مجله آلامتو

تعبیر خواب سقط جنین

(12 رای, امتیاز میانگین: 3٫75 از 5)

تعبیر دیدن سقط جنین در خواب چیست؟

سقط جنین abortion

تعبیر خواب سقط جنین

 1. اگر زنی خواب ببیند او را وادار به سقط می كنند ، علامت آن است كه وی به موضوعی می اندیشد كه اگر موضوع اتفاق بیفتد او به سمت سختی و رسوایی خواهد غلتید .
 2. اگر دكتری خواب ببیند در سقط جنین نوزادی شركت می كند ، نشانة آن است كه در حرفة خود ، به علت كوتاهی در انجام وظیفه و عدم دقت لازم به زحمت خواهد افتاد .

تعبیر خواب «سقط جنین» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سقط جنین» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

 1. سلام
  من متاهل هستم و خواب دیدم به همراه پدرومادرم به منزل یکی از دوستان رفتین که تازه زایمان کرده بودن و بچه پسر بود… من هم در خواب باردار بودم و تو خواب اخساس درد کردم و گفتن زمان به دنیا اومدن بچه رسیده و ناگهان یکدفعه کیسه آبم پاره شد و کلی آب ازم تخلیه شد و بعدش شروع به خونریزی کردم که همه در جمع گفتن بچه رو سقط کردم و همراه خون تیکه های گوشتی هم بود…. تو رو خدا بگین تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اینکه درخواب خود اشاره میکنید که همراه جنین تیکه هایی خارج شده است فضایی است که خواب باید در ان اتفاق بیفتد و این یعنی اینکه باید به الگوی اصلی خواب که همان سقط است توجه کرد.
   در اینجا همانگنه که در تعبیر بالا نیز امده است میتوان گفت که احتمالا شما به فکری درگیر هستید که دوست ندارید کسی از ان با خبر شود و این موضوع سبب میشود که شما در منظر دیگران به مانند الان عزیز نباشید و این ها همگی برای خانم ها طبیعی است و نمیتواند رویاای خبر دهنده از اینده باشد و ببیشتر مربوط به ناخوداگاه شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مصطفی در

  سلام,
  من خواب دیدم که انگار بیمارستان هستم و در اتاق بیمار روی تابلو مقابل من نوشته شده سقط جنین ولی شخص خاصی رو تخت نیست. تعبیر آن چیست؟
  من در حال حاضر موقعیت کاری خاصی برایم بوجود آمده که در انجام آن بسیار مردد هستم، ربطی دارد؟
  چند روز پیش هم یک خانم همکارم به من گفت که خواب دیده من دارم اداره خارج میشوم و میگویم خانمم باردار است و من میروم. ربطی به هم دارد؟

نظر خود را بیان کنید