تعبیر خواب گوشت مرغ

دیدن گوشت مرغ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گوشت مرغ در خواب چیست؟

تعبیر خواب گوشت مرغ

تعبیر خواب گوشت مرغ

تعبیر خواب گوشت مرغ در خواب بیانگر خوشبختی در زندگی، کار و اوقات خوشی با خانواده است، همچنین این بینش نشان می دهد که به دلیل تلاش های زیادی که انجام داده اید، برای ارتقاء شغلی درخواست خواهید کرد. در ادامه این مطلب به تعبیر کاملتر خواب گوشت مرغ می‌پردازیم.

تعبیر خواب آنلاین رایگان


تعبیر خواب گوشت مرغ ابن سیرین

 • تعبیر خواب گوشت مرغ ابن سیرین به منفعت و رزق و نیکی‌های بسیار تعبیر کرده است و بشارت می دهد که اگر تازه باشد اوضاع عوض می شود.
 •  خواب مرغ تکه شده نشانگر رزق آماده بدون تلاش است هر که می بیند مرغی را ذبح می کند و در خواب می برد که آن را حمل کند، با دختر باکره ای ازدواج می کند، گوشت مرغ گندیده در خواب بیانگر گناهان و گناهان کبیره است.
 • از نظر ابن سیرین خواب پخش گوشت مرغ بیانگر مرگ زنی از بستگان بیننده و تقسیم پول اوست، هر که ببیند گوشت مرغ را بین فقرا تقسیم می کند مصیبتی به او می رسد که مجبور می شود آن پول را صدقه دهد.
 • خوردن گوشت مرغ در خواب، دلیل بر به دست آوردن پول از زن است و هر کس در خواب ببیند که به کسی گوشت مرغ می دهد، دختر یا خواهر خود را به عقد آن شخص در می آورد.
 • دیدن خود در حال خرید گوشت مرغ در خواب، بیانگر وارد شدن به کار سودآور است و هر کس در خواب ببیند که در حال خرید تکه مرغ است روزی پر برکتی به دست می آورد و خواب فروش گوشت مرغ بیانگر طلاق از همسر یا ترک اوست.

تعبیر خواب گوشت مرغ حضرت یوسف

 • تعبیر خواب گوشت مرغ حضرت یوسف اگر مرغ خام باشد به خام بودن فکر شما اشاره دارد و اگر گوشت مرغ پخته باشد اشاره به تکامل فکری شما دارد.
 • دیدن گوشت مرغ چاق به میراث و نعمت اشاره دارد و دیدن مرغ لاغر به غم اشاره می‌کند.

تعبیر خواب گوشت مرغ امام صادق

تعبیر خواب گوشت مرغ امام صادق نشان دهنده رزق و روزی فراوان است، اما اگر گوشت مرغ گندیده باشد، معنای خوبی ندارد.


تعبیر خواب گوشت مرغ خام

تعبیر خواب گوشت مرغ خام بریده شده، بیانگر فرصت‌های جدید و مناسبی برای شماست که باعث می شود به اهداف و خواسته های خود برسید.

اگر دیدید که گوشت مرغ را تکه می‌کنید و به کسی نمی‌دهید، این خواب نشانه طمع یا حسادت شماست و ممکن است دلیلی بر حسادت شما نسبت به ثروت شخصی یا تمایل شما به داشتن پول بیشتر مانند او باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گوشت قرمز

تعبیر خواب گوشت مرغ پخته

تعبیر خواب گوشت مرغ پخته شده نمادی از سود مالی بزرگی است که از ورود به پروژه های خوب به دست می‌آورد. بیننده ای که در خواب می بیند که در حال پختن گوشت مرغ است، نشان از خوبی‌های فراوان و پول فراوانی است که در آینده از منبع حلال به دست می آورد که زندگی او را تغییر می دهد.

تعبیر خواب گوشت مرغ پخته


تعبیر خواب گوشت مرغ برای دختر مجرد

 • تعبیر خواب گوشت مرغ برای دختر مجرد، اگر مرغ پخته باشد، نشانه نیکی فراوان و مبالغ هنگفتی است که از کار خوب یا ارث حلال از خویشاوندان به او می رسد.
 • برای دختر مجرد دیدن گوشت مرغ در خواب بیانگر آرامش و خوشبختی است که در دوره آینده در زندگی به دست خواهد آورد و از بین رفتن نگرانی‌هایی که مدت هاست او را آزار می‌دهد.
 • اگر دختر باکره ای در خواب گوشت مرغ خام را ببیند و آن را بشوید و تمیز کند، این نماد موفقیت و تمایز او در سطوح عملی و علمی است که او را در کانون توجه همگان قرار می دهد.
 • گوشت مرغ پخته در خواب دختر مجرد نشان دهنده ازدواج زودهنگام او با فردی خوش اخلاق و مذهبی است که با او زندگی شاد و پایداری خواهد داشت.

تعبیر خواب گوشت مرغ تکه تکه شده

تعبیر خواب گوشت مرغ تکه تکه شده بیانگر تلاش برای رفع خستگی روحی و روانی بی فایده است. تکه تکه کردن مرغ خام در خواب دلیل بر به خطر انداختن آبرو برای رسیدن به خواسته است و هر کس در خواب ببیند مرغ خام را با چاقو می کند، در گفتار و عمل به همسرش ظلم می کند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب افتادن دندان جلو

تعبیر خواب گوشت مرغ تکه تکه شده


تعبیر خواب گوشت مرغ یخ زده

تعبیر خواب گوشت مرغ یخ زده در خواب دارای نمادهایی باشد که حکایت از خیر و برکت دارد، اما باید تمام تلاش خود را به کار گرفت و در حال انتظار تلاش کرد تا به نتیجه برسد.


تعبیر خواب گوشت مرغ خام خوردن

تعبیر خواب گوشت مرغ خام خوردن اشاره به غیبت زن نزدیک خود را دارد.


تعبیر خواب گوشت مرغ کبابی

در تعبیر خواب گوشت مرغ کبابی، اگر بیننده در خواب ببیند که در حال خوردن گوشت مرغ کبابی است، این نماد موفقیت و برتری بزرگی است که در زمینه کاری خود به دست خواهد آورد که باعث ارتقای سطح اجتماعی او می شود. تعبیر خواب گوشت مرغ کبابی، نشانه روزی است که پس از زحمت به سراغش می آید.

تعبیر خواب گوشت مرغ کبابی برای زن متاهل را می توان به عنوان نشانه ای از راحتی و ثبات در زندگی زناشویی او تعبیر کرد. تعبیر خواب گوشت مرغ کبابی برای زن ممکن است نشانه احیای و تجدید عشق و عاشقی در روابط زناشویی باشد.

اگر زن باردار در خواب ببیند که در حال خوردن گوشت مرغ است، این نماد زندگی مرفه و مجللی است که در کنار اعضای خانواده خود خواهد داشت.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بچه دار شدن

تعبیر خواب گوشت مرغ سرخ شده

تعبیر خواب گوشت مرغ سرخ شده نماد روزی حلال بعد از صبر است، در حالی که مرغ آب پز نماد رزق آسان است.


تعبیر خواب گوشت مرغ پاک شده

تعبیر خواب گوشت مرغ پاک شده، بیانگر آن است که بیننده خواب در حال انجام کارهایی است.


سخن آخر

در این مطلب از آلامتو به شرح کاملی از تعبیر خواب گوشت مرغ پرداختیم. امیدواریم این مطلب از آلامتو برای شما همراهان مفید بوده باشد.

☺ تعبیر خواب «گوشت مرغ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گوشت مرغ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


نظر خود را بیان کنید