تعبیر خواب آوار

دیدن آوار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن آوار در خواب چیست؟

آوار Debris

دیدن آوار و خرابه خوب نیست نه برای زن و نه برای مرد.

اگر کسی در خواب شاهد فرو ریختن آوار باشد خواب او از حادثه ای غیر مترقبه خبر می دهد و اگر ببیند آوار از جایی که می شناسد پایین آمد در محیط خانواده برخوردی نامطلوب خواهد داشت که به او لطمه وارد می آید و اگر جایی که آوار آمده نا آشنا باشد حادثه قطعی است لیکن سهم بیننده خواب از نتایج آن مختصر است.

اگر آوار در خانه خودش باشد تنزل مقام میابد ونزد مردم ارزش و اهمیت خود را ازدست می دهد.

به هر حال دیدن آوار و ساختمان خرابه در خواب نیکو نیست.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دیوار

تعبیر خواب «آوار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «آوار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

22 دیدگاه

 1. سامان در

  سلام ببخشید من خواب دیدم با دوتا از دوستانم در یک جاده توقف کردیم ورفتیم داخل ساختمان در همان حال یک بلدوزر ساختمان را خراب کرد بر روی مان و ما نجات پیدا کردیم یعنی چه این خواب ممنون ک وقت گذاشتید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما نشان بر مشکلی است که در آینده بر شما پیش خواهد آمد و شما از آن مشکلات نجات پیدا خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. بی نام در

  سلام ، من خواب دیدم یک خانه بسیار کوچک شبیه خانه های روستایی بود که خواهرم و خواهر زاده ام در آن بودن و یک ماشین مثل لودر اومد و خونشونو خراب کرد و خونرو روی سرشون آوار کرد ،

  بعدش من با حال پریشونم وارد خونه فعلی خودمون شدم که چندان فاصله ای با خونه ی آوار شده روی سر خواهرو خواهرزاده ام نداشت ، به پلیس زنگ زدم دفعه اول اقایی بود که براش مهم نبود و هی منو می پیچوند دفعه دوم زنگ زدم بازم همین اتفاق افتاد ولی دفعه سوم خانمی جواب دادن که مادرم باهاش صحبت کرد و اونا اومدن که اوارو بردارن .

  من خیلییی مظطرب بودم ولی مامان و بابام اظطرابی نداشتند درکل زمان وقوع حادثه ، در اخر خواهرم و خواهرزاده ام با خنده وارد اتاق پذیراییمون شدن و به یه حالت شوخی خواهرم رو شونه من زد و گفت ما سالمیم .

  بعدشم بیدار شدم ، البته قبل از اینکه این خوابی که براتون تعریف کردم رو ببینم چند دقیقه قبلش باز تو خواب دیدم که همون خواهرزادم اگه اشتباه نکنم بر اثر تصادف چون خوب یادم نمیاد مرده بود و بعدش اون خواب آوار رو دیدم میشه تعبیر خوابم رو بگین ؟ خیلی ممنونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب دارای تعبیر صادقه نیست وبیشتر به مانند کابوس است و از میتواند نشان از اشفتگی درونی شما برای ایشان و نگرانی درونی باشد که ممکن است که خود شما هم دلیل آن را ندایند و از این رو از بابت این خواب نگرانی نداشته باشید و اگر برای شما مقدور است صدقه ای بگذارید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سلام من خواب دیدم خونه ی قبلیمون که چندین سال پیش اونجا ساکن شدیم داره فرو میریزه و منو مامانم کنار کوچه داشتیم به فرو ريختنش نگاه میکردیم لطفا تعبیرش رو برام بگید ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوب بودن ندارد و حتما برای رفع بلا صدقه بدهید و اینکه از بزرگان خانواده مراقبت بفرمایید .
   سربلند و پیروز باشید.

 4. سلام
  من خواب دیدم خانه پدرم بودم و سقف خونه باز شد ودیوارها هم باز شدند نریختندمن هم رو گوشعه ای جمع کرده بودم همه سالم بودیم مضترب ونگران تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب خدمت شما باید عرض کنم که به این تعبیر ممکن است باشد که شما و خانوادیتان را مشکلی پیش اید اما انقدر جدی نباشد که خدای ناکرده سبب مشکل جدی شود .
   از همین روسعی بر ان دارید که اگر اتفاقی افتد حتما سعی بر حل ان در اسرع وقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سلام ، من خواب دیدم با پدر و خواهرم به سفر رفتیم و در سفر من با پدرم برای کاری میریم و خواهرم تنها میمونه وقتیکه به دنبال خواهرم برمیگردیم میبینم که فقط جایی که خووهرم بوده آوار شده و باقی شهر سالمه و خواهرم زیر آوار مونده و تو خواب میفهمم که زنده است ولی جاشو پیدا نمیکنم، ممنون میشم تعبیر رو بگید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   د رتعبیر این خواب باید عرض کنم که به این معنا میتواند باشد که برای ایشان مشکلی در راه است اما انقدر سخت نیست که نتواند ان را حل کند و باید حتما صدقه بدهد و در رفتارشان همیشه جانب احتیاط را بگیرند.
   سربلند و پیروز باشید

 6. با سلام،خواب دیدم توی یه ساختمان نیمه ساخته هستم،از طبقه اول که اسکلت فلزی داشت بالا رفته بودم که یه دفعه باعث شدم دیوار و وسایل ساختمانی که زیر پای من بودن ریزش کنن،ولی من از اسکلت های فلزی خودم رو به سختی بالا کشیدم و از اون محل دور شدم و به جای دیگری رفتم و در آنجا دیدم که عده ای در حال تفتیش و پیدا کردن مسبب آن اتفاق میگردند،که باز هم تونستم از اون محل خارج بشم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب ساختمان برای شما اینگونه است که خراب شدن زیر بنا در خواب خوب نیست اما از اینکه خود را نجات داده اید یعنی شما مشکلاتی داشته اید که بسیار به سختی از آنها عبور میکنید و عده ای هم در این راه برای شما دسیسه درست می‌کنند د که همه اینها را پشت سر میگزارید و از مشکلات رهایی پیدا خواهید کرد
   سربلند و پیروز باشید.

 7. باسلام وعرض ادب..من دیشب خواب دیدم خونه یکی فامیلام هستم متوجه یه صدایی شدم اومدم بیرون دیدم دیوارهمساشان ریخته پایین لطف کنیدتغبیرش بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب آوار همانگونه که در متن نیز آمده است بسیار مشخص است که شما در راهتان مشکلی خواهید داشت اما بسیار مختصر خواهد بود و باید بدانید که به شکلی نخواهدذ بود که کنترل آن از دست شما برود ئ قطعا تعبیر خواب برای شما نیکو خواهد بود در نهایت امر.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. مهرداد در

  درود و عرض ادب ؛
  در خواب دیدم که بالاترین طبقه اپارتمان که در طبقات پایینی مردم ساکن هستند در حال دیوار چینی و ساخت سقف هستم با خانواده اما به دلیلی راه خروج بسته شد برای رهایی با دستگاهی دیوارها فرو ریخت و در ان لحظه من تنها و مضطرب جان سالم بدر بردم و به صاحب قبلی زنگ زدم و خواستار برگرداندن پولم شدم و او با نارضایتی قبول کرد در بیرون از ساختمان همه خانواده سلامت حضور داشتند .
  بنده در حال خروج از ایران هستم .
  با تشکر از پاسخ شما .

 9. سلام همسرم بار داره. خواب دیده دیوار رو سر من ریخته. لطفا تعبیر کنید

 10. جمشید در

  خواب من در جایی ایستاده بودم دیدم ساختمنها یکی یکی دارن فرو می ریزن وبعد سیلی شدید در ان محل امد ومن گریه کنان با دو دست طبر درحال دویدن هستم تعبیرش چیست

 11. یادگارمومنی در

  باسلام مادرمن خواب دیده که کوه بزرگی افتادوبعدازآن جانوران زیادی فرارکردندوگفت که من رادرآن خواب گم کرده بودتعبیرش چیست

  • جمشید در

   خواب من در جایی ایستاده بودم دیدم ساختمنها یکی یکی دارن فرو می ریزن وبعد سیلی شدید در ان محل امد ومن گریه کنان با دو دست طبر درحال دویدن هستم تعبیرش چیست

نظر خود را بیان کنید