wedding ring

بدون شک روز عروسی یکی بزرگترین روزها در طول زندگی هر فرد است. بنابراین هر انسانی تلاش می کند که این مراسم بزرگ به بهترین شکل ممکن برگزار شود. اما تنها یادگاری شما از این روز بزرگ، تنها همان عکس و فیلم است که برای شما به یادگار می ماند. هنر یک آتلیه عروس این است که این تنها یادگاری را جاودان سازد تا هر زمان که بخواهید، بتوانید شیرین ترین لحظات زندگی تان را مرور کنید. از این رو انتخاب یک آتلیه عروس مناسب اهمیت فراوانی دارد و ما بر آن شدیم تا مطلبی را پیرامون این که بهترین آتلیه عروس  تهران کجاست ، با شما عزیزان در میان بگذاریم

بهترین آتلیه عروس تهران کجاست و چه ویژگی هایی دارد؟

هرگاه بخواهیم به دنبال بهترین ها بگردیم، موثرترین روش این است که به بورس مورد نظر مراجعه کنیم. هرچند که در دیگر مناطق نیز ممکن است محصول یا خدمات مورد نظر ما با کیفیتی مطلوب پیدا شود اما بدون شک بهترین ها فقط در بورس مورد نظر وجود دارند. یکی از مراکز خدمات فیلمبرداری و عکاسی، شمال و غرب تهران می باشد و اگر بخواهیم بگوئیم بهترین آتلیه عروس تهران کجاست ، بدون شک یکی از گزینه ها شمال غرب تهران است. اما زمانی که به غرب تهران مراجعه کردیم، چگونه می توانیم بهترین آتلیه عروس را پیدا کنیم؟ جنبه ی دیگر سوال ” بهترین آتلیه عروس تهران کجاست ” به ویژگی های بهترین آتلیه عروس اشاره دارد.

شاید شما بتوانید با پرس و جو از دوستان یک اتلیه عروس مناسب پیدا کنید، اما تضمینی وجود نخواهد داشت که آن آتلیه عروس، مطابق با میل شما باشد. در نتیجه بهترین راه این است که شما با ویژگی های بهترین آتلیه عروس آشنا شوید و سپس آتلیه عروس را مطابق با سلیقه ی خود انتخاب نمائید. در ادامه به ویژگی های بهترین آتلیه عروس خواهیم پرداخت.

قیمت متناسب و معقول

بدون شک یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب آتلیه عروس، قیمت آن است. شاید برای برخی از عروس و داماد ها هزینه ی آتلیه عروس چندان اهمیتی نداشته باشد، اما این دسته از زوجین نیز باید توجه داشته باشند که قیمت آتلیه مورد نظرشان متناسب با خدماتی شد که از آن آتلیه دریافت می کنند. برخی از آتلیه ها که قیمت قرار داد آن ها نجومی است، هزینه گزاف خود را خرج برندینگ می نمایند، و در عمل در تهیه یک فیلم و عکس با کیفیت، چندان موفق نخواهند بود و کارشان چنگی به دل نمی زند.

حتی اگر به شما نمونه کارهای فوق العاده ای نشان دهند، باید مطمئن شوید که نمونه کار توسط خودشان تولید شده است. با تماشای پشت صحنه ی نمونه کار، می توانید تا حدودی اطمینان حاصل کنید که اعضای آتلیه در تولید نمونه کار نقش داشته اند یا نه.

شفاف بودن قیمت ها

قیمت یک آتلیه باید کاملا شفاف باشد و عروس و داماد در جریان جزئیات هزینه ها قرار گیرند. طرف دیگر قضیه ای که در بالا ذکر شد این است که قیمت یک آتلیه کمتر از حد معمول و نامعقول باشد؛ در این صورت مطمئن باشید که نتیجه ی کار مطلوب نظرتان نخواهد بود. حتی اگر نمونه کار خوبی از آن ها ببینید، باید بدانید که بدون شک توسط آن آتلیه تولید نشده است. باید توجه داشته باشید که قیمت خرید و یا حتی اجاره ی تجهیزات تصویربرداری بسیار بالاست، و یک نمونه کار ایده آل نمی تواند توسط وسایل ارزان قیمت تولید شود. حتما از مسئول آتلیه بخواهید که شما را در جریان ریز مخارج قرار دهد

تجربه کاری:

بسیاری از فاکتورها مانند تخصص، کارآزمودگی، یادگیری اخلاق حرفه ای و … از تجربه ی کاری بالا بدست می آیند. علاوه بر این زمانی که کار را بر عهده یک مجموعه ی با تجربه می گذارید، خیالتان راحت است که هر زمان مشکلی پیش بیاید، به بهترین شکل ممکن حل خواهد شد. در زمینه ی عروسی و به خصوص آتلیه عروس داشتن این فاکتور بسیار مهم است، زیرا شما در روز عروسی به دلیل کمبود زمان، استرس و … دائما در معرض مسائلی خواهید بود که ممکن است از قبل قابل پیش بینی نباشند. مسائلی از قبیل تاخیر در آرایش عروس، خراب شدن دسته گل عروس، بهم ریختن آرایش عروس در زمان تصویربرداری، تغییرات ناگهانی آب و هوا، ماندن در ترافیک و … . در این شرایط تنها چیزی که به کمک شما می آید، تجربه ی کاری اعضای آتلیه است.

دانش هنری و خلاقیت

داشتن دانش هنری و تحصیلات آکادمیک بسیار مهم است. متاسفانه امروزه بسیاری از کارکنان آتلیه ها فاقد تحصیلات آکادمیک و مرتبط در زمینه تصویربرداری می باشند. در نتیجه کار را به صورت تجربی یاد گرفته و هیچگاه نمی توانند همانند یک عکاس یا فیلمبردار حرفه ای عمل کنند. از طرفی؛ داشتن یک دید هنری مناسب و خلاقیت، فاکتور دیگری است که باید به آن توجه داشت. زیرا داشتن علم به تنهایی نمی تواند شما را به یک عکاس ایده آل تبدیل کند، و شما برای خلق ایده های جدید نیاز به خلاقیت خواهید داشت.

پیشنهاد ما: آتلیه یونیک

استودیو یونیک با داشتن تجربه تصویربرداری بیش از ۳۰۰۰ مراسم عروسی، تدارکات لازم برای ثبت خاطرات این روز بزرگ به زیباترین شکل ممکن را از قبل دیده و از همین رو، تصویربرداری منحصر به فرد از مراسم شما به حرفه ای ترین، زیباترین و خاطره انگیزترین شکل ممکن صورت می گیرد

تلفن دفتر:

 ۸۶۲-۸۶۲-۴۴-۰۲۱

تلفن همراه : ۰۹۱۲۷۹۹۸۶۶۹

آدرس وب سایت آتلیه عروس یونیک: http://uniquestudioart.com