکنه شدوهرچی صدازدم نه صداشوشنیدم نه کسی کمک کرداینقدرداغون شدم که برام قابل تصورنبودواین ابربهارگریه میکردم تامامورشهرداری که مال ماشین حمل زباله بودصدام کردگفت ازداخل یه صدایی میاداینگاربقدری خوشحال شدم وفقط ازخدابچه مومیخواستم صحیح وسالم که درمکانیزه بازشدودخترم باشادی ولبخندبه آغوشم آمد

 2. علی حسنی

  سلام من وقتی از خواب بیدار شدم ساعت هفت صبح بود .تو خوابم برف خیلی سنگینی امده بود.و دخترم توخوابم محصل دوران ابتدایی بود .و تو اون برف گم شده بود.افتاد بود تو کانالی .صدا میزد مامان من میترسم .و تو‌کانالم .من هرچی گشتم پیداش نکردم و با وحشت از خواب بیدار شدم

 3. مر

  خواب ديدم دخترم كه٤سال دارد سريع روي آب رد شد و من نگران افتادنش در آب بودم ناگهان قسمي از آب كه خيلي سرعت داشت دخترم جلوي چشمانم ناپديد شد من كه حالم خيلي بد بود فقط نامش را صدا ميزدم و نميتوانستم بيشتر حرف بزنم و به اطرافيانم كه نزديكم بودند بگويم كمك لازم دارم

 4. آرش

  من یک مادر هستم و صاحب سه فرزند دختر ، خواب دیدم یکی از دخترهایم گم شده و هر چه میگشتم اون رو پیدا نکردم ، و خیلی بابت این موضوع گریه میکردم ، اما پیدایش نکردم و از خواب پریدم ، دقیقاً فردای همان شبی که این خواب رو دیدم یک ضرر مالی زیادی کردم که باعث ناراحتی و اندوه من شد ، دقیقا طبق تعبیر این سایت اتفاق افتاد ‌.

 5. مرجان اسدزاده

  گم سدن فرزند پسر ۱۲ ساله که فریاد می زد

 6. حسین

  سلام خواب دیدم تو پارک دخترم گم شده هرچی دنبالش گشتم پیداش نکردم حسابی ترسیده بودم و اشکم در اومده بود تعبیرش چی میشه ممنون

 7. مھتاب

  سلام من خواب دیدم دخترم رو گم کردہ بودم نشانہ ھاے براے پیداکردنش پیداکردم ودرخواب کلے گریہ کردم بعدش خوشھال شدم کہ صداشو شنیدم تا برم پیداش کنم وبرشدارم
  میشہ تعبیرشو بگید؟؟

 8. بوسفی

  سلام
  من یک دختر و یک پسر دارم،چند روز پیش خواب دیدم که دخترم ناگهان از جلوی چشممان گم شد هر چه گشتم پیدا نشد و امروز هم خواب دیدم پسرم گم شده و پیدا نشد در هر دوخواب زیاد گریه کردم اطرافیان می گفتند رفتند جایی و بر می گردند.
  چون خوابم تکرار شده نگرانم لطفا تعبیر کنید.

 9. شاهرخ

  سلام
  من خواب دیدم که با پسرم توی طبیعت رفتیم همینطور که میرفتیم از بالای یک تپه خواستم برم پایین که یک سنگ بزرگ از زیر پای من لیز خورد به پایین و خورد به سر یه بچه شیرخوار که تو بغل باباش بود و منم ترسیدم و به پسرم گفتم تا فرارکنیم که اینها مارو میکشن ما زدیم به کوه چون پسرم کمی زودتر از من رفته بود یهو گمش کردم و سرراه از چندنفر پرسیدم ولی ندیده بودند خیلی دنبالش گشتم ولی پیداش نکردم و از خواب پریدم
  لطفا تعبیر کنید خیلی آشفته و نگرانم.. تشکر

 10. لیلا

  سلام
  بنده خانم و‌متاهل هستم ولی هنوز فرزندی ندارم.
  خواب دیدم خدا به من دوقلوی دختر و پسری داده بود که از داشتنشان خیلی خوشحال بودم. فرزند دخترم در اغوشم بود، او را خواباندم و به سراغ فرزند پسرم رفتم.
  ولی او گم شده بود. هرچقدر دنبالش گشتم پیدایش نکردم. به همه جا سر زدم، به همه تلفن کردم ولی خبری ازش نبود. من خیلی پریشان و مشوش شده بودم و همش گریه میکردم و نگران فرزندم بودم. فرزندم هنوز زیر یک سال بود و نمیتوانست از خودش مراقبت کند و به همین خاطر این موضوع مرا ببشتر ناراحت و نگران میکرد.
  در همین حین از خواب پریدم.
  ممنون میشم خوابم رو تعبیر کنید.

 11. اکبر بیات عباسی

  سلام من خواب دیدم در بیابان دختر م ومن هستم شب تاریکی بود با فندک آتشی روشن کردم که از تاریکی نترسم در عین حال دختر پنج سال ام به توسط حیوانی دزدی ده شد ومن برای پیداش کردن ش دنبال اون رفت ام ولی فقط صدای دختر م رامیشنیدم دراین موقع فقط تاچشم دیدم که شبیه پلنگ بود وبیدار شدم ازخواب

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و بیشتر نشانی از ان می تواند باشد که شما در ذهن خود اشفتگی هایی دارید که فرزندتان هم شامل ان است و بابت ان نگرانی دارید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. غفار عرب

  باسلام، در خواب دیدم دخترم که مجرد و دانشجوی اروپاست در منزل نیست و مفقود ویکی از دوستانش که فامیل است با هوچی گری دنبالش میگشت ومن مجبور به ساکت کردن او بودم و همچنین بدنبال جستجوی دخترم، تعبیرش چیست؟؟لطفا راهنمایی بفرمایید

 13. پاشازاده

  ممنون از تعبیردقیق که اشاره داشتیدکاملاصحیح فرموده بودید

 14. Arifa

  با سلام لطفآ خوابم را اگه تعبیر کنید خیلی خیلی ممنون میشم. من خواب دیدم که دخترم دو نیم سالش است گم شده شب هست من و خواهرم لای سنگ ها را میگردیم فقط یک بار صدایش را میشنویم دگر نه بعد اونجا که داشتیم میپالیدیم یک دیوار تو دار بود فقط یک سوراخ کوچک داشت حدس زدم که دخترم داخل این دیوار رفته همینطور داشتیم با اضطراب میپالیدیم نیافته بودم که بیدار شدم. حالا خیلی پریشانم هر لحظه گریه میکنم.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند بر دو وجه باشد؛ اول انکه نشانی از ان باشد که خدای ناکرده در اینده ضرری مادی کنید که باید صدقه دهید و دوم انکه می تواند نشانی از ترس و نگرانی شما به نسبت فرزندتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 15. نعمت حق وردی

  سلام خواب دیدم بر پشت کامیونی بزرگ نشسته ام و میرم که ۲پسرم را از مدرسه بیارم(یا ببرم) هرچه پسرانم را صدا میکنم جواب نمیدن وفرد غریبه ای دلداری میدهد در ضمن میدانم که پسرانم می آیند ولی نگرانم کجا رفته اند وحدس میزنم پسر بزرگم با من قهر است و مدرسه آنها همان مدرسه دوران دبیرستان خودم هست
  ممنون میشم تعبیر بفرمایید.تشکر

 16. اکبر

  منخواب دیدم که ما سواری L90 پسرم و دخترم را از باغ به خانه می‌بردم البته من در واقعیت فقط یک پسرم دارم در راه با ماشین به رودخانه پر آب و خوروشان افتادیم که آب بسیار زلال وشفافش داشت افتادیم من همان طور در زیر آب شنا میکردم که پسرم وو دخترم را نجات دهم دیدم که هر دو آنها رو آب برد
  که من سریع به دنبال آنها رفتم و پسرم را کمی پایین تر چند نفر نجات داده بودن اما دخترم گم شد و آب برد من گره میکردم و ناراحت به همراه پدر زن و فامیل چند روستا را که کنار رود بود گشتیم بعد ناگهان دخترم که در واقعیت ندارم را پشت یه ماشین وانت پیکان دیدم که مات و گیچ بود انگار فراموشی گرفته و بعد از خواب پریدم لطفاً جواب رو به شماره ۰۹۳۳۱۹۷۰۹۹۸ ارسال کنید

نظر خود را بیان کنید