تعبیر خواب تاریکی

دیدن تاریکی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تاریکی در خواب چیست؟

تاریکی dark

ما نمي دانيم درون تاريکي چيست به همين علت گاه اشخاص از تاريکي مي ترسند و به جائي که تاريک است قدم نمي نهند. در خواب نيز جهل و گمراهي و …

غفلت و اعمال ناشي از ناداني ما به صورت تاريکي شکل مي گيرد. اگر در خواب ديديم که از جائي روشن به محل تاريک رسيديم در کارهايمان با ابهام رو به رو مي گرديم و عملي ناشي از ناداني مرتکب مي شويم ولي اگر از تاريکي بيرون آمديم تعبير نيکو دارد. اگر ديديد که از محل تاريک بيرون آمديد و به روشنائي رسيديد وضع شما بهبود کلي مي يابد و ظلمت غفلت و بي خردي را پشت سر مي نهيد و آگاهانه پيش مي رويد. اگر بيننده خواب ببيند که ابري آسمان را فراگرفت و همه جا را تاريک کرد غم و غصه اي عمومي پيش مي آيد و گرفتاري همگاني عارض مي گردد مثل يک بيماري همه گير. معبران اسلامي نوشته اند تاريکي کفر است و ضلالت و بهترين حالت اين است که در خواب خود از تاريکي بيرون مي آئيم و به روشنائي برسيم. اگر کسي در تاريکي قرار داشت و شما او را نمي ديديد ولي صدايش را مي شنيديد گمراهي که در بلا گرفتار شده از شما ياري و مدد مي طلبد. اگر از تاريکي صداي زن به گوش شما رسيد آواي شيطان است. اگر خودتان در تاريکي بوديد اما روشنائي را از دور تشخيص مي داديد اميد هست که خود را نجات دهيد و به يقين دستي براي کمک به سوي شما دراز مي شود که بايد آن را بگيريد.

☺ تعبیر خواب «تاریکی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تاریکی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

14 دیدگاه

 1. arash در 1399/08/14در9:16 ب.ظ

  سلام خسته نباشید چند بار خواب دیدم خانه اقوام مختلف رفتم خانه آنها تاریک است هر چقدر سعی کردم چراغی روشن کنم ولی باز تاثیری نداشت یه بار دیدم خانه یکی از نزدیکانم رفتم و اونجا خیلی تاریکه و چند نفر به شکل اهل سنت نماز میخونن بعد که دقت کردم دیدم شبیه داعشی ها هستن با ریش بلند و لباس سیاه اون آشنامون اهم بین اونا بود بعد اومد پیش من هر چی حرف میزد متوجه نمی شدم فقط تو فکر این بودم به یه نهوی او ن داعشی هارو دست و پاهاشون و ببندم تا نرن بیرون و به کسی آسیب برسونن در صورتی که اون اشنامون شیعه هستن

  • یاسین صداقت در 1399/10/02در7:34 ب.ظ

   با سلام
   در باره ی این خواب باید بدانید که ممکن است تعبیر نداشته باشد و باید بدانید که خوابهایی که تکرار می شوند دارای تعبیر نیستند و اشاره ای به درون شما و ناخوداگاه شما دارند و از این رو از بابت این خواب نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. علی در 1399/07/19در1:33 ق.ظ

  سلام من در خواب دیدم از پنجره خونمون بیرون رو نگاه میکردم یه نقطه ای از خیابان دیده میشد ولی بقیه جاها تاریک بود و چیزی دیده نمیشد ک یهو از خواب پریدم و روشنایی رو از پنجره اتاقم دیدم تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت در 1399/10/02در7:35 ب.ظ

   با سلام
   همانگونه که در تعابیر بالا هم خوانده اید این خواب برای شما ممکن است به این صورت باشد که شما در اینده به واسطه ی جست و جویی که خواهید کرد از موضوعی گنگ و مجهول دور خواهید شد و برای خود آن را حل خواهید کرد.
   سربلند وپیروز باشید

 3. شهناز سلهانی در 1399/06/18در8:27 ب.ظ

  من خواب دیدم از اسما یک روح سیاه به سمتم آمد و میخواست در من حلول کند و سعی کردم با او حرف بزنم و بگم من دنبال نور هستم و فلان پیر را میخواستم که بر من ظاهر گردد و با ترس و گریه گفتم آخر چرا تو آمدی ؟

  • یاسین صداقت در 1399/10/02در7:36 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است به این صورت تعبیر شود که شما به چیز اشتباهی در زندگی خود متوسل شده اید که برای شما نتیجه نخواهد داد و از این رو باید بسیار آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سارا در 1399/03/08در11:21 ب.ظ

  من خواب دیدم که یک توده سیاه در حال رفتن از این اتاق به اون اتاق در خانه مون هست دنبالش میدویدم اما از دستم فرار میکرد تا اینکه خودم وارد یک اتاق شدم و این توده سیاه زیر بالشم بود پیداش کردم و گرفتمش و آوردمش داخل حیاط خونه و انداختمش رو به آسمون ودر همان حال یک تیکه هایی ازش ریخت دوباره تو حیاط خونه، لطفاً تعبیرش رو بفرمایین

  • یاسین صداقت در 1399/03/14در6:14 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما اگر غبار و دود باشد نشان بر غمی است که خانه شما وارد خواهد شد و اینکه به اسایش شما لطمه خواهد زد ولی شما ان را از خانه و خانوادتان دور خواهید کرد و ان را رفع میکنید با رفتارها و اگاهیتان .
   سربلند و پیروز باشید .

 5. هموطن در 1399/02/17در3:12 ب.ظ

  با سلام خسته نباشید من در خواب دیدم که شب هست و من در داخل ماشین هستم و این وقایع رو میبینم. در پارکینگ خونمون باز بود و داخل پارکینگ تاریک تاریک بود و خواستگارم وارد اون پارکینگ شد و داخل تاریکی رفت و خونمون انگار یک در داشت که به یک کوچه دیگر میخورد و خواستگارم از اون در اومد بیرون و فکر کنم لامپی در دستش بود که میخواست برگرده به در پارکینگ و اونو وصل کنه. تعبیر این خواب چیه ؟

  • یاسین صداقت در 1399/02/22در9:20 ب.ظ

   با سلام
   این خواب احتمالا به این شکل تعبیر میگردد که این تاریکی خلای در ذهن شماست و اشاره ای به عدم قدرت انتخاب شما برای این شخص است و شاید اشاره ای به ترس درونی شما برای انتخاب موضوعی باشد که از ان هیچ نمیداند و اینکه در پایان خواب هم از جایی تاریک در امده است میتواند خیر باشد.
   تنها کاری که میتوانید بکنید ان است که همیشه تصمیمهایتان را با تعقل پیش ببرید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. فاطمه در 1399/01/15در12:43 ب.ظ

  من بعضی وقتا فقط یه سیاهی توخوابم میبینم و بلافاصله از خواب میپرم این سیاهی نشانه چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/01/16در11:17 ق.ظ

   با سلام
   این خواب تلاش خوداگاه شما برای رسیدن به حقایق ناخوداگاهتان است که نافرجام می ماند و همیشه به شکل تاریکی و موضوعی گنگ نشان داده خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 7. فافا در 1397/09/23در1:38 ق.ظ

  ۴سیاهی دور آدم بگردند

 8. حانیه در 1397/03/08در9:09 ب.ظ

  تعبیر خواب خانه بزرگ و سیاه چیست

نظر خود را بیان کنید