تعبیر خواب مرگ پدر

دیدن مرگ پدر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مرگ پدر در خواب چیست؟

تعبیر خواب مرگ پدر

تعبیر خواب مرگ پدر

به طور کلی دیدن پدر در خواب نماد خوبی است. اما ممکن است شما در خواب خود مردن پدر زنده را ببینید. این خواب برای شما بسیار اندوهناک خواهد بود. رویای مرگ پدر به آشتی، صلح و امید اشاره دارد. شما با تدبیر و آمادگی دقیق به اهداف خود نزدیک می شوید. پتانسیل پنهان شما نیز آشکار خواهد شد. این خواب نشان دهنده آسایش، رضایت، لذت و آرامش در زندگی فعلی شماست. در ادامه این مطلب از آلامتو معنی و تعبیر خواب مرگ پدر را بخوانید.


تعبیر خواب مرگ پدر زنده

اگر شما در خواب خود مرگ پدر زنده را می بینید به شرایط و موقعیت شما در زندگی اشاره دارد. پدر در خواب شما به حمایت اشاره دارد. دیدن مرگ پدر زنده در خواب به اهداف شما اشاره می کند که باید به آن ها توجه داشته باشید. شما خواسته هایی دارید که برای رسیدن به آنها باید حمایت شوید و ممکن است حامی بزرگ شما پدرتان باشد. همچنین به طور کلی دیدن خواب مرگ پدر به افزایش سلامتی و طول عمر پدر شما اشاره دارد.  همچنین این خواب نشان می دهد که شما باید مشکلات و چالش هایی را که دارید یکی یکی برطرف کنید و با آن ها رو به رو شوید. این خواب از شما می خواهد تا مسائلی را که دارید فراموش نکنید و از آنها به راحتی عبور نکنید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مردن مادر زنده یا مرده از امام صادق و حضرت یوسف

تعبیر خواب مرگ پدر زنده 


تعبیر خواب مرگ پدر زنده امام صادق

امام صادق (ع) در تعبیر خواب مرگ پدر زنده می فرمایند: اگر در خواب ببینی که پدرت که زنده است مرده است معنی خواب عمر طولانی برای پدرت است.


تعبیر خواب مرگ پدر حضرت یوسف

حضرت یوسف در تعبیر خواب مرگ پدر فرموده اند: اگر مرگ پدر را در خواب ببینید به معنی افزایش طول عمر و سلامتی پدر است.


تعبیر خواب مرگ پدر یونگ

مرگ در خواب بیانگر یک مسئله نگران کننده است که در زندگی شما وجود دارد. شما از این مسئله یا مشکل نا آگاه هستید و به آن توجه نمی کنید. اگر در خواب خود می بینید که پدر زنده شما فوت می کند به این معنا است که شما باید با چالش ها و مشکلاتی که در زندگی دارید رو به رو شوید و آن ها را بر طرف سازید.


تعبیر خواب مرگ پدر دوست

خواب مرگ پدر دوست نماد چیزی است که فراموش کرده اید انجام دهید. این خواب نشان دهنده آن است که شما حمایت را از سمت یکی از نزدیکانتان از دست خواهید داد. این حمایت برای شما بسیار مهم است و نمی خواهید آن را از دست بدهید. دیدن این خواب نشان می دهد که شما برای رسیدن به اهداف و برنامه هایتان نیاز به یک حامی دارید. ممکن است به دلیل بی توجهی هایتان و کنار گذاشتن اهداف و خواسته هایتان این حامی بزرگ را از دست داشته باشید و آن را به شکل یک نماد در خواب خود ببینید.

به تعبیر خواب لیلا برات : اگر در خواب مرگ و تشییع جنازه کسی را دیدید معنی خواب این است که شما سود های خیلی خوبی را می کنید و یا ممکن است تعداد اعضای خانواده شما زیاد شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد ازحضرت یوسف

تعبیر خواب مرگ پدر دوست 


تعبیر خواب مرگ پدر و گریه زیاد

به تعبیر منوچهر مطیعی : اگر در خواب مرگ پدر  را ببینیم که زیاد گریه می کنیم که در واقعیت و بیداری زنده است معنی خواب این است که او عمری طولانی دارد و سلامت خواهد بود.

☺ تعبیر خواب «مرگ پدر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مرگ پدر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


36 دیدگاه

 1. سعید

  خدارو شکر، چقدر ناراحت شدم از این خواب و وقتی تعبیرشو خوندم چقدر خوشحال شدم، از پروردگار یکتا میخوام پدر ها و مادرهامون عمر با عزت و بلند داشته باشند و سایشون مستدام باشه ،همچنین روح از دست رفتگان هم شاد باشه و خداوند بیامرزتشون ،، ممنون از مطالبتون،

 2. طاهره صالحی

  سلام من در خواب دیدم انگار از خواب بیدار شدم وشوهرم ناراحت نشسته گفت (مادرش که زنده هست) مرده وپدر مرا (زنده هست) کسانی کشته اند در خواب فکر میکردم برادر شوهرانم کشته اند وگریه میکردم بعد دیدم روی زمین پارچه ای انداخته اند که خون بوده رویش را کشیده اند. در خواب فکر کردم که شب قبل با شوهرم دعوا کردم واو مرا زده وخون من هست

 3. سجاد

  دیدن مرگ پدر که قبلاً مرده باشد چی هست تعبیرش

 4. مهندس

  خواب دیدم پدر مرده ام زنده شده بود . بدنش زخم و خراش روش بود .خواستم بخاک بسپارمش شرایط بخاک سپردنش رو بلد نبودم . یه آخوند آوردم لباسشو باز کرد زخم رو بدنش بود . ازش فیلم و عکس گرفتم و از خواب پریدم تعبیرش چیه

 5. فرشته

  وایییییییییییییی خداروشکر
  واقعا دیشب داشتم سکته میکردم این خوابو دیدم
  بالشتم خیس بود بیدار شدم

 6. فردین

  سلام من در خواب دیدم پدرم فوت شد و با تلاش و احیا کردن من دوباره زنده شده تعبیرش چی هست ؟؟

 7. ali

  سلام خسته نباشید
  خواب دیدم پدرم ک زنده هستن فوت کردن و بعد دیدم دوباره زنده شدن رو ب رویم ایستاده بود ک بغلش کردم و گریه میکردم تو بغلش. بعد ی اتفاقایی افتاد ک یادم نمی اد. ی کتاب ب من دادن حالا این کتاب چی بود حسم میگه قران بود
  کی به من داد نمدونم پدرم بود یا یک نفر دیگه .بعدم از خواب بیدار شدم

 8. ….

  من در خواب دیدم که پدر زنده ام فوت شده و مراسم تشیع جنازه ی او. بود بعد اهسته شروع به گریه کردم و با خودم کفتم که دلم برای پدرم تنگ شده بعد ناگهان پدرم را دیدم اما میدانستم که او زنده نشده و فقط انگار زمان به عقب برگشته است

 9. سما

  خواب دیدم در هیاهو و انجام کارهای مراسم ختم و خاکسپاری پدرم (زنده هستن) هستیم اما شخص ناشناسی سعی به دخالت و فضولی در کار ما داشت که چهره‌‌اش مشخص نبود، من و مادر و خواهرم به اتاقی رفتیم تا تصمیمی بگیریم برای انجام امور دفن باز اون شخص ناشناس به زور داشت وارد اتاق میشد و مانع کار ما با مادر و خواهرم درگیر شد و به همدیگر حمله کردند من سعی کردم پوشش جلوی صورت او را بردارم که ببینیم کیست ولی با ترس از اینکه ممکنه کی باشه با جیغ از خواب پریدم حدود ۶/۳۰ صبح بود، تعبیر این خواب چیست؟

 10. هلن

  در خواب دیدم پدرم فوت شده و ما خیلی فقیر شدیم

 11. miss

  سلام من خانوم هستم و خواب دیدم پدر زنده ام در خواب فوت کرده و من لباس عروس پوشیده بودم و در مراسم ختم پدرم داشتم عزاداری میکردم

 12. Hani

  من خواب دیدم پدرم جلوی ما میمیره و من انقدر گریه میکنم صدام گرفته و حتی ننمیتونم نفس بکشم

 13. رجا

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم پدرم مرده خیلی گریه میکردم تو خواب بعد داداش مرحومم تو خوابم بود ایستاده بود نگام میکرد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدایند که می تواند نشانی از ان باشد که در خواب های ما بعضی مواقع مشکلات دوباره بازافرینی می شوند تا خاطرات را زنده نگه دارند و از این رو ممکن است این خواب به این شکل باشد و بهتر است برای ایشان خیراتی دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. سعیده

  سلام وقت بخیر من یک دختر هستم
  خواب دیدم پدر بزرگم که مورده دوباره میمیره و پدرم که زنده هستن هم میمیرن نفهمیدم یعنی چی هردویشان همزمان میمیرن

 15. Media

  من در خواب دیدم پدر زنده م فوت شد همه گریه میکردن مثل قیام شده بود همه داشتن با گریه اونور اونور فرار میکردن میگفتن مرد مرد توی زیرزمین داشتن میشستن پدرمو رفتم بالا سرش دسش بیرون بود اونو بوسیدم نگاه به سرش کردم دیدم داره نگام میکنه گفت من زندم بلافاصله دکتر اومد بالا سرش و بعد از دو روز دوباره گفتن فوت شد .

 16. نیلوفر

  سلام
  من خواب دیدم پدرم که در دنیای واقعی زنده هستن
  فوت شدن اما هنگامی که روی برانکارد بودن زنده بودن
  گفتم بابا زنده ای ، یه نفر دیگه هم گفت خیلی چپ چپ نگاهش کردن
  البته ناگفته نماند که مدتی هست درگیر شیمی و پرتو درمانی هستن و مریض احوال هستن ،
  خوابم حدود ۸ نیم تا ۹ صبح دیدم
  اگه ممکن تعبیرش بهم بگین
  خیلی بهم ریختم

 17. الینا

  سلام من پدرم زنده هستن و خواب دیدم که پدر قرار بود به دلیل یک تحدید مرگ بمیرد و من با گریه رفتم پیشش و بهش گفتم بابا همیشه همراهم بمون من بهت نیاز دارم و اونم منو بغل کرد و تا آخر خوابم زنده بود

 18. الینا

  سلام من پدرم زنده هستن و خواب دیدم که پدر قرار بود به دلیل یک تحدید مرگ بمیرد و من با گریه رفتم پیشش و بهش گفتم بابا همیشه همراهم بمون من بهت نیاز دارم و اونم منو بغل کرد

 19. مهدی یوسفی

  با سلام
  در یک روز من (پسر)مرگ پدرخودمو در خواب دیدم و در همان روز خواهرمم خواب مرگ مادرمو دید
  میشه تعبیرشو برام بنویسید ممنون.

 20. رضا

  با سلام من خواب دیدم عروسی برادرم هستش،پدرم فوت میکند،تعبیر چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تعابیر خواب برای این نوع خواب ها متفاوت است و می تواند نشانی از ان باشد که یک شما در اینده به حمایت ایشان نیاز خواهید داشت و دوم انکه می تواند نشانی از ان باشد که طول عمری برای ایشان در نظر گرفته شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 21. ارشیا

  من خواب دیدم که پدرم فوت کرده است ولی ما گریه می کردیم و یاد خاطرات با پدرم می افتادم

 22. بهناز

  با سلام
  من خواب دیدم پدرم در ماشینی که من و مادرم هم در آن بودیم و پدرم رانندگی میکرد بواسطه تصادف بیهوش شد وقتی پدرم میخواست سرش رو بلند کنه مادرم بهش گفت نباید تکون بخوری ،من سر پدرم و با دستام گرفته بودم که چشماشو باز کرد و با یه رضایت و خوشحالی اشاره به عزرائیل کرد و گفت نه باید برم و با خنده از دنیا رفت.تعبیر خواب چی هست؟

 23. Aliabdi

  سلام من خواب دیدم که پدرم تصادف کرده و بعد چند دقیقه مرده و مادرم یک مرد دیگه که همون مرد میشه مدیر دبیرستان مون رو با هاش ازدواج کرده .
  تعبیرش چی میشه

 24. مریم

  با سلام
  من خواب دیدم پدر زنده من مرده وبا لباس گذاشتن جنازه اش را حیاط و من داشتم گریه میکردم که عروسمان آمد پدرم را تکان داد دیدم که پدرم زنده شد وما خیلی خوشحال شدیم

 25. بهاره بیگی

  سبام
  من خواب دیدم ی روز با پدرم بیرون بودم بعد از خرید نزدیک خونه ی دیوانه بود که با تبر بازی میکرد نیزد در و دیوار پدرم رفت ازش بگیره که به کسی اسیب نزنه یهو اون تبر زد تو سر پدرم کلی خون ریزی کرد و افتاد من هر چی تقلا کردم زنگ بزنم اوژانس نگرفت بعد ی ساعت اوژانس کفت شرلیط ارسال ماشین نداریم کلی گریه کردم رفتم خودم برسونمش اما انگار دیگه مرده بود تو راه گردنبد طلا و ونیکاتمم از گردنم افتاد برداشتم سربع رفتم
  اگر پیام منو دیدین پاسخ بدین ممنون

 26. فاطمه

  با سلام.
  پدر من زنده هست ولی خواب دیدم که اون میخواد بمیره و همه در خواب بخاطر نبودنش و فوتش گریه میکردند اما پدرم در خواب سالم و سلامت حظور داشت و اشخاص اشنایی با نام های سعید و آرمان رو بغل کرد و من در بغل او بخاطر نداشتنش و فوتش گریه میکردم.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن خواب مردن زنده ها می تواند خیر باشد و نشان از طول عمر برای ایشان باشد و از طرفی هم ممکن است نشانی از ان باشد که در اینده خیری به ایشان رسد.
   سربلند و پیروز باشید

 27. Ali

  سلام من خواب دیدم ک پدرم رو زنده در قبر میگذاریم و لباس ها و حتی اب را هم در داخل قبر میگذاریم و بسیار گریه کردیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تعبیر خواب مردن با قبر کردن می تواند بسیار متفاوت باشد و از این رو بدانید که ممکن است نشانی از خیر کامل نباشد و بهتر است که صدقه ای دهید و در بهترین حالت نشان از طول عمر برای ایشان باشد.
   سربلندد و پیروز باشید

 28. Samira

  سلام من خواب دیدم پدر مرحومم دوباره مرده و من دستش رو از مچ نگه داشته بودم. کف دستش نوشته بود الله . یه مانتو سبز که در واقعیت ندارم. انتهای استین مو بریده بودم .دستش رو گذاشته بودم رو آستینم. بعدش الله رو از کف دستش برداشتم و ترسیدم دستشو خاک کردم. بعد شروع کردم از ته دل با صدای بلند گریه و زاری . ممنون میشم لطف کنید تعبیر کنید . مشکل مالی و کاری دارم.

 29. طاهر

  در خواب دیدم که پدر فوت شده ام زنده شده و مثل گذشته با هم میرویم سر کار در حالی که من و خانواده ام را به شام دعوت میکند وقتی که پدرم رفت مادرم گفت که زن و بچه آن حق ندارم بیاین و خدا هم به زور راضی میشوم بیایی در حالی بود که از لحاظ مالی وضعیت بدی داشتم و در پایین ترین و دورترین و فقیرنشین طرف شهر یک اطاق اجاره کرده بودم و با زن و بچه ام آنجا داشتیم زندگی میکردیم لطفا تعبیر خواب من را بگید در ضمن مادرم در قید حیات هست و بعد از فوت پدرم مقداری از اموال پدرم را با همدستی خواهرانم تصاحب کرده و کلا حمایت معنوی را از من دریغ کرده و خواهان این هست که ارثیه پدرم را به او ببخشم بدون هیچ ضمانتی در حالی چندین بار اعتماد کردم و از اعتمادم سواستفاده کرده از حساب من برداشته برای خواهرانم بدون اجازه من خرج کرده الان هم من احتمال میدم که وقتی ارثیه پدری و را بخشیدم باز مثل گذشته از من بگیرد و به خواهرانم ببخشد

 30. لبیک یا زینب

  با سلام پدرمن فوت شده ومن در خواب دیدم خانه پدرم دور هم هستیم و پدرم هم بود و تازه ازحمام آمده بود و با حوله سفیدی بدنش را پوشانده بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تبعیر این خواب بدانید که می تواند نشانی از خیر باشد و بر اساس انچه که در تعابیر خواب امده است دیدن مرده در شرایطی ایده ال می تواند راوی وضعیت فعلی ایشان باشد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 31. سارینا

  درخواب دیدم که یه قاتل پدرم رو کشت و من و مادرم فرار کردیم

نظر خود را بیان کنید