تعبیر خواب تمساح

دیدن تمساح در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تمساح در خواب چیست؟

تعبیر خواب تمساح

در مراحل زندگی معنوی خود، ما اغلب با دوراهی هایی مواجه می شویم که ارزش های ما را احاطه کرده اند و رویاها اغلب به صورت نمادین ظاهر می شوند. تمساح هایی که در رویاهای ما دیده می شوند هشداری هستند از اینکه چگونه فرصت ها می توانند در هر زمان به وقوع بپیوندند. مراقب موارد غیرمنتظره باشید، این خزندگان یک نماد معنوی بسیار مورد توجه در رویاها هستند. تمساحی که به شما حمله می کند می تواند نشان دهد که ممکن است گاهی احساس کنید به قضاوت خود بی اعتماد هستید، گویی نگرش شما، شما را به پیشرفت معنوی ترغیب می کند. این رویا در مورد فراوانی معنوی است و آنچه شما برای پیشرفت سفر معنوی خود باید انجام دهید. تمساح در مورد شجاعت تغییر است، اما با آن احساس ترس، شگفتی، اشتیاق و لذت می آید. در ادامه این مطلب از آلامتو تعبیر خواب تمساح را بخوانید.


تعبیر خواب تمساح وحشی

آنها خزنده هستند به این معنی که به همان اندازه که در خشکی زندگی می کنند در آب زندگی می کنند.  دیدن تمساح وحشی یا تمساح در خواب، آغازی جدید یا تغییراتی را در زندگی بیداری شما پیش بینی می کند. این خواب همچنین می تواند به نوعی نشان دهنده خطر باشد. تمساح که در خواب شما دیده می شود می تواند شهود شما، بینش معنوی شما و گام های معنوی شما را که باید در آینده پیش رو بردارید برجسته کند. این خواب بیانگر این است که شما نیاز به بهبود وضعیت مالی دارید.


تعبیر خواب تمساح و شنا با آن

تعبیر خواب شنا با تمساح ما را با نیازهای اولیه عاطفی، جسمی و مادی مرتبط می کند. شنا کردن با بیش از یک تمساح به این معنی است که ممکن است امید و ایمان شما را از بین ببرد. مانند بسیاری از تعابیر دیگر از خزندگان، این رویا نشان دهنده نهایت خرد زنانه و احساسات نامشخص و همچنین باروری است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب سگ چیست؟ دیدن سگ در خواب به چه معناست؟


تعبیر خواب تمساح و کشتن آن

کشتن تمساح در خواب به این معنی است که در درون خود احساسات خشمگینی دارید. شما نیاز به قضاوت خوب در مورد چگونگی پیشرفت در یک موقعیت کاری دارید. تفکر و برنامه ریزی در زندگی شما مهم است و ممکن است به زودی در جستجوی پاسخ سوالات دشوار وسواس پیدا کنید تا آگاهی بیشتری را درک کنید و زندگی خود را آسان کنید.


تعبیر خواب تمساح در باغ وحش

خواب دیدن تمساح در باغ وحش یا در اسارت به این معنی است که شما به ویژگی های خاصی دسترسی دارید که شما را منحصر به فرد می کند. مهم است که انرژی آزاد شده را طی دو ماه آینده مصرف کنید و از آن به نفع خود استفاده کنید. ممکن است بین صفات مردانه و زنانه تعارض وجود داشته باشد، اما حفظ نوعی تعادل بین این دو مهم است. این رویا اغلب با احساسات شما مرتبط است. استقلال برای شما مهم است و این رویا نشان می دهد که زمان آن فرا رسیده است که آن را پس بگیرید.


تعبیر خواب تمساح در جنگل

اگر از جنگل بازدید کردید و تمساح دیدید، این خواب نشان دهنده آغاز جدیدی در افق است. خواب ببینید تمساح رام شد، بیانگر آن است که نفوذ و قدرت زیادی به دست آورده اید. تمساح به طبیعت خود صادق است و عنصری از تلاش برای رسیدن به اهداف است. اگر تمساح روی دریاچه باشد و خواب زیبا به نظر برسد، به این معنی است که در زندگی خود عشق خواهید داشت.


تعبیر خواب حمله تمساح

گاز گرفتن توسط این حیوان نشان دهنده این است که شما باید مطمئن شوید که دیگر نگران نباشید، زیرا همه چیز خود به خود حل می شود. کسی که در دایره دوستان یا خانواده شماست، رفتار درستی ندارد. متوجه خواهید شد که آن شخص یک دشمن است و او به دنبال فریب شماست. در مورد معنای این خواب زیاد نگران نباشید. شما فقط باید از خطرات پنهان آگاه باشید.


تعبیر خواب تمساح ابراهیم کرمانی

اگر ببینی تمساح تو را در آب فرو برده است، یـعـنـی ماهی تو را هلاک می‌کند.
اگر ببینی با تمساح جنگ کردی و بر او غلبه نمودی، یـعـنـی بر دشمن پیروز می‌شوی، ولی اگر بر خلاف این ببینی، یـعـنـی نمی‌توانی دشمن را شکست دهی.
تعبیر پوست و گوشت و استخوان تمساح، ضرر و زیان می‌باشد. اگر ببینی گوشت تمساح می‌خوری، دچار گرفتاری و بلائی می‌شوی

همچنین بخوانید: تعبیر سوسک در خواب، مفهوم واقعی دیدن سوسک در خواب چیست؟


تعبیر خواب تمساح منوچهر مطیعی

تمساح‌ به دلیل این که در آب زندگی می‌کند نشانه فردی است که نه دوست می‌تواند به آن اعتماد کند و نه دشمن. ب
باید توجه داشت که سوسمار و بزمچه، بیابانی هستند و با تمساح که آبی است متفاوت می‌باشند. تمساح در آب زندگی می‌کند و شکار خود را نیز در آب‌های کم عمق می‌یابد تعبیری دیگر دارد.


تعبیر خواب تمساح آنلی بیتون

دیدن تمساح در خواب، علامت آن است که صمیمی‌ترین دوستان شما را فریب می‌دهند و دشمنان به شما حمله خواهند کرد.
اگر خواب ببینید بر پشت تمساح پا می‌گذارید، علامت آن است که احتمالاً به دردسر می افتید و برای رهایی از آن باید تلاش زیادی کنید.


تعبیر خواب تمساح لیلا برات

اگر در خواب تمساح شما را گاز بگیرد، یعنی احتمالاً خطری شما را تهدید می‌کند.
کشتن تمساح در خواب، نشانه‌ی آن است که دشمنان را شکست می‌دهید.


تعبیر خواب تمساح کتاب سرزمین رویاها

خواب تمساح : اطراف شما پراز دشمن است .
تعدادی تمساح : قبل از اقدام به کاری دقت و احتیاط کنید .
پوست تمساح : ۱- یک تغییر بسیار خوشایند ۲- پول بدست می آورید


تعبیر خواب تمساح کارل گوستاو یونگ

تمساح اشاره به ترس از مورد هجوم و یا تحت سلطه قرار گرفتن که ممکن است از درون خود شخص و یا مادری مقتدر (که همانا وابستگی درونی شخص به مادرش است) باشد دارد.

☺ تعبیر خواب «تمساح» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تمساح» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


3 دیدگاه

 1. نگار

  درخواب دیدم که من مادرم ودخترعمه ام که دوست صمیمی ام هست بابرادرکوچک وخواهربزرگترم درخانه ایی چوبی که زیرش وکنارش دریاچه است هستیم و زمانیکه ازوجودتمساح سبزرنگ درانجامطلع میشویم سوارقایق چوبی میشویم وپارومیزنیم اما وضعیت رودخانه خراب میشودومامجبورمیشویم دوباره به آن خانه برگردیم به همه میخوابن ومن بیدارمیمانم ومیبینم که تمساح اززیرپتودخترعمم میگذردواوهم خبرنمیشودسپس همه رابیدارمیکنم بعدتمساح به دریاچه میرودویک دفعه به برادرم حمله می‌کندوکمی ازلباسش رادرپنجه هایش میگیردمن وخواهربزرگم برادرمراازدست تمساح نجات میدهیم وباپاروبرسرتمساح میکوبیم واورامیکشیم

 2. نگار

  پرخواب دیدم که همراه خواهر بزرگترم برادر کوچکم ومادرم ودخترعمه ام که دوستمم هست در خانه ای چوبی هستیم که زیرش وکنارش دریاچه است زمانیکه ازوجودتمساح سبزرنگ درانجامطلع میشویم سوارقایق چوبی میشویم وپارومیزنیم اما وضعیت رودخانه خراب میشودومامجبورمیشویم دوباره به آن خانه برگردیم همه می‌خواین ومن بیدارمیمانم ومیبینم که تمساح اززیرپتودخترعمم میگذردواوهم خبرنمیشودسپس تمساح وارددریاچه میشودومن همه رابیدارمیکنم بعدتمساح به برادر کوچکم حمله میکندوکمی ازلباسش رادرپنجه هایش میگیردمن وخواهربزرگم برادرمراازدست تمساح نجات میدهیم وباپاروبرسرتمساح میکوبیم واورامیکشیم

 3. ناشناس

  سلام
  تعدادی تمساح کوچک حدودا یک متری به من و خانواده ام حمله کرده بودند. ما از پنجره بیرون ایستاده بودیم.
  دیگر تصمیم گرفتم و روی یکی از آنها پریدم و سمت وایتکس رفتم و در حالی که آن را روی زمین می‌ریختم دیدم اثری از هیچکدامشان نیست.
  یکی از آنها به اتاق فرار کرده بود. منتظرش بودم . بیرون آمد تا فرار کند
  من هم زمین خوردم و اورا به پشت به دیوار فشار دادم تا نتواند فرار کند
  بیدار شدم.
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  ممنونم

نظر خود را بیان کنید