محصولات تفال

رپورتاژ آگهی؛

اتو تفال

تفال برندی ست که همه ما نه تنها در ایران بلکه در اروپا و امریکا نیز طرفداران خاص خود را دارد. محصولاتی مثل اتو تفال یا چای ساز تفال مورد استفاده و تایید اکثر مردم هست و به هر فروشگاه لوازم خانگی که مراجعه کنید، چه فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی چه فروشگاه های در سطح شهر، بدون شک مدیر آن فروشگاه قسمتی از کسب و کار خود را به فروش لوازم خانگی تفال اختصاص داده اند.

تا به حال از خود پرسیده اید که چرا برند تفال تا این حد محبوب شده است؟ بد نیست ابتدا تاریخچه کوتاهی از تفال را با هم مرور کنیم.

تفال برندی فرانسوی است که فعالیت خود را از سال ۱۹۵۶ یعنی حدود ۶۰ سال پیش آغاز کرده است. نام این برند (Tefal) از کنار هم قرار گرفتن ابتدای واژه‌های Teflon و Aluminium ساخته شده است. امروزه محصولات تفال در بیش از ۱۲۰ کشور دنیا به فروش می‌رسند. به واسطه دستاوردهای نامحدود و رشد پیش‌بینی شده، تفال همواره در تولید لوازم نچسب آشپزی در جهان نوآور بوده و در ساخت زودپزها، کتری‌ها، اتوهای بخار و سرخ کن‌ها نیز پیشگام بوده است. تفال مخترع ظروف نچسب، نه تنها ظروف آشپزی مثل زودپز تفال و  سرخ کن تفال بلکه لوازم و تجهیزات کوچک خانگی را در جهان متحول کرده است.

زودپز تفال

فرقی نمی کند شما یک آشپز حرفه ای در یک رستوران بین المللی باشید یا اینکه یک کدبانوی تمام عیار یا حتی تازه عروسی که به دنبال جهیزیه مناسب می گردید، لوازم آشپزخانه تفال تمام نیازهای شما را بر طرف میکند و ظروف تفال یکی از بهترین گزینه ها برای آشپزخانه شماست.

شرکت تفال در معرفی وسایل خانگی برقی نیز پیشرفت های زیادی دارد. نمونه کار های معروف این شرکت سرخ کن تفال است که با عنوان سرخ کن بدون روغن تفال هم می شناسیم است که در آمریکا و کشور های اروپایی محصولی شناخته شده و دارای محبوبیت است.

حال به ویژگی های برند تفال tefal می پردازیم:

کیفیت : اجناس و کالا های موجود در بازار و خریداری شده توسط مشتریان دارای کارنامه

تنوع محصولات : ساخت لوازم برقی خانگی و غیره برقی خانگی

رنگ بندی : محصولات تفال دارای تنوع رنگ بندی بوده و مناسب هر سلیقه است.

راحتی کار: محصولات تفال زیاد پیچیده نبوده و کار با آن راحت است.

برای خرید با خیال راحت، پیشنهاد ما مراجعه به نمایندگی محصولات تفال است. فروشگاه لوازم آشپزخانه تفال آنلاین یکی از نمایندگی های رسمی تفال است که شما هم میتوانید با مراجعه حضوری خرید خود را انجام دهید و هم به صورت آنلاین از سایت تفال آنلاین خرید کنید.

منبع :  tefalonline.com

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره “88794694” تماس حاصل فرمائید.