تعبیر خواب کمد

دیدن کمد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کمد در خواب چیست؟

تعبیر خواب کمد

(کمد=گنجه)

در خواب کمد دیدن یا داشتن آن نشان آن است که با شخصی اعم از زن یا مرد امین و درستکار و قابل اعتماد رو به رو خواهید شد.

او کسی است که می توانید به او اعتماد کنید و مالتان را به او بسپارید و آن شخص نیز مال شما را همان طور که گرفته باز می دهد.

اگر کمد را در اتاق خودتان ببینید چنین شخصی به خانه شما راه خواهد یافت و چنانچه در محل کارتان باشد از نظر شغلی به او اعتماد می کنید .

☺ تعبیر خواب «کمد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کمد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


27 دیدگاه

 1. نام ندارد.

  من خواب دیدم یک نصف دیوار کمد دیوار بود و نصف دیگه اش رو میخاستن بسازن ولی انگار اماده بود. یه کمد دیگه هم اینه داشت ولی اینه اش شکسته بود خراب بود. تعبیرش چیه؟

 2. حسین

  من خواب دیدم بالای کمد بودم پرتاب شدم رو زمین ممنون میشم بگین تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند به کمد مربوط نباشد و نشان از ان باشد، شما از چیزی ترس دارید و استرسی در ذهن شما وجود دارد که باید آن را رفعع کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مائده

  با سلام
  من خواب دیدم درون اتاقی هستم خالی
  بعد داشتیم کمد را جابجا میکردیم که یهو کمد از خودش صدا در میاد و شیشه هاش داشت می افتاد و من از اتاق خارج شدم و بقیه رو صدا کردم تا به کمکمون برسند

 4. میترا

  سلام. من یه خانوم متاهل هستم 6 ماه هست یه خونه بزرگ سه خوابه خریدم. دیروز کمد لباس پسرم را مرتب کردم و لباسهای قدیمی و کوچیک شدش را دادم رفت. امشب خواب دیدم که یه کمد بزرگ و چولی داخل اتاق سوم خونمون هست که برای صاحبخونه قبلی این خونه هست که فوت شده و داخل اون پر از لباس های بسیار زیبا و تمیز ومرتب هست که من به همسرم میگفتم چرا قبول کردی که این کمد اینجا بمونه اینا لباسهای مرده هست و اون میگفت عیب نداره تو به اینا کار نداشته باش و دونه دونه لباسها رو بیرون می آورد و به من نشون میداد که ببین چقدر قشنگن ولی من همش ناراحت بودم میگفتم دست بهشون نزن روحش الان اینجاست و ناراحت میشه که اومدیم سر کمدش، خلاصه از بودن اون کمد و لباسای داخلش بی نهایت میترسیدم و کمد پر از لباس شیک و مرتب و گرون بود

 5. مائده عل

  سلام من خواب دیدم که تو یه اتاقی رفتم دارم زندگی میکنم اتاق خالی هست بعد مسئول خوابگاهی که توش هستم بدام دوتا کمد چوبی قدیمی میاره من داشتم ومدارک تمیز میکردم ظرفای کوچک چینی توش بود که اونارو برداشتم گذاشتم کنار بهش گفتم اینا مال توعه میزارم کنار برداری تعبیرش چی میشه ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و می تواند نشان از ان باشد که در اینده نه چندان دور برای شما کسی در زندگیتان ظاهر شود که نه تنها درستکار است که موقعیت هایی هم برای شما فراهم اورد که به خیر برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. حمیده

  سلام خسته نباشین.خواب دیدم رو در کمد دیواریم نوشته بودن خوب یادم نمیاد چی نوشته بودن یکم هم خط‌خطی کرده بودن.میشه لطف کنین تعبیرشو بهم بگین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است نشان از ان باشد که کسی که برای شما امین است و خیر را در اینده مورد تهمت قرار دهند که باید از این جهت برای ایشان نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. اعظم اکرادلو

  سلام من در واقعیت یه کمد لباس پارچه ای کوچیک دارم که این روزا دیگه خیلی سخته برام که لباسامونو توش جابجا کنم رفتم پرسیدم و قیمتاشون گرون بود و توانشو نداریم بخریم.شبش که خوابیدم خواب دیدم رفتم مرکز سونا و استخر که یه گوشه سالن اونجا انگار من جهیزیم تو خونمون جا نمیشده بقیه آوردم گذاشتم اونجا که پر از کمد بود تو خواب با مادر شوهرم اونجا بودیم که بهش میگفتم اصلا یادم نبود این همه کمد دارم.و تو انتخابشون مونده بودم که کدومو ببرم خونه.تهبیرش چی میتونه باشه.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که شما افرادی قابل اعتماد در اطراف خود دارید که نیک است و اینکه شما به آنها اطمینان دارید و آنها هم به شما و اینکه خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. Maryam

  سلام خسته نباشید
  من چند وقت پیش خواب دیدم که خانم همسایمون اومد یه جفت دمپایی مردونه ابی داخل حیاطمون برداشت و رفت
  میشه لطف کنید بهم بگید تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و میتواند بر این معنی باشد که بر شما خاستگاری وارد خواهد شد که شما او را قبول نمیکنید و یا ایشان شما را .
   سربلند و پیروز باشید .

 9. امید

  سلام من خواب دیدم کمدمو خالی کردن چون سیگارتوش دارم عصبی شدم و با خونواده درگیر شدم چون گفتن زن داداشم واسه کورونا تمیزش کرده بعدشم که کلی با داداشم دعوا کردم که چرا لباسام ‌رو زمین ریخته شده
  ممنون میشم تعبیری داره بهم بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به احتمال زیاد این خواب دارای تعبیر نیست و نشان از موضوعی دارد که شما در وایقعیت ممکن است به ان فکر کرده باشید اما اگر بخواهیم آن را داری تعبیر بدایند ممکن است به این معنا باشد که شما با شخصی درستکار و امین آشنا خواهید شد که برای شما خیری و خبری خوش خواهد اورد که این دو مربوط به تعبیر کمد و دعوا در خواب است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. لادن

  با سلام من خواب دیدم اقایی برای تعمیر کمد اومده خونمون و من درو باز نمیکنم و اجازه نمیدم بیاد اما اون اقا به زور داره میاد این چه تعبیری داره لطفاً

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کمد امده است که نشانه ی ارتباط شما با شخصی امین و درستکار است و اگر ان زور را به عنوان تجاوز ببینیم هم در تعبیر خواب تجاوز آمده است که برای شما بسیار خیر است و نشان از ان دارد که خیری برای شما در اینده قرار دارد واز این رو این خواب برای شما نشان از خیر دارد.
   سربلندو پیروز باشید

 11. shirin

  سلام
  چن وخت پیش دوتا از فامیلامون که زن هستن و رابطه ی خوبی با ما ندارن اهل جادو جنبل هم هستن واسم دوتا لباس هدیه اوردن و دیشب واسه اولین بار من یکی از لباسا رو پوشیده بودم که خواب دیدم توی یه اتاق بزرگ بودم که توش دوتا کمد روبه روی هم بودن من میدونستم که توی یکی از کمدا یه چیزی مثله جن هستش ولی حرفمو باور نمیکردن در کمدا بسته بود و من توشون لباسامو گزاشته بودم اون دوتا لباس هم تو کمد بودن بعد در کمد باز شد و دیدم هیچ کدوم از لباسام تو کمد نبودن کمد خالی شده بود و دیدم توش یه جن زن هست بعدش از کمد اومد بیرون و مدام بهم سنگ پرت میکرد میدونستم تو کمد دومی هم یه جن هست منم ترسیده بودم ولی خودمم بعضی جاها میزدمش

  ببخشید طولانی شد ممنون میشم تعبیرشو بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر افکار شما است و اینکه احتمالا با افکار خوابیده اید و با ترس لباس را پوشیده اید و خدمت شما عرض کنم که تعبیر خواب شما نشان بر فتنه ای است که می‌تواند در خانه شما به وجود آید و اینکه شما باید با آرامش آن را حل نمایید.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. سیدمحمد

  سلام خواب دیدم محل کارم هستم دوتا کمد بالا پایین بزرگ و تمیز پیدا کردم بین یه عالمه کمد.رفتم از کمد قبلی خودم که کوچیک بود قفلهاشو برداشتم زدم رو کمد جدیده اما فقط برای یکی شون قفل داشتم بعدش دنبال قفل بودم برای اون یکی کمد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب به این صورت میتواند تعبیر شود که در تعبیر خواب کمد امده است که به معنای شخصی درست و امین است و در خواب شما به این صورت تعبیر خواهد شد که شما در اینده ی نه چندان دور با چند نفر اشنا خواهید شد که امین و درستکارند اما یکی از ان ها که قبلا هم در زندگی شما بوده است برای شما خواهد ماند و فردی خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 13. الهام

  سلام نماز روزتون قبول خواب دیدم در حال خرید کمد و تخت بچه هستم حامله هستم بچمم پسره تعبیرش چیه
  در ضمن متاهل هستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب بسیار خیر است و به این معنا میتواند باشد که با کسی اشنا خواهید شد که ولد صالح است و بعیدنیست که این موضوع اشاره ای به اینده ی فرزندتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 14. مرینا

  خواب دیدم پدر شوهرم به نوی دختری وبرادر شوهرم جکر وکباب چند سیخ میده ولی به بچم نمیده منم بهشون میگم شما دارین فرق میزارین واین گناهه ولی پدر شوهرم میگه مغازه ی منه خودم میدونم (اصلا مغازه یا رستوران در واقعیت ندارن)منم به شوهرم میگم کارخونه ی روغن نباتی بزنیم اونم همین کارو کرد وبعدش میبینم شوهرم با یه زن هنر پیشه داخل کمد معاشقه میکرد وبهش میگفت نصف ثروتم رو به اسمت میزنم به زنم وپدرم نگو که من میشنوم وبا زنه دعوا میکنم که شوهرم منو ترک میکنه وبا اون زن میره سوار ماشین میشه ومیرن رستوران ومن خیلی ناراحت میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما از طرف خانواده همسرتان مورد کم محبتی قرار خواهید گرفت . و اینکه این خواب میتواند بر پایه افکار و ذهنیت شما نسبت به پدر همسرتان هم باشد. و اینکه به خانواده شما ارثی خواهد رسد شما ان را به دست می اورید و اینکه خواب خیانت همسر هم از فکر شما نشات گرفته است به ان دلیل که شاید همسر شما به شما مقداری بی میل شده است و اینکه شما در این مورد فکر و خیال خواهید کرد و اینکه روغن در خواب نشان بر مال و ارث و میراث است . و برای ارامشتان صدقه بدهید و با همسرتان محبت کنید و با او بیشتر صحبت کنید تا دلتان ارام گیرد . و این را همیشه به خاطر داشته باشید که در زندگی از هیچکس به غیر خودتان انتظار نداشته باشید تا همیشه موفق و سرزنده باشید.
   سربلند و پیروز باشید
   سربلند و پیروز باشید

 15. سامان

  خواب میبینم کمد لباس سرکارم گم کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب کمد گمشده نشان از دوستی امین درستکار و قابل اعتماد است که در محل کارتان دارید و شاید آن را از دست بدهید. پس مراقب رفتار خود باشید که رنجیده نشوند
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید