رزرو بلیط پرواز خارجی

من از بچگی کلاً آدم کنجکاوی بودم، برای همینم همیشه آرزوم بود که دنیارو سفر کنم و جاهای جدید رو ببینم.

همیشه میگن از اونجایی که ایستادی نوک قله رو نگاه نکن تا نا امید نشی و آهسته و پیوسته حرکت کن، برای همینم من تصمیم گرفتم اول از ایران شروع کنم تا هم یکم تجربه کسب کنم و هم اینکه کشور خودمون انقدر جاذبه‌های گردشگری داره که هیچ جوره نمیتونستم ازشون بگذرم.

جدا از این حرفا آشنایی من با سامانه‌ی سامتیک باعث شده بود دلگرمی بیشتری پیدا کنم و خیالم از بابت بلیط هواپیما به همراه هتلم راحت باشه.

آشنایی من با سامتیک از یه تعطیلات طولانی و شلوغ شروع شد که من حسابی دلم سفر می‌خواست ولی هیچ اقدامی نکرده بودم چون بودجه‌ی کافی نداشتم!

با حسرت سایت سامتیک رو باز کردم و امید چندانی هم نداشتم که با این پول کم بتونم یه بلیط هواپیما به همراه هتل رزرو کنم.

خلاصه مقصدم رو زدم و شروع کردم بین گزینه‌های موجود گشتن، اولش خبری نبود تا اینکه با فیلتر کردن انتخابم و هماهنگ کردن قیمت با بودجه‌ام چند تا بلیط هواپیما جلوم ظاهر شد.

راستش اولش باورم نمی‌شد و هی دستم رو روی صفر آخر میذاشتم که ریال و تومن رو اشتباه نکرده باشم، ولی خوشبختانه درست بود، هواپیما 2 تا صندلی خالی داشت و من به همین راحتی یه  بلیط ارزان هواپیما در سامتیک پیدا کردم و خریدم.

راستش اون موقع نتونستم بلیط هواپیما به همراه هتل رو با هم از سامتیک بخرم و تصمیم گرفتم اقامت ارزون تری رو انتخاب کنم، ولی خرید آنلاین بلیط هواپیما از سامتیک انقدر چسبیده بود که من از همون روز مخاطب دائم این سامانه شدم.

من تا امروز با خرید آنلاین بلیط هواپیما از سامتیک تونستم به بیشتر نقاط ایران سفر کنم، چون همیشه در عرض نیم ساعت یه بلیط ارزان هواپیما در سامتیک پیدا کردم و بعضی اوقات هم که وسعم رسیده بلیط هواپیما به همراه هتل رو باهم ازاین سایت خریداری کردم.

نکته‌ای که میخوام بهتون بگم آینه که این سامانه برای تقاضای هرکسی یه پاسخ خوب در نظر گرفته و شما با هر بودجه‌ای میتونین سفر دلخواهتون رو برنامه ریزی کنید.

بعد از اتمام خرید آنلاین بلیط هواپیما از سامتیک هم میتونین با خیال راحت کارهای دیگه رو انجام بدین چون در صورت بروز هرگونه مشکل سامتیک همیشه کنارتونه و با پشتیبانی 24 ساعته شما رو تا وقتی از روی صندلی هواپیما، قطار یا اتوبوس بلند شین همراهی میکنه.

خلاصه هرچی از دلایل علاقه‌ام به سامتیک بگم کم گفتم و شما باید خودتون لذت پیدا کردن یه بلیط ارزان هواپیما در سامتیک و رزرو بلیط هواپیما به همراه هتل در یک چشم به هم زدن رو بچشید تا متوجه حرف هام بشید.

برای همین اگر شما هم مثل من عاشق ماجراجویی و سفر کردن هستین و از اونطرف هم بودجه‌ی محدودی دارین کافیه فقط مقصدتون رو بدونید، به سامانه‌ی سامتیک مراجعه کنید و کمی باهاش آشنا بشین، تاریخ اقامتتون رو وارد کنید و با کلی بلیط ارزان هواپیما در سامتیک مواجه بشین تا حرف هام رو باور کنین.

یادتون نره که برای رزرو بلیط هواپیما به همراه هتل باید بعد از خرید آنلاین بلیط هواپیما از سامتیک به قسمت رزرو هتل مراجعه کنید تا اونجا هم از لیست هتل‌ها به همراه اطلاعات کاملشون شگفت زده بشین.

اگر نظر من رو میخواین بیشتر از این صبر نکنین، مطئنم نیم ساعت دیگه دارین در مورد سفر بعدیتون با یه لبخند شیرین خیالپردازی میکنین.

منبع :‌ ویرلن