رشد سریع شیائومی

رپورتاژ آگهی؛

برند شیائومی

برند شیائومی در پکن مستقر است و محصولاتی متنوع از جمله گوشی های هوشمند تولید می کند.

این شرکت در سال 2010 به عنوان همکاری میان چند شریک از جمله توسعه دهنده تراشه موبایل کوالکام و Temasek Holdings توسط لی جون راه انداز شد.

در سال 2014، شیائومی به بزرگترین تولید کننده گوشی هوشمند در چین تبدیل شد و در پایان 2014، شیائومی 1.1 میلیارد دلار س.د کسب کرد که ارزش آن را به 45 میلیارد دلار رساند. در مدتی کوتاه، این شرکت به موقعیت رقابتی در بازار جهانی موبایل های هوشمند رسید. رشد سریع این برند و رقابت آن در بازار گوشی های هوشمند خیره کننده است و اگر شیائومی بتواند به این مسیر ادامه دهد، در نهایت می تواند در این بازار با شرکت اپل رقابت کند.

در سال 2017، Xiaomi رتبه پنجم در بین شرکت های بزرگ تلفن هوشمند جهان را کسب کرد. رشد سریع Mi باعث شده که این شرکت به یک پدیده تبدیل شود که توجه رسانه های داخلی و خارجی زیادی را جلب کرده است. به نوعی، این رسانه ها نیز بخشی از تبلیغ کنندگان و بازاریابان شیائومی شده اند.

بجز گوشی های هوشمند، شیائومی محصولات دیگری نظیر پاوربانک، لپ تاپ و TV باکس نیز تولید می کند. همچنین به دنبال سرمایه گذاری در زمینه های دیگر، از جمله تکنولوژی های خانه هوشمند بوده است و در این زمینه، لوازم الکترونیکی مصرفی مختلف و نیز اکوسیستم دستگاه های هوشمند (IoT) را گسترش داده است.

تنوع کالاهای شیائومی فراتر از حد این نوشته است؛ از پوشاک گرفته، گجت های هوشمند پوشیدنی، تا لوازم جانبی موبایل. از اسباب بازی های هوشمندانه کودک گرفته تا دستگاه های طبی دماسنج و فشارسنج.

البته تمامی این محصولات با نام شیائومی عرضه نمی شوند، بلکه مجموعه ای از چندین برند معتبر در این راستا با شیائومی همکاری دارند. محصولات این برندها تحت پلتفرم شیائومی به فروش می رسد.

با این همه، سوالی که به ذهن مبادرت می کند این است: کجا می توان این محصولات جذاب را تهیه کرد؟ بازارهای اصلی شیائومی در چین، هند و اندونزی هستند، اما فروشگاه شیائومی در ایران کجاست؟!

شیائومی شاپ یک فروشگاه آنلاین اینترنتی است که با هدف عرضه مستقیم و برای رساندن آسان و راحت محصولات شیائومی به دست مصرف کنندگان راه اندازی شده است.

شیائومی شاپ به طور تخصصی و جامع دارای محصولات و کالاهای شیائومی است که سعی می کند این کالاها را بدون واسطه و با بهترین قیمت به دست شما برساند. هرچند که دامنه تنوع محصولات شیائومی به قدری وسیع است که تهیه همه آن ها مقدور نیست، با این حال تلاش شیائومی شاپ بر این است تا هرچه بیشتر کالاهای جذاب و مورد نیاز این برند را با حداقل قیمت ممکن به دست هموطنان عزیز برساند. تخصص ما صرفا تامین و عرضه اینترنتی کالاهای متنوع شیائومی و یا برندهای همکار این کمپانی که در مجموعه پلتفرم شیائومی عرضه می گردد می باشد.