تعبیر خواب دعوت

دیدن دعوت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دعوت در خواب چیست؟

تعبیر دعوت
دعوت قهر و اوقات تلخی است.
اگر دیدید شما را برای عروسی دعوت کردند کاری بزرگ می کنید که دوست ندارید یا ماموریتی به شما می دهند که نمی خواهید و مورد علاقه و پسندتان نیست و در نتیجه غمی برای شما به وجود می آورد.
دعوت های دیگر نیز تقریبا همین زمینه را دارند با توجه به این که اصولا دعوت قهر و خشونت لفظی و اوقات تلخی است.

☺ تعبیر خواب «دعوت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دعوت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


8 دیدگاه

 1. Amir

  سلام من خواب دیدم که از خانه دوست دختر سابقم ( عشقم ) مرا فرا می‌خوانند و به یک مهمانی دعوت میکنند که در آن از زمان و مورد مهمانی حرفی زده نشد و اون دختر هم حضور نداشت فقط مادرش و خواهراش بودند خیلی با احترام می‌گفتند میایی
  منم گفتم آره ولی حرفی کامل نمی‌زدند میخواستند یه چیزی راجب به اون بگن ولی حرفشونو قورت میدادند

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است برای شما تعبیری داشته باشد اما در تعابیر به این صورت دقیق نیامده است و از طرفی هم ممکن است نشان از ان باشد که شما در ذهن خود این روز را متصور شده اید که به این صورت و از منظر قدرت با ایشان در ارتباط باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. ملینا جلالی

  اگه کسی یکی از همسایه ها یا فامیلامونو به مجلس ختم برای ناهار دعوت کنه تعبیرش چیه؟ خواهش میکنم جواب بدین ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   انگونه که در تعابیر خواب آمده است دعوت ها همگی می توانند به یک تعبیر باشند و از این رو این خواب نشان از ان است که شما دیگری را ممکن است به کاری که ایشان مایل نباشند وادار کنید.
   سربلند وپیروز باشید.

 3. مرضیه

  سلام
  من خواب دیدم که یکی از اقوام دورمون که دو تا پسر داره و پسر کوچکش تو جمع فامیل از مامانش خواسته بود بیاید خواستگاری من اما مامانش نیومده بود … ما را به عقد دعوت پسرش دعوت کرد و ما هم میخواستیم نرویم چون عزادار هستیم و عمویم فوت شده
  میشه بگید تعبیرش چیه ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند فقط اشاره ای به ناخوداگاه شما باشد و دارای تعبیر نباشد زیرا که در واقعیت این موضوع به صورت عینی برای شما رخ داده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. الهام

  کشتن یه هزاپا که خیلی بزرگه و خون اون همه جای صورتت پخش میشه

 5. شهاب

  نميدونم ولي يا خواب ميبينم يكي رو تنها ميزارم يا مجبورم يه جاي بمونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر خود را بیان کنید