زوج خوشبخت

به گزارش آلامتو به نقل از prevention ؛ نصیحت‌هایی که از نسلی به نسل دیگر منتقل می‌شود در برخی از موارد آنگونه که فکر می‌کنید موثر نیست. در برخی از موارد مهم ترین کاری که برای داشتن یک رابطه شاد باید انجام دهید این است که قوانین قدیمی را نادیده بگیرید.

قانون اول: هرگز با خشم به رختخواب نروید

شما این قانون را میلیون‌ها بار شنیده‌اید اما برخی از اوقات داشتن یک خواب خوب شبانه می‌تواند نتیجه بهتری نسبت به جر وبحث‌های طولانی داشته باشد. اگرچه این قانون در ابتدا خوب به نظر می‌رسد اما توانایی آرام بودن و بحث‌های منطقی بسیار مهم‌تر است. در برخی از مواقع بهتر است بدون جرو بحث کردن به رختخواب بروید و اجازه دهید کمی آرام باشید. خوابیدن می‌تواند شما را آرام‌تر کند در این صورت می‌توانید تصمیم عاقلانه‌ای بگیرید.

قانون دوم: رازی را از همسرتان مخفی نکنید

بسته به شرایط موجود، شفاف بودن می‌تواند آسیب‌های جدی به رابطه شما وارد کند. برخی از موارد در زندگی هر فردی وجود دارد که باید برای خودش باشد و نیازی نیست طرف مقابل آن را بداند. بنابراین این قانون قدیمی در همه موقعیت‌ها صدق نمی‌کند. لازم نیست همه جزییات گذشته خود را برای همسرتان بازگو کنید.

قانون سوم: با بحث و مکالمه مشکلات خود را حل کنید

بیشتر زوج‌ها زمانی که مشکلی دارند سعی می‌کنند تمامی جزییات آن را مورد بررسی قرار دهند. آن‌ها جر و بحث کردن را تمام نمی‌کنند و سعی می‌کنند مکالمات طولانی در مورد این مشکلات داشته باشند. این کار هیچ کمکی به حل مشکل نخواهد کرد. در بیشتر موارد بهتر است به جای استفاده از این قانون ، به یکدیگر اعتماد کنیم.

قانون چهارم: سعی نکنید همسر خود را تغییر دهید

اگر چیزی شما را اذیت می‌کند، بهتر است راه حلی برایش پیدا کنید. در اینگونه شرایط سکوت کردن چیزی را حل نمی‌کند. اگرچه نمی‌توان همه عادت‌های یک فرد را تغییر داد اما اگر بتوانید مکالمه آزادانه‌ای در مورد مسائل و مشکلات داشته باشید زوج بهتری خواهید بود. به جای اینکه بخواهید همسر خود را تغییر دهید بهتر است نیازهای خود را در زمان‌های عاشقانه با او در میان بگذارید.

قانون پنجم: علایق خود را حفظ کنید

برخی از زوج‌ها ترجیح می‌دهند تا جایی که ممکن است با همدیگر باشند. این شرایط برای آن‌ها عالی است. اگرچه زوج‌ها علایق مختلف و جداگانه‌ای دارند اما دوست دارند با هم باشند. شما نمی‌توانید تنها به علایق و خواسته‌های خود فکر کنید.

کارهای خانه

قانون ششم: کارهای خانه را به طور مساوی تقسیم کنید

تصور کنید زمانی که بیشتر از وظایف خود در خانه کار کنید چه احساسی خواهید داشت. برای برخی از زوج‌ها این شرایط کلید خوشحالی و سرزندگی است. اگر می‌خواهید زندگی شادی داشته باشید نباید به دنبال تقسیم مساوی وظایف در منزل باشید. هیچ کس دوست ندارد در این شرایط زندگی کند. تنها شادی و خوشحالی است که در یک رابطه حرف اول را می‌زند.

قانون هفتم: روزهای عاشقانه منظمی داشته باشید

همه افراد زمان کافی برای اینکار را ندارند. شما نمی‌توانید در روزهای مشخصی از هفته، فرزندان خود را در منزل تنها بگذارید و با هم به بیرون بروید و شاد باشید. در زندگی مشکلات و دغدغه‌های فراوانی وجود دارد. بیشتر زوج‌های شاد نیز به این قانون پایبند نیستند. آن‌ها از هر فرصتی برای عاشق بودن استفاده می‌کنند. تماشای تلویزیون در کنار هم، شام خوردن یا انجام تفریحات دیگر می‌تواند به همین اندازه مفید باشد.

قانون هشتم: عشق را در اولویت اول خود قرار دهید

در دنیای پر مشغله امروزی، عشق معمولا فراموش می شود. همه ما می‌دانیم که همدیگر را دوست داریم و سعی نمی‌کنیم این عشق را به صورت گفتاری بیان کنیم. هیچ کدام از این موارد نمی‌تواند رابطه ما را خراب کنید.

زندگی شاد

قانون نهم: کودکان را وارد رختخواب خود نکنید

شما می‌توانید کودکان خود را در رختخواب خود داشته باشید. چه کسی می‌گوید روابط جنسی تنها در رختخواب باید رخ دهد. شما می‌توانید این فرصت‌ را در هر جایی ایجاد کنید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید