تعبیر خواب سقط جنین

دیدن سقط جنین در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سقط جنین در خواب چیست؟

سقط جنین abortion

تعبیر خواب سقط جنین

 1. اگر زنی خواب ببیند او را وادار به سقط می كنند ، علامت آن است كه وی به موضوعی می اندیشد كه اگر موضوع اتفاق بیفتد او به سمت سختی و رسوایی خواهد غلتید .
 2. اگر دكتری خواب ببیند در سقط جنین نوزادی شركت می كند ، نشانة آن است كه در حرفة خود ، به علت كوتاهی در انجام وظیفه و عدم دقت لازم به زحمت خواهد افتاد .

☺ تعبیر خواب «سقط جنین» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سقط جنین» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

9 دیدگاه

 1. ناز

  سلام من باردار هستم و قصد سقط جنین خود را دارم ولی تردید دارم خواب دیدم بچه سقط شده تعبیر آن چه می شود؟ایا در تصمیمم جدی باشم یا نه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و فقط نشانه ای از تردید شما در انجام ان است و باید بدانید که اگر نوزاد شما سالم است این کار خیر نیست و نباید انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. تارا

  سلام . من مجردم . تو خواب دیدم جنینی حدودا 8 ماهه و مرده دستمه که بند نافش هنوز قطع نشده بود . نافشو قطع کردم و دنبال این بودم که تو کیسه ای بزارم و بیرون ببرم قبل اینکه کسی ببینه و مدام از خودم میپرسیدم ، جنینی با این وزن چطور خارج شده و من دردی حس نکردم و چطور از وجودش در بدنم اطلاع نداشتم و اینکه اصلا چطور بوجود اومده . من تا حالا رابطه با کسی نداشتم . ممنون میشم راهنماییم کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که شما در اینده ممکن است کاری انجام دهید که سبب آن شود که برای رفع ان به زحمت بیفتید و از این رو سعی بر ان کنید که بسیار در کارهای خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. مریم

  سلام من خواب دیدم که بدون اینکه بدونم حامله هستم توی دستشویی یه چیز حباب مانند از م دفع شد نگا کردم دیدم دوتا جنینه که قلب هم دارند ‌فکر کردم که سقط کردم و به شوهرم می گفتم که تو مسبب سقط من هستی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این صورت است که همسرتان شما را به امری مجبور خواهد کرد که شما به ان کار راضی نیستید و اینکه در این راه ضرری شما را در بر خواهد گرفت و اینکه شما دو نفر را از خود خواهید رنجاند و اینکه جبران پذیر نیست . و شما شاید به کاری مشغول هستید که از لحاض احساساتی همسرتان را مقصر این امر میدانید پس باید هر چه زود تر از ان دست بکشید . تا مشکل بزرگتری برای شما پیش نیامده است .
   سربلند و پیروز باشید .

 4. fateme

  سلام
  من متاهل هستم و خواب دیدم به همراه پدرومادرم به منزل یکی از دوستان رفتین که تازه زایمان کرده بودن و بچه پسر بود… من هم در خواب باردار بودم و تو خواب اخساس درد کردم و گفتن زمان به دنیا اومدن بچه رسیده و ناگهان یکدفعه کیسه آبم پاره شد و کلی آب ازم تخلیه شد و بعدش شروع به خونریزی کردم که همه در جمع گفتن بچه رو سقط کردم و همراه خون تیکه های گوشتی هم بود…. تو رو خدا بگین تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اینکه درخواب خود اشاره میکنید که همراه جنین تیکه هایی خارج شده است فضایی است که خواب باید در ان اتفاق بیفتد و این یعنی اینکه باید به الگوی اصلی خواب که همان سقط است توجه کرد.
   در اینجا همانگنه که در تعبیر بالا نیز امده است میتوان گفت که احتمالا شما به فکری درگیر هستید که دوست ندارید کسی از ان با خبر شود و این موضوع سبب میشود که شما در منظر دیگران به مانند الان عزیز نباشید و این ها همگی برای خانم ها طبیعی است و نمیتواند رویاای خبر دهنده از اینده باشد و ببیشتر مربوط به ناخوداگاه شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 5. مصطفی

  سلام,
  من خواب دیدم که انگار بیمارستان هستم و در اتاق بیمار روی تابلو مقابل من نوشته شده سقط جنین ولی شخص خاصی رو تخت نیست. تعبیر آن چیست؟
  من در حال حاضر موقعیت کاری خاصی برایم بوجود آمده که در انجام آن بسیار مردد هستم، ربطی دارد؟
  چند روز پیش هم یک خانم همکارم به من گفت که خواب دیده من دارم اداره خارج میشوم و میگویم خانمم باردار است و من میروم. ربطی به هم دارد؟

نظر خود را بیان کنید