درب استیل

رپورتاژ آگهی

تمامی ساختمانها جهت حفظ امنیت نیاز به درب دارند. این موضوع در سالهای اخیر اهمیت بیشتری پیدا کرده و به همین علت بسیاری از مردم مخصوصا صاحبان کسب و کارها مشتاق به خرید درب ضد سرقت هستند. یک نوع از این دربها که بسیار مناسب مراکز تجاری و ساختمان‌های لوکس می‌باشد، درب ضد سرقت استیل است.

درب تمام استیل در کنار ظاهر زیبایی که دارد، می‌تواند به خوبی امنیت ساختمان شما را تامین کند. در این مقاله قصد داریم درب ضد سرقت استیل و مدلهای آن را به شما معرفی کنیم. سپس یکی از شرکتهای خوب در زمینه تولید درب استیل را به شما معرفی خواهیم کرد.

درب استیل

درب استیل چیست؟

در تعریف درب استیل چیست باید بگوییم که این درب‌ها از عنصر استیل که نوعی فولاد است، ساخته می‌شوند. این عنصر روی سطح خود لایه‌ای نازک از کروم و کربن دارد. همین موضوع باعث می‌شود که درب تمام استیل یک درب ضد زنگ باشد. همچنین این لایه سبب درخشش درب استیل می‌شود.

ویژگی خوب درب ضد سرقت استیل، مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی می‌باشد. همین ویژگی طول عمر این دربها را بالا برده و آنها را مناسب ورودی ساختمانها کرده است.

انواع درب ضد سرقت استیل

درب ضد سرقت استیل، انواع مختلفی دارد. در اینجا چند مدل پرطرفدار این دربها را به شما معرفی می‌کنیم:

درب استیل طلایی

یکی از انواع درب ضد سرقت استیل، درب استیل طلایی است. این درب روکشی به رنگ طلایی دارد. جذابیت و درخشش طلایی رنگ این درب، نمای بیرونی ساختمان را به طرز شگفت‌انگیزی خاص و زیبا می‌کند. معمولا از آنها در ورودی ویلاها و ساختمانهای تجاری استفاده می‌شود. مثل درب ضد سرقت استیل طلافروشی.

نکته‌ای که درمورد درب استیل طلایی باید در نظر بگیرید، تفاوت قیمت این درب با درب استیل معمولی است. که کمی بیشتر هست. ترکیب استیل با شیشه و چوب جلوه‌ی این دربها را چندید برابر می‌کند.

درب استیل طلایی

درب استیل طلایی

درب استیل سیلور

برای درب ورودی مجتمع‌ها و برج‌ها، پیشنهاد می‌شود که از درب استیل سیلور استفاده شود. درب‌های دو لنگه که در ساختمان بسیار زیاد مورد استفاده هستند، تحت استهلاک قرار می‌گیرند. درب ضد سرقت استیل، بدلیل استحکام و مقاومت بالا می‌توانند، این مشکل را در مجتمع‌های پر رفت و آمد حل کنند. همچنین در برج‌ها که ساکنان زیادی دارند، امنیت آنها، بسیار حائز اهمیت است.

درب استیل طلایی

درب ضد سرقت استیل دارای قفل‌های معتبر، الکترونیکی و باکیفیت است. رنگ این درب با شرایط جوی تغییر نمی‌کند و به رنگ‌آمیزی دوباره و تعمیر نیازی دارد.

موارد استفاده از درب استیل ضد سرقت

موارد استفاده از درب استیل ضد سرقت، در وروردی ساختمان و درب ورودی مغازه و ساختمان تجاری می‌باشد.

به دلیل این که شکل ظاهری و همچنین امنیت درب مغازه، فروشگاه و ساختمانهای تجاری و پر و رفت و آمد، بسیار مهم می‌باشد، درب ضد سرقت استیل، می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای آنها باشد.

در خرید درب ضد سرقت استیل فروشگاه باید به این نکته توجه شود که از شیشه‌های نشکن و قفل الکترونیکی و چارچوب مستحکم، استفاده شده باشد.

یکی دیگر از موارد استفاده از درب استیل ضد سرقت، در ورودی ویلاها و لابی هست. درب این مکان‌ها باید هم با ظاهر بیرونی و هم نمای داخلی آنها، هماهنگ باشد. همچنین از آنجایی که معمولا ویلاها در مناطق مرطوب و ساحلی ساخته می‌شوند، تغییرات آب و هوا بر روی مصالح ساختمان تاثیرگذار خواهد بود. درب استیل بدلیل مقاومت در برابر این تغییرات مناسب ویلاها هست. این درب‌ها کیفیت خود را در این شرایط حفظ کرده و همچنین نمای بیرونی ویلا را هم بسیار زیبا خواهند کرد.

مزایای استفاده از درب استیل

۱روکش نازک روی درب استیل باعث می‌شود که این نوع درب ضد سرقت، ضد خش و ضد زنگ باشد و در زمان تولید دیگر نیازی به استفاده از ماده‌ی ضد زنگ درونش نباشد.

۲-ضد سرقت بودن مهمترین مزیت این دربهاست. چراکه آلیاژ فولاد به کار رفته در آن استحکام بالایی داشته و دربرابر هرگونه سرقتی ایمن است.

۳-همانطور که اشاره کردیم، جنس درب ضد سرقت استیل، فولاد مقاوم است که این موضوع درب را دربرابر خوردگی محافظت کرده و حتی با گذشت زمان تغییر در بدنه‌ی درب و شکل آن ایجاد نخواهد شد.

۴-تمیز کردن درب استیل بسیار آسان است. این دربها به راحتی با پارچه و مواد شوینده تمیز و درخشان می‌شوند.

بهترین درب ضد سرقت استیل

اگر قصد دارید بهترین درب ضد سرقت استیل را خریداری کنید، باید بدانید که بهتر است خرید خود را از شرکت‌های معتبر انجام دهید. شرکت دژ در سابقه‌ای چهل ساله در امر تولید و فروش درب‌های ضد سرقت دارد. قیمت درب ضد سرقت دژ در بسیار مقرون به صرفه و با خدمات پس از فروش است.

این درب‌ها در طولانی مدت به تعمیر یا تعویض نیازی نخواهند داشت. درب‌های استیل تولید شده توسط شرکت دژ، در کنار امنیت و کیفیت فوق‌العاده، براساس سفارش و خواست شما طراحی و ساخته می‌شوند. این دربها نمای زیبایی به درب پارکینگها، منازل و مغازه‌ی شما خواهند داد